Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze, komentarze czyli Cafe pod Barrankami


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cześć Barranki :)

 

ależ Wy szarości wybieracie... nic nie mówię, bo widze, że to teraz trendy, ale jak popatrzyłam na tę kolekcję, to aż mi się zimno zrobiło :)

 

 

u nas ciuteńkę słonka mamy - u Was tyż? :wink:

 

Z tymi szarościami to odbyliśmy ostatnio dyskusję z panią barrankową, że nam się one podobają, ale to się teraz nagle jakieś strasznie trendy zrobiło, a my tak przypadkiem się wstrzeliliśmy. No i będziemy przełamywać, mam nadzieję że coś z tego wyjdzie fajnego. Bo inaczej to szare nawet z lodówki wyskoczy...

 

Raśka, buuuuuu, ten tydzień do piątku to mamy taki, że nawet nie wiem czy uda mi się podjechać na budowę żeby zobaczyć jak się płytkuje kotłownia. Ale za to wczoraj kupiliśmy na allegro baterie do prysznica i wanny u dzieci. Jak przyjadą to sfocimy. Ja ci podsyłałem linkę do tych aukcji w końcu czy zapomniałem?

 

http://www.allegro.pl/item656998223_deszczownica_natrysk_20cm_ramie_kohlman_promocja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez się zawsze szarości podobały i betony oczywiście w zestawieniu z ciepełkiem deski i bