Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tynki wewnętrzne, elewacje i docieplenia, izolacje natryskowe pianą - REFERENCJE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 351
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy wykonuje Pan elewacje tylko tynkiem mineralnym i akrylowym?

Czy są to rozwiązania systemowe?

Dajecie wszystko czy trzeba zakupić np styropian?

Jaki tynk poleca Pan przy elewacji gładkiej? Czy jej wykonanie jest droższe od baranka.

Na jakie rabaty można liczyć przy zleceniu na tynki wewnętrzne i zewnętrzne może i podbitkę?

Czy wykonujecie też wylewki, jeżeli tak to jakie materiały.

Może wystarczy już pytań .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wykonuje Pan elewacje tylko tynkiem mineralnym i akrylowym?

Czy są to rozwiązania systemowe?

Dajecie wszystko czy trzeba zakupić np styropian?

Jaki tynk poleca Pan przy elewacji gładkiej? Czy jej wykonanie jest droższe od baranka.

Na jakie rabaty można liczyć przy zleceniu na tynki wewnętrzne i zewnętrzne może i podbitkę?

Czy wykonujecie też wylewki, jeżeli tak to jakie materiały.

Może wystarczy już pytań .

Pozdrawiam

 

Witam.

Odpowiedzi na swoje pytania dotyczące elewacji znajdzie Pan na naszej stronie pod adresem: http://www.sain.pl/?mode=elewacje

Pracujemy w systemach różnych producentów - wszystko zależy od decyzji inwestora.

Kwestia zakupu materiałów tj. styropian, tynk, kleje.... ustalana jest indywidualnie, możemy podjąć się zlecenia zarówno z materiałami klienta jak i kompleksowo ze wszystkimi naszymi materiałami.

Oczywiście korzystając z naszych usług elewacji/tynków wewnętrznych/dociepleń i zabudowy K-G klient otrzymuje rabaty, które ustalane są indywidualnie po obejrzeniu budynku.

Co do wylewek to nasza firma ich nie wykonuje, możemy jednak polecić Panu firmę, która wykonuje wylewki w większości budynków gdzie robiliśmy tynki wewnętrzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..no no takie referencje to i na mnie przyszedł czas podpytania ;) Będę potrzebowała ekipy do tynków wewnętrznych gdzieś tak w połowie kwietnia 2011, budowa w okolicach Jadowa. Metrów jeszcze nie liczyłam, ale pewnie gdzieś tak około 650-700. Interesuje mnie cena z metra za tynk cem-wap taki bez gładzi gotowy pod malowanie oraz cena za dodatkową szlichtę kwarcową. Materiał (piasek, woda, cement, wapno) zapewniam. Kwestia rozmieszania na budowie. Proszę o info na priw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..no no takie referencje to i na mnie przyszedł czas podpytania ;) Będę potrzebowała ekipy do tynków wewnętrznych gdzieś tak w połowie kwietnia 2011, budowa w okolicach Jadowa. Metrów jeszcze nie liczyłam, ale pewnie gdzieś tak około 650-700. Interesuje mnie cena z metra za tynk cem-wap taki bez gładzi gotowy pod malowanie oraz cena za dodatkową szlichtę kwarcową. Materiał (piasek, woda, cement, wapno) zapewniam. Kwestia rozmieszania na budowie. Proszę o info na priw

 

Wiadomość poszła na priv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Firma Pana Huberta wykonywała u mnie zarówno tynki wewnętrzne cementowo-wapienne jak i elewacje zewnętrzną.

Kontakt z Panem Hubertem telefoniczny i e-mailowy bardzo dobry.

 

Tynki:

Ściany w niektórych miejscach miały odchył od pionu po 4cm, panowie poradzili sobie z tym problem bardzo dobrze, tynki wyszły gładkie i równe.

Przy odbiorze znalazło się kilka rzeczy do poprawy lecz ekipy nie było już na budowie. Pan Hubert powiedział, że w ciągu kilku dni ktoś podjedzie i wykona poprawki i tak się stało.

 

Elewacja:

Panowie mieli utrudnioną pracę ze względu na zmieniającą się pogodę.

Wykonywali elewację od A do Z czyli ocieplenie styropianem, parapety klinkierowe i tynk.

