Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze, komentarze czyli Cafe pod Barrankami


Recommended Posts

 

 

A dobry wieczór, pasie-budowniczko To i u nas pogratulujemy startu .

Tak, w niedzielę... Z wielu powodów to będzie interesujące wydarzenie

 

to i podziękuje u Was :D

 

ja to mam jakiś dziwny stosunek do tej komunii, pamiętam jak moi rodzice przeżywali komunię mojego brata, ją pamiętam bo swojej to nie bardzo..................

a mnie kompletnie komunię mojego pierworodnego budowa przesłoniła :roll: może do niedzieli mi się zmieni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Barranki, a co z czwartkiem, że się tak nieśmiało zapytam? Bo po tym, co przeczytałam powyżej/Wasz gryplan/, to mi w gardle nie wiedzieć czemu zaschło... :roll: 8)

 

Lussss, we czwartek prowadzem gazetem i skończem do 20 akuracik. A blisko od biura do TAM mam :D A pani barrankowa doszlusuje :wink:

 

Ssssuper! Nefcie jeszcze porwę po drodze i może mojego Księciunia da się namówić, bo On łasy na sushi straszniście. 8) :D :D

 

kurna a jo musiłek wyjachac s farszaffy nio

 

gupiś i tyle :D A my jesteśmy apsolutnie zashuszowani tysz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barranki, a co z czwartkiem, że się tak nieśmiało zapytam? Bo po tym, co przeczytałam powyżej/Wasz gryplan/, to mi w gardle nie wiedzieć czemu zaschło... :roll: 8)

 

Lussss, we czwartek prowadzem gazetem i skończem do 20 akuracik. A blisko od biura do TAM mam :D A pani barrankowa doszlusuje :wink:

 

Ssssuper! Nefcie jeszcze porwę po drodze i może mojego Księciunia da się namówić, bo On łasy na sushi straszniście. 8) :D :D

 

kurna a jo musiłek wyjachac s farszaffy nio

 

:( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gupiś i tyle A my jesteśmy apsolutnie zashuszowani tysz

 

co proffda to proffda ale ile ja mogem loodziom na gowach siedziec..posatym tutaj fest mi sie nasbierało na chlebek tsza sarobic ...dzisiaj w chorzowie byłem jutro do katowitz..pojutrze do trzebini ..ale wiecorem krakuff atack:)) z malgosiom i olgom bedem sie loozofał..:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gupiś i tyle A my jesteśmy apsolutnie zashuszowani tysz

 

co proffda to proffda ale ile ja mogem loodziom na gowach siedziec..posatym tutaj fest mi sie nasbierało na chlebek tsza sarobic ...dzisiaj w chorzowie byłem jutro do katowitz..pojutrze do trzebini ..ale wiecorem krakuff atack:)) z malgosiom i olgom bedem sie loozofał..:))

 

A wszędzie czekają dzieffczęta :D (to apropos tego ładu w tobie :wink: :wink: :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o proszę, momentów się zachciało 8)

 

Doberek :D

 

ja tylko kawką mogie poczęstować :p

 

http://zachcialomisiegotowac.blox.pl/resource/kawa1_400x400.jpg

 

gdzie ta kawa - ja nie widzę i nie czuję zapachu - oj nie dobrze, nie dobzre cos z tymi kompami od wczoraj się dzieje :roll: :roll: :roll: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...