Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze, komentarze czyli Cafe pod Barrankami


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ekhem... nie żebyśmy tu jakieś reklamiarstwo i spamiarstwo uprawiali, ale ponieważ były jakieś postulaty w sprawie kolejnych odcinkuf dziennika to tego... już wisi, noc zarwana, ale czytelnik rzecz święta :D Zwłaszcza jeśli jest teściową, której pan barranek obiecał że przed dzisiejszym wylotem do Paryżewa zdąży jeszcze sobie przeczytać... No i wczoraj siedział biedny zamiast świętować i pisał po nocy, a ja poprawiałam, bo pan barranek beletrystą jest, a ja robię za IPN :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowego czytelnika :D , dzięki za dobre słowo, miło przeczytać, ze się czyta :oops: - jeszcze się nie zajmujemy, na razie stworzyliśmy razem zręby pewnej absurdalnej powieści quasikryminalnej, ale leży w szufladzie już ze cztery lata, czasu brak... :) Na razie wygląda, że proces budowlany dostarcza więcej zwrotów akcji niż najbardziej fantastyczny kryminał :o

pozdrowienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, :oops: dzięki serdeczne Lidszu, jakem pani barrankowa uwielbiam tulipany w dużych ilościach :D :D

bardzo się cieszę, że w gust trafiłam :wink: :lol:

 

Musze koniecznie do dziennika zajrzeć, skoro lepszy od Chmielewskiej :lol: Zostawię sobie tę przyjemność na wieczór, bo teraz niestety trza z dziećmi na spacer wyjść :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, kar_mo gwoili wyjaśnienia, dziennik jest retrospekcją, a na działce już nawet stoi nasz dom, w fazie przewykończeniówkowej, ale to pewnie zobaczysz, jeśli zajrzysz na początek dziennika :lol:

 

Rzeczywiście - uświadomiłam sobie, że wasz dziennik jest raczej zbiorem wspomnień (myślę, że dzięki temu ma świetny charakter). Będę stałą czytelniczką, czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...