Ekipa fajna, można było sobie porozmawiać, poradzić się, pożartować, choć jak ktoś wcześniej napisał sporo używają "łaciny" ;)

Miejsca, które zostały zauważone a wymagały poprawy były robione na bieżąco.

 

 

Ogólnie jestem zadowolony z pracy obu ekip.

 

Posługując się skalą:

100% zadowolenia = brak jakichkolwiek zastrzeżeń, co pracy firmy oraz efektu końcowego.

50% zadowolenia = czy ja bym tego sam nie zrobił lepiej??

 

Z tynków i elewacji jestem zadowolony w 90%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Firma Pana Huberta wykonywała u mnie zarówno tynki wewnętrzne cementowo-wapienne jak i elewacje zewnętrzną.

Kontakt z Panem Hubertem telefoniczny i e-mailowy bardzo dobry.

 

Tynki:

Ściany w niektórych miejscach miały odchył od pionu po 4cm, panowie poradzili sobie z tym problem bardzo dobrze, tynki wyszły gładkie i równe.

Przy odbiorze znalazło się kilka rzeczy do poprawy lecz ekipy nie było już na budowie. Pan Hubert powiedział, że w ciągu kilku dni ktoś podjedzie i wykona poprawki i tak się stało.

 

Elewacja:

Panowie mieli utrudnioną pracę ze względu na zmieniającą się pogodę.

Wykonywali elewację od A do Z czyli ocieplenie styropianem, parapety klinkierowe i tynk.

Ekipa fajna, można było sobie porozmawiać, poradzić się, pożartować, choć jak ktoś wcześniej napisał sporo używają "łaciny" ;)

Miejsca, które zostały zauważone a wymagały poprawy były robione na bieżąco.

 

 

Ogólnie jestem zadowolony z pracy obu ekip.

 

Posługując się skalą:

100% zadowolenia = brak jakichkolwiek zastrzeżeń, co pracy firmy oraz efektu końcowego.

50% zadowolenia = czy ja bym tego sam nie zrobił lepiej??

 

Z tynków i elewacji jestem zadowolony w 90%.

 

Dziękuję za referencje. Życzę powodzenia na dalszych etapach budowy.

P.S.

Proszę pozdrowić swojego tatę od całej ekipy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa Pana Huberta skończyła wykonywać u nas tynki wewnętrzne cem-wap.

Ogólne wrażenia bardzo dobre- ekipa zgrana- podczas wizyty na budowie widać,że każdy wie co robić- muzyczka gra a Panowie się uwijają z pracą. Ekipa bardzo solidna- Panowie SAMI nas wołali do każdej ściany i na łacie pokazywali, jak jest równo- jeszcze pilnowali, czy patrzymy;)

 

Uprzedzali o miejscach kłopotliwych typu krzywe ściany i proponowali optymalne rozwiązania.

Tynki wykonane bardzo ładnie- równo, dokładnie,estetycznie, starannie. Wszelkie punkty budzące wątpliwości poprawiane na bierząco. Jedynie oczekiwałabym dokładniejszego zabezpieczenia okien i skrzynek alarmowych w pokojach- co prawda drobne zabrudzenia mają zejśc bezproblemowo- jednak jest to dla mnie dodatkowa praca, której można było chyba uniknąć.

Reasumując- poza ww. drobnymi uwagami szczerze polecam Pana Huberta i Jego ekipę- mamy jedne z ładniejszych tynków cem-wap, jakie widziałam, a samo wykonanie jak dla mnie bezproblemowe- wszelkie materiały zabezpiecza wykonawca - po stronie "inwestora" jedynie udostepnienie mediów i klucza do budynku.

Kontakt telefoniczny z Panem Hubertem bezproblemowy- to raczej ja niezawsze mogłam odebrać telefon.

 

Polecam tego wykonawcę- pomimo nie najtańszej oferty na rynku- jednak tutaj w parze z ceną idzie wykonawstwo i znajomośc tematu. Nawiązując do postu ze skalą %.. ja oceniam na 95% (ehh..te okna..)

 

Pozdrawiam Pana, Panie Hubercie oraz ekipę- i mam nadzieję spotkać się jeszcze przy okazji elewacji i podbitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa Pana Huberta skończyła wykonywać u nas tynki wewnętrzne cem-wap.

