Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze, komentarze czyli Cafe pod Barrankami


Recommended Posts

Ruch jak w mrowisku.

Ja się nie mogę doczekać efektu tych żaluzji.

Też kiedyś takie chciałam.

 

Dzisiaj nie mogliśmy wpaść na wieś i teraz aż nas nosi, bo tam się COŚ dzieje a my nie wiemy co! Pono dom cały już biały jest, a lada moment będzie szary... A potem znowu biały... Jutro sprawdzimy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zapomnieli o nas wszyscy... :cry:

 

A elewacja gna jak szalona, i jak pogoda pozwoli to za półtora tygodnia pożegnamy ekipę tynkarzy, zresztą coraz bardziej wyglądającą na godną polecenia :wink: Płytki elewacyjne wybrane, oczywiście najbardziej podobają się takie, za przeproszeniem niemieckie, po 170 zl/mkw :evil: :evil: :evil: Jakby polskich nie było. Na szczęście to nie jest 100 metrów...

Ocieplenie strychu też ruszyło wczoraj i już caałkiem sporo wełny poupychane jest po różnych kątach, lecą wieszaki pod płyty g-k. Fotorelacja w wekend.

I jak dobrze pójdzie to jutro podpiszemy umowę na kuchnię.

A poza tym to spokojnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnieli , nie zapomnieli i wciąż myślą o Was ciepło :D tylko w taką pogodę aż szkoda siedzieć w domu przed kompem , no i zabiegane ludzie som :wink:

 

My tylko dzisiaj godzinę na wsi, jak po pożar, i jeszcze połowy rzeczy nie udało się ustalić, druga tura jutro, bo dziś robota krzyczy... A tam taki front, że aż strach bać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chwili oddechu nie dadzą człowiekowi złapać... i gonią, i gnają... :wink:

No pewnie że myślimy, pamiętamy, kibicujemy i tęsknimy czule... 8) :D :D

 

No to: goooooooooooooooooooooooooooooooool! :lol:

 

No dooobra, już nam lepiej :D :D :D :D :D

Ale czasem się trzeba użalić jak nie wiadomo w co ręce włożyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Barranki2kochane. Mamy taki sam zapirdziuszek jak wy.

Haki na żaluzje robią wrażenie. Weżmiecie ślusarza na spytki niech powie czy dałoby się zrobić takie co by sięgały ze 100 cm od frontu elewacyi?Te kabelki co macie w podbitce to oświetlenie czy przygotowane pod silowniki na żaluzyjki? Hę?

No i co się martwisz ze ekipy masz porządne? To chyba dobrze, jeśli czlowiek może całe zycie wierzyć, ze ludzie to są generalnie dobrzy, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Barranki2kochane. Mamy taki sam zapirdziuszek jak wy.

Haki na żaluzje robią wrażenie. Weżmiecie ślusarza na spytki niech powie czy dałoby się zrobić takie co by sięgały ze 100 cm od frontu elewacyi?Te kabelki co macie w podbitce to oświetlenie czy przygotowane pod silowniki na żaluzyjki? Hę?

No i co się martwisz ze ekipy masz porządne? To chyba dobrze, jeśli czlowiek może całe zycie wierzyć, ze ludzie to są generalnie dobrzy, prawda?

 

:D Oświetlenie...

Ślusarza mam dopaść w przyszłym tygodniu, bo ma przedstawić wycenę na żaluzje razem z systemem szyn i propozycję cenową na schody. I go spytam wtedy.

Mysza, my się nie martwimy, ja trwam w nieustającym zachwycie, w jak nieprawdopodobny sposób i nieraz absolutnym przypadkowym przypadkiem przyciągamy ekipy, które są co najmniej dobre, a niektóre dryfują w stronę bardzo dobrych i doskonałych. Umówmy się, jednak człowiek wpada w drobny szok jak widzi wszystkie śmieci i odpadki produkcyjne zebrane do worków i ustawione równiutko pod ścianą do wywiezienia...

 

Niestety na innych frontach generalne przekonanie o dobrości homosapiensa jest wystawiane na cięższą próbę :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I krótka dykteryjka budowlana:

Dzwoni operator z Centrum Monitorowania Alarmów: – Dzień dobry, hasło... (XXXXx), co tam się u pana dzieje, mamy sygnał włamania, sabotażu, napadu i pożaru... Wysłaliśmy patrol na interwencję...

– Proszę pani, spokojnie, to tylko chłopaki od elewacji usiłowali zdjąć zewnętrzny sygnalizator alarmu...

 

Czujne bestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I krótka dykteryjka budowlana:

Dzwoni operator z Centrum Monitorowania Alarmów: – Dzień dobry, hasło... (XXXXx), co tam się u pana dzieje, mamy sygnał włamania, sabotażu, napadu i pożaru... Wysłaliśmy patrol na interwencję...

– Proszę pani, spokojnie, to tylko chłopaki od elewacji usiłowali zdjąć zewnętrzny sygnalizator alarmu...

 

Czujne bestie.

 

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, średnio. Ostatnio było lepiej, ale mówi się trudno: no risk no fun...

Zuzowego Raju żal, ale miejmy nadzieję, że nas z niego nie wygnają jak zapukamy next time :oops: No i może lało nie będzie :roll:

Się witamy i spadamy szukać szarych płyt na podłogę - dla ułatwienia przyjęliśmy że takie same będą w wiatrołapie, spiżarni, przestrzeni korytarzowej i łazience na dole. Szare. No wiecie, szarych jest dużo, ale zawsze trochę łatwiej. :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znajszłam takie panele co wyglądają jak beton, musze je tylko najpierwej pomacac. Na zdjęciu niczego sobie, ale jak dołożę wrażenia z wyobraźni o panelach, to troche mniej słodko jakby. Zostawiam fotkę i lecę spac

 

http://www.quick-step.com/images/floors/decor_groot/404560.jpg

 

http://www.quick-step.com/images/floors/interieur/404560/UF1246.jpg

Nie wiem, czy się tym zadowole na dole, ale na górze może.

Cena też nie jest mizerna. Muszę to pomacać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znajszłam takie panele co wyglądają jak beton, musze je tylko najpierwej pomacac. Na zdjęciu niczego sobie, ale jak dołożę wrażenia z wyobraźni o panelach, to troche mniej słodko jakby. Zostawiam fotkę i lecę spac

 

http://www.quick-step.com/images/floors/decor_groot/404560.jpg

 

http://www.quick-step.com/images/floors/interieur/404560/UF1246.jpg

Nie wiem, czy się tym zadowole na dole, ale na górze może.

Cena też nie jest mizerna. Muszę to pomacać

 

To panel jest? Kurcz, nie najgorzej to wygląda. A ta nie najgorsza cena to ile?

 

Dzień dobry wszystkim uśmiechniętym i rozczarowanym, smutnym i radosnym. Jakoś nam nie wyszedł ten weekend. Miał parę momentów do de... A poza tym z niczym nie zdążaliśmy, na wszystko było za mało czasu... Co zresztą było widać, a właściwie nie było nas widać...

I jeszcze się okazało, że chłopaki będą musili podnieść sufit w pokojach dzieciuf, gdzie już go prawie skończyli, bo choć był na 275 cm, to - w proporcji do dość wysoko ustawionego okna (a to z kolei przez konstrukcję lukarny) wygląda to fatalnie.

Ale będzie lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...