Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze, komentarze czyli Cafe pod Barrankami


Recommended Posts

W pewnym wieku miłość jest platoniczna ;) ... a może mieliby o czym poszczekać ;) :lol: :lol: :lol:

 

miło mi, że podoba Wam sie moje poletko mieszkalne ;) ... i zapraszam do moich komentarzy :) ... wiem o czym mówisz ;) ... my już tez byśmy chcieli wśród naszych drzew i wariackiego śpiewu ptaków zamieszkać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaaaaaajcie (ziewam z powodu przesunięcia czasowego :D )

 

Na dobry "początek" dnia historia "O psi, która wchodziła na drabinu". Została ściągnięta za kudły, ale szło jej nieźle :D

 

http://www.barranki.com/slides/MMPi%20035.jpg

 

http://www.barranki.com/slides/MMPi%20034.jpg

 

Fotki bele-jakie, bo komórką, ale liczy się akcja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To muszą się spotkać z moim Filipem i sobie łapy podać... :wink: :D :D

Filip uwielbia drabiny... 8) ale jeszcze bardziej takie przystojne, czarne piesy! :D :D :D

 

Czy to ten, który u ciebie w dzienniku latał po stropie? Niezły gościu :D

Jeśli:

1. Lubi ganianki

2. Lubi psiepychanki

3. Da sobie odebrać-patyk-i-w-nogi

to może być niezłą zabawa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To muszą się spotkać z moim Filipem i sobie łapy podać... :wink: :D :D

Filip uwielbia drabiny... 8) ale jeszcze bardziej takie przystojne, czarne piesy! :D :D :D

 

Czy to ten, który u ciebie w dzienniku latał po stropie? Niezły gościu :D

Jeśli:

1. Lubi ganianki

2. Lubi psiepychanki

3. Da sobie odebrać-patyk-i-w-nogi

to może być niezłą zabawa :wink:

 

Wszystko co powyżej się zgadza, czasem tylko sam jakiejś pięknej patyk oddaje 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To muszą się spotkać z moim Filipem i sobie łapy podać... :wink: :D :D

Filip uwielbia drabiny... 8) ale jeszcze bardziej takie przystojne, czarne piesy! :D :D :D

 

Czy to ten, który u ciebie w dzienniku latał po stropie? Niezły gościu :D

Jeśli:

1. Lubi ganianki

2. Lubi psiepychanki

3. Da sobie odebrać-patyk-i-w-nogi

to może być niezłą zabawa :wink:

 

Wszystko co powyżej się zgadza, czasem tylko sam jakiejś pięknej patyk oddaje 8) 8) 8)

 

To się nada :D Jakaś prezentacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, aż się spociłam. telewizji nie mam ładnych parę miesięcy, więc wrażliwa się zrobiłam- Wasza opowieść o Pani Deweloper i długaśnej działce była dla mnie jak kryminał. Trzymała w napięciu! Całe szczęście że główni bohaterowie tej opowieści ockneli się w ostatniej chwili, całe szczęście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami dobrze przekartkować książkę, by wiedzieć, że bohater nie poległ i jakoś na prostą wyszedł :roll: Gdybym nie wiedziała co na Waszej działce stoi to bym się bardzo zdenerwowała :roll:

 

A suka do policji się nadaje, tam takie co po drabinach łażą są poszukiwane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, aż się spociłam. telewizji nie mam ładnych parę miesięcy, więc wrażliwa się zrobiłam- Wasza opowieść o Pani Deweloper i długaśnej działce była dla mnie jak kryminał. Trzymała w napięciu! Całe szczęście że główni bohaterowie tej opowieści ockneli się w ostatniej chwili, całe szczęście

 

Ha! To sem ja, pani Barrankowa, co jak z diabeł z pudełka czasem tu wyskoczy i się wetnie. Ale do rzeczy, moje drogie, do rzeczy.

Co do dramaturgii, to to zaledwie zawiązek akcji, mogę zdradzić, że następny odcinek będzie daleko bardziej emocjonujący, prawdziwa gra strategiczna. He he, ale będę litościwa i nic nie powiem...