Ogólne wrażenia bardzo dobre- ekipa zgrana- podczas wizyty na budowie widać,że każdy wie co robić- muzyczka gra a Panowie się uwijają z pracą. Ekipa bardzo solidna- Panowie SAMI nas wołali do każdej ściany i na łacie pokazywali, jak jest równo- jeszcze pilnowali, czy patrzymy;)

 

Uprzedzali o miejscach kłopotliwych typu krzywe ściany i proponowali optymalne rozwiązania.

Tynki wykonane bardzo ładnie- równo, dokładnie,estetycznie, starannie. Wszelkie punkty budzące wątpliwości poprawiane na bierząco. Jedynie oczekiwałabym dokładniejszego zabezpieczenia okien i skrzynek alarmowych w pokojach- co prawda drobne zabrudzenia mają zejśc bezproblemowo- jednak jest to dla mnie dodatkowa praca, której można było chyba uniknąć.

Reasumując- poza ww. drobnymi uwagami szczerze polecam Pana Huberta i Jego ekipę- mamy jedne z ładniejszych tynków cem-wap, jakie widziałam, a samo wykonanie jak dla mnie bezproblemowe- wszelkie materiały zabezpiecza wykonawca - po stronie "inwestora" jedynie udostepnienie mediów i klucza do budynku.

Kontakt telefoniczny z Panem Hubertem bezproblemowy- to raczej ja niezawsze mogłam odebrać telefon.

 

Polecam tego wykonawcę- pomimo nie najtańszej oferty na rynku- jednak tutaj w parze z ceną idzie wykonawstwo i znajomośc tematu. Nawiązując do postu ze skalą %.. ja oceniam na 95% (ehh..te okna..)

 

Pozdrawiam Pana, Panie Hubercie oraz ekipę- i mam nadzieję spotkać się jeszcze przy okazji elewacji i podbitki.

 

Dziękuję za referencję i do zobaczenia wiosną przy okazji wykonywania elewacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po doświadczeniach związanych z murarzami muszę powiedzieć, że byłam bardzo mile zaskoczona ekipą Pana Huberta. Niektóre ekipy mogły by się od nich uczyć jak się pracuje. Szybko i solidnie. Tynki wewnętrzne i elewacja - dla mnie cudne :) I nie było żadnego problemu z drobną poprawką (jakiś zły człowiek oparł nam się o elewację). Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Pana Huberta.

pozdrawiam czytających

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

chciałabym zapytać o opinie Pana na temat tynków gipsowych i cementowo-wapiennych, które są twardsze, gładsze, a które tańsze w wykonaniu i jakie ceny za metr są za samą robocizne a jakie z materiałem obydwu wersji. Czy podejmuje się Pan wykonania tynków na terenie dolnegośląska (oleśnica).

pozdrawiam ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

chciałabym zapytać o opinie Pana na temat tynków gipsowych i cementowo-wapiennych, które są twardsze, gładsze, a które tańsze w wykonaniu i jakie ceny za metr są za samą robocizne a jakie z materiałem obydwu wersji. Czy podejmuje się Pan wykonania tynków na terenie dolnegośląska (oleśnica).

pozdrawiam ania

 

ann i pawel co do wyboru rodzaju tynku to nie ma jednoznacznej odpowiedzi które są lepsze, jedne mają zarówno wady jak i zalety, zapraszam do zapoznania się z opisem tynków na naszej stronie pod adresem:

- gipsowe http://www.sain.pl/?mode=tynki2

- cementowo-wapienne http://www.sain.pl/?mode=tynki3

 

Obszar naszej działalności to województwo mazowieckie oraz łódzkie, niestety nie podejmujemy się prac w Oleśnicy.

Mogę Ci jednak poradzić, aby przed wyborem wykonawcy pojechać na budowę gdzie wykonywał on tynki i obejrzeć jego pracę, wtedy masz pewność co będzie na Twoich ścianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :D

 

Do mojej wcześniejszej opinii muszę dodać, że wszystkie wchodzące kolejno po tynkarzach ekipy bardzo sobie chwalą jakość wykonanej pracy przez Twoich chłopaków - dawno nie widzieli tak ładnie wykonanych tynków :D Zawsze znajdzie się jakieś "ale" typu zachlapana rurka, ale tego nikt nie jest w stanie uniknąć. A jestem pewna że tak dobre słowa innych wykonawców o poprzednich nie zdarzają się za często :D

Tak trzymać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...