Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze, komentarze czyli Cafe pod Barrankami


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nosz świat się zawalił i stanął obok - duch wszędzie stawia kawę... Coś ci te dinożarły zaszkodziły czy jak?

Ale tak trzymaj, tak trzymaj...

 

A raport z frontu wygląda tak:

WTOREK - dziś pomierzyliśmy poddasze (tak plus minus), została także przekuta, a właściwie przesunięta dziura w stropie do Tajemniczego Pomieszczenia Nad Garażem. Albowiem została umieszczona w miejscu, przez który nieco później przeszła rura od rekuperatura, więc schody by się nie zmieściły, takie składane. Tera się zmieszczą.

ŚRODA - mamy na budowie przesympatycznego gościa od drewnianych elewacji, żeby obgadać drewniane fragmenty co jeszcze będą; ślusarza, który zbada jak zrobić mocowania do szyn do jeżdżących żaluzjów; faceta od bramy, który ją wreszcie wyreguluje. Potem do roboty

CZWARTEK - nieistotny, tylko robota

PIĄTEK - rano jedziemy szukać kamieni na szaniec (wiatrołap, kuchnia, spiżarnia), a potem do roboty

SOBOTA - o 7 rano (POTWÓR!!!!!) przyjeżdża Eimund i robi wylewkę w garażu, w Tajemniczym Pomieszczeniu nad Garażem i na ostatnim tarasiku

NIEDZIELA - komunia młodszej córy

PONIEDZIAŁEK - rano przyjeżdża materiał na ocieplenie strychu i styropian na ocieplenie domu i zaczyna się tynkowanie i ocieplanie...

 

Łomatko, kiedy żyć????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barranki, a co z czwartkiem, że się tak nieśmiało zapytam? Bo po tym, co przeczytałam powyżej/Wasz gryplan/, to mi w gardle nie wiedzieć czemu zaschło... :roll: 8)

 

Lussss, we czwartek prowadzem gazetem i skończem do 20 akuracik. A blisko od biura do TAM mam :D A pani barrankowa doszlusuje :wink:

 

Ssssuper! Nefcie jeszcze porwę po drodze i może mojego Księciunia da się namówić, bo On łasy na sushi straszniście. 8) :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barranki, a co z czwartkiem, że się tak nieśmiało zapytam? Bo po tym, co przeczytałam powyżej/Wasz gryplan/, to mi w gardle nie wiedzieć czemu zaschło... :roll: 8)

 

Lussss, we czwartek prowadzem gazetem i skończem do 20 akuracik. A blisko od biura do TAM mam :D A pani barrankowa doszlusuje :wink:

 

Ssssuper! Nefcie jeszcze porwę po drodze i może mojego Księciunia da się namówić, bo On łasy na sushi straszniście. 8) :D :D

 

kurna a jo musiłek wyjachac s farszaffy nio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...