 

A co do suki... hm... policyjnej. Żem się uśmiała, jak norka. Bo sucz nasza, niżłem polskim zwana, jest psem dzielnym ale bojącym. Coś jak Prosiaczek. A już z facetami to nie daj Boh, straszni oni są, mają różne straszne rzeczy w rękach, jako to teczki na przykład, wystawiacie sobie drogie panie TECZKI! Bezczele. No i jak taki facet się gdzieś nagle złośliwie pojawi to ogon nagle sam się chowa pod brzuch i łaskocze po brodzie, a łapy miękną. Ale czasem to i go obszczekać potrafi, a co. Więc kariery w strukturach o męskim raczej profilu to ja jej nie wróżę. Za to po drugiej stronie barykady, he he, złodziejskie sztuczki i inne drobne przestępstwa to ma nieźle opanowane. I jak jej nie kochać?

To powiedziawszy znikam tak nagle jak się pojawiłam, bo ja tu raczej występuję w roli czytacza epopeji pióra pana Barrranka. Ukłony dla wszystkich Pań:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, aż się spociłam. telewizji nie mam ładnych parę miesięcy, więc wrażliwa się zrobiłam- Wasza opowieść o Pani Deweloper i długaśnej działce była dla mnie jak kryminał. Trzymała w napięciu! Całe szczęście że główni bohaterowie tej opowieści ockneli się w ostatniej chwili, całe szczęście

 

Ha! To sem ja, pani Barrankowa, co jak z diabeł z pudełka czasem tu wyskoczy i się wetnie. Ale do rzeczy, moje drogie, do rzeczy.

Co do dramaturgii, to to zaledwie zawiązek akcji, mogę zdradzić, że następny odcinek będzie daleko bardziej emocjonujący, prawdziwa gra strategiczna. He he, ale będę litościwa i nic nie powiem...

 

A co do suki... hm... policyjnej. Żem się uśmiała, jak norka. Bo sucz nasza, niżłem polskim zwana, jest psem dzielnym ale bojącym. Coś jak Prosiaczek. A już z facetami to nie daj Boh, straszni oni są, mają różne straszne rzeczy w rękach, jako to teczki na przykład, wystawiacie sobie drogie panie TECZKI! Bezczele. No i jak taki facet się gdzieś nagle złośliwie pojawi to ogon nagle sam się chowa pod brzuch i łaskocze po brodzie, a łapy miękną. Ale czasem to i go obszczekać potrafi, a co. Więc kariery w strukturach o męskim raczej profilu to ja jej nie wróżę. Za to po drugiej stronie barykady, he he, złodziejskie sztuczki i inne drobne przestępstwa to ma nieźle opanowane. I jak jej nie kochać?

To powiedziawszy znikam tak nagle jak się pojawiłam, bo ja tu raczej występuję w roli czytacza epopeji pióra pana Barrranka. Ukłony dla wszystkich Pań:)

 

 

Witam Panią Barrankową dobrze gospodarza rozbawić, zawsze to jakiś plus jest http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify30/006.gif Pozory mylą, choć zadatki ma jak po drabinie łazić lubi a że w życiu musiała na jakiegoś wrednego męskiej płci typa z teczką trafić to tak jej zostało biedulka, ale zmężnieje to i z czasem się odgryzie http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify30/036.gif

 

I prosimy nie znikać, z paniami też lubimy pogadać http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify30/025.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa (to ja barranek_men) - to głownie dziewczyńskie pogaduchy, ale ja będę twardy, jako ten wysuszony rodzynek :D

 

lidszu, witaj. Jeszcze popracuję nad rzutami, może poproszę naszego architekta, żeby nam zrobił "czyste" rzuty, bez tych wszystkich cudów, które są niepotrzebne do oglądania. Tymczasowo musi być tak, ale będzie lepiej :D

 

pasie, sucz jest tak oszołomiona zmianą temperatury, że trudno jej teraz utrzymać w łapie kielonek wieczorem, twierdzi że ją wiosenne powietrze wystarczająco poniewiera :D, a do klawiatury ma jakiś wyraźny wstręt. Ale jak minie szok wiosenny to myślę że coś nam wszystkim odszczeka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...