Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze, komentarze czyli Cafe pod Barrankami


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ale fajnie macie z wylewkami. Ja to bym nawet o 4 rano wstała gdyby to się miało jutro dziac u mnie.

Moje chłopaki jeszcze nie zjechały po świetach. Niech juz wracają jutro, noo.

Barranki, a nagońcie tego waszego magika od żaluzji zeby mi wycenił pi razy oko ile taka rama aluminiowa 300x150 na prowadnicy bedzie kosztowała i czy da sie zrobic 300x300. Co? Nio. Musze sobie oszacowac koszty przedsięwziecia czy mnie nie przerośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszo, nawet dzisiaj z nim rozmawiałem, mamy się spotkać w przyszłem tygodniu, bo przed ociepleniem haupy trzeba zamontować trzymaki do prowadnic. To się spytamy, czy w ogóle robi w aluminium.

 

Brynanoc, jutro pobudka, zdamy relację jak miksokret sadzi kupki :D

oki, czekam jak na jaju

Duszku Ty ciągle wstajesz wyjątkowo o 4.30, a kładziesz się tez w subtelnych godzinach.

Barranki, a z czego wy robicie tą konstrukcje, bo ja jutro musze wyjasnic troche chociaz ten temat na budowie, plis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leje się, leje... Zdjęcia wieczorem... Straszny miksokret pluje dziwną papką, rura podskakuje jak szalona, a gdzieniegdzie już prawdziwa prawiepodłoga. No ja cię kręcę... I jeszcze nas duchaty zwizytował :D :D i jak gadaliśmy, to cały nasz babiniec do niego dzwonił :wink: . Ten duch to ma wzięcie :D

 

ms., wiemy że dziennik stygnie, kurcze, czasu nie ma, tyle się bieżących historii nawarstwiło, że nie ma kiedy, kruca bomba, nie ma kiedy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, krecie kupki fajne som. Ale na górze już podobno jest na gładko. Jeju. I taki mój ulubiony tarasik zadaszony co się na niego wychodzi z jadalni to też będzie dziś miał zrobioną wylewkę, bo ja tam sobie chciałam w weekend chodniczek rzucić z Ykei, leżaczek, kawka, rozumiecie...

Jak dla mnie to na takiej prawiepodłodze to już można prawie mieszkać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...