Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tynki wewnętrzne, elewacje i docieplenia, izolacje natryskowe pianą - REFERENCJE


Recommended Posts

Witam Panie Hubercie:)

 

mam nadzieję, że pamięta Pan rónież o naszej rezerwacji na 2 połowę sierpnia..?

w sobotę mam spotkanie z kierbudem- muszę dograć jeszcze kilka ekip i szczegółów i bedę dawała znać kiedy umawiamy się na podpisanie umowy:)

 

jeszcze tylko jedno pytanko- czy może Pan porozmawiać z jakimś inwestorem w naszej okolicy, u którego robił Pan tynki- czy zgodziłby się na odwiedzenie budowy..? bo chętnie- jeśli jest taka mozliwośc- zobaczyłabym wykonane tynki u kogoś- przez Pana ekipę.

 

pozdrawiam

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 351
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Panie Hubercie:)

 

mam nadzieję, że pamięta Pan rónież o naszej rezerwacji na 2 połowę sierpnia..?

w sobotę mam spotkanie z kierbudem- muszę dograć jeszcze kilka ekip i szczegółów i bedę dawała znać kiedy umawiamy się na podpisanie umowy:)

 

jeszcze tylko jedno pytanko- czy może Pan porozmawiać z jakimś inwestorem w naszej okolicy, u którego robił Pan tynki- czy zgodziłby się na odwiedzenie budowy..? bo chętnie- jeśli jest taka mozliwośc- zobaczyłabym wykonane tynki u kogoś- przez Pana ekipę.

 

pozdrawiam

Monika

 

Pani Moniko, oczywiście tak jak Pani prosiła termin jest cały czas dla Pani zabukowany ;-) Nie ma problemu, aby obejrzała Pani nasze prace, najbliżej ursusa będzie Pani chyba miała naszą budowę w Pruszkowie, gdzie kilka dni temu skończyliśmy tynkowanie. W celu umówienia spotkania proszę o telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Po przeczytaniu opinii nt Pana firmy jestem pod wrażeniem :) Mam nadzieję że po wizycie na mojej działce udało się Panu doszorować auto :lol:

 

Poproszę o rezerwację terminu od 14 czerwca - potwierdzenie po obejrzeniu Pana pracy we czwartek (mam nadzieję że się wyrobimy :))

 

Pozdrawiam :)

 

Zgodnie z ustaleniami po obejrzeniu przez Panią wykonanych przez nas tynków wewnętrznych oraz elewacji jesteśmy już dokładnie umówieni na realizację w terminach wpisanych w umowie. Do zobaczenia wkrótce na Pani inwestycji :-)

P.S.

Auto udało się domyć jak widać poniżej :)

 

http://sain.pl/murator/0.jpg

Edytowane przez hubertsain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekipa SAINa skończyla jakiś czas temu ale nie było okazji aby POCHWALIĆ pracę wiec teraz moge z czystym sumieniem powiedzieć że SĄ Godni POLECENIA szybko, sprawnie, dokladnie przede wszystkim - Dziękujemy i życzymy powodzenia i wielu wielu zleceń :))

pozdawiamy

bobudi1 i stills :))

 

Panie Łukaszu, dziękujemy za referencje. Polecamy się także w dalszych etapach Pana inwestycji do wykonania docieplenia budynku oraz jego elewacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Hubercie,

jestem pod wrażeniem pozytywnych opinii na forum. Czy byłby Pan zainteresowany i ma wolne terminy na sierpień? Chodzi mi o położenie tynków wewnętrznych w domu o powierzchni ok 180 m2 (nie wiem, ile tego będzie do tynkowania) oraz ewentualnie potem ocieplenie i tynkowanie elewacji. Dom się buduje w Pruszkowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Hubercie,

jestem pod wrażeniem pozytywnych opinii na forum. Czy byłby Pan zainteresowany i ma wolne terminy na sierpień? Chodzi mi o położenie tynków wewnętrznych w domu o powierzchni ok 180 m2 (nie wiem, ile tego będzie do tynkowania) oraz ewentualnie potem ocieplenie i tynkowanie elewacji. Dom się buduje w Pruszkowie.

 

Witam.

Mogę podjąć się tego zlecenia, jednak wcześniej musimy spotkać się na budowie w celu obejrzenia budynku. Nasze prace można zobaczyć w Pruszkowie.

W razie pytań i ustalenia terminu spotkania proszę o kontakt telefoniczny 509-499-922.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mogę podjąć się tego zlecenia, jednak wcześniej musimy spotkać się na budowie w celu obejrzenia budynku. Nasze prace można zobaczyć w Pruszkowie.

W razie pytań i ustalenia terminu spotkania proszę o kontakt telefoniczny 509-499-922.

