Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze, komentarze czyli Cafe pod Barrankami


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ciekawa jestem jak chcecie tę fontannę u Nitu zmieścić;) ... trzeba będzie plac zabaw przenieść ... ja się nie obrażę i go przygarnę :)

 

Barranku pogo ;) ... czy ktoś to jeszcze pamięta :)

... cieszę się bardzo, że moja córka słucha muzyki, której ja słuchałam i nadal lubię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czegóż dziewczę słucha zdradź? Mam dość obszerną płytotekę, mogę przyjacielskim wsparciem poziom łomotu w twoim domu :wink:

 

 

The Cure to number one :) ... dla mnie napewno ;)

RHCP, Nirvana, Joy Division ... itp. , itd, ;)

 

Ja to Buzzcocs, Sham69, Damned, Wire, nie wspominając o klasykach... Ale JD jak najbardziej, choć jak ostatnio posłuchałem sobie Joy Divison, to pomyślałem - jaka spokojna, kojąca i nienerwowa muzyka :D

Laibach, Rammstein, Toten Hosen, Arkona (kto by pomyślał, że tak czadersko mogą grać w Rosji). I ostatnio trochę rekonstruuję stajnię 4AD... Długo by gadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czegóż dziewczę słucha zdradź? Mam dość obszerną płytotekę, mogę przyjacielskim wsparciem poziom łomotu w twoim domu :wink:

 

 

The Cure to number one :) ... dla mnie napewno ;)

RHCP, Nirvana, Joy Division ... itp. , itd, ;)

 

Ja to Buzzcocs, Sham69, Damned, Wire, nie wspominając o klasykach... Ale JD jak najbardziej, choć jak ostatnio posłuchałem sobie Joy Divison, to pomyślałem - jaka spokojna, kojąca i nienerwowa muzyka :D

Laibach, Rammstein, Toten Hosen, Arkona (kto by pomyślał, że tak czadersko mogą grać w Rosji). I ostatnio trochę rekonstruuję stajnię 4AD... Długo by gadać...

 

Musimy się kiedys na wspominki punkowe umówić :) ... a jest na FM dość duża grupa :) ... to nawet glaniki wypasatuję, aby się w pogowym tańcu wyróżniły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my to kupiliśmy dzisiaj brodzik. Brodzik Koła za całą 100, choć kosztował 540, bo się sklep przestawia z Koła na Cersanit i się pozbywają wrażych sprzętów... I w ten sposób zaczęliśmy zbierać sprzęty do dziecięcej łazienki. I jeszcze kupiliśmy grzejnik na promocji...

 

Dzieńbrywieczór!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego wypoczynku

 

choć pogody to Wy tam ładnej nie zaznacie - tak cosik ta urocza Pani w płaskim ekranie dzis gadała - może zły dzię miała i rozzłościć nas chciała ale tak gadała :( :( :(

 

ale mimo aury bawcie się dobrze i Proszę mowę ładną spłodzić, taką małą, delikatną i subtelna zarazem :wink: ( dla Was to pesteczka, eee tam pesteczka - ziarnko maku :wink: :wink: :wink: :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...