 

Bardzo dziękuję, na pewno się odezwę, ale niestety z powodu pogody przesuwa się o kilka dni termin zakończenia prac murarskich. Dopiero w przyszłym tygodniu będzie zalewany strop nad piętrem (a mieli to robić dzisiaj :() i dopiero wtedy będzie co oglądać. Chyba że to za wcześnie i do dokładnego obejrzenia budynku woli Pan poczekać do zdjęcia stempli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cóż..

To co napiszę to będzie nudne... No bo ile można chwalić Huberta i jego ekipy :)

 

Firma SAIN wykonała elewację na naszym domku!

Robota wykonana świetnie, dokładnie, błyskawicznie (a tego się na prawdę nie spodziewałem!).

Co ciekawe: Hubert sam dba o terminowe rozpoczęcie pracy! Nie trzeba za nim wydzwaniać, prosić się... Tym mnie mile zaskoczył, bo raczej nie jest to cecha pozostałych wykonawców z którymi miałem do czynienia :)

 

Reasumując: polecam z czystym sumieniem!

 

Kilka fotek z realizacji:

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?90728-Grupa-SOCHACZEW-i-okolice&p=4149630&viewfull=1#post4149630

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cóż..

To co napiszę to będzie nudne... No bo ile można chwalić Huberta i jego ekipy :)

 

Firma SAIN wykonała elewację na naszym domku!

Robota wykonana świetnie, dokładnie, błyskawicznie (a tego się na prawdę nie spodziewałem!).

Co ciekawe: Hubert sam dba o terminowe rozpoczęcie pracy! Nie trzeba za nim wydzwaniać, prosić się... Tym mnie mile zaskoczył, bo raczej nie jest to cecha pozostałych wykonawców z którymi miałem do czynienia :)

 

Reasumując: polecam z czystym sumieniem!

 

Kilka fotek z realizacji:

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?90728-Grupa-SOCHACZEW-i-okolice&p=4149630&viewfull=1#post4149630

 

Coobah, cieszę się, że jesteś zadowolony z naszej pracy. Ja ze swojej strony dziękuję bardzo za referencje i polecamy się na przyszłość :-)

P.S.

Poniżej fotki z realizacji:

 

http://sain.pl/murator/coobah1.jpg

 

http://sain.pl/murator/te1.jpg

Edytowane przez hubertsain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Hubercie.

 

Gdzie w okolicach Pruszkowa/Nadarzyna/Grodziska Maz. można zobaczyć Pana realizacje (ocieplenie elewacji i tynki wewnętrzne) zakończone bądź w trakcie realizacji??

 

Na forum nie mogę podawać dokładnych adresów swoich klientów, więc zapraszam do kontaktu telefonicznego, a wtedy ustalimy spotkanie na którejś z naszych budów :-)

 

Umowa podpisana - czekam na realizację w lipcu :)

 

Pani Moniko tak jak jest ustalone w lipcu tynkujemy Pani budynek, do zobaczenia ;)

I jak zwyczaj nakazuje motocyklista pozdrawia motocyklistkę, lewa w górę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Hubercie, nawiązując do sobotniego spotkania przypominam się w kwestii wyceny boniowania. Cały czas zastanawiamy się nad tym gzymsem, mąż znalazł ciekawe rozwiązanie chroniące przed ptakami.

Chyba jednak zdecydujemy się na tynki gipsowe, przekonał nas Pan tym łączeniem płyt GK ze ścianą:)

Czy mogę prosić jeszcze o przesłanie projektów umów (na tynki wewnętrzne oraz ocieplenie i elewację)

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Hubercie, nawiązując do sobotniego spotkania przypominam się w kwestii wyceny boniowania. Cały czas zastanawiamy się nad tym gzymsem, mąż znalazł ciekawe rozwiązanie chroniące przed ptakami.

Chyba jednak zdecydujemy się na tynki gipsowe, przekonał nas Pan tym łączeniem płyt GK ze ścianą:)

Czy mogę prosić jeszcze o przesłanie projektów umów (na tynki wewnętrzne oraz ocieplenie i elewację)

[email protected]

 

azusa wzory umów już wysłałem na wskazany e-mail. Co do elewacji to temat chroniący elewację przed ptakami jest wciąż otwarty, jest kilka opcji, trzeba jednak wybrać tę najbardziej dla Was korzystną. Wycenę boniowania wyśle na maila w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

azusa wzory umów już wysłałem na wskazany e-mail. Co do elewacji to temat chroniący elewację przed ptakami jest wciąż otwarty, jest kilka opcji, trzeba jednak wybrać tę najbardziej dla Was korzystną. Wycenę boniowania wyśle na maila w czwartek.

 

Witam, dostałam umowy, dziękuję. Dzisiaj widzimy się z naszym kierbudem, to też poruszymy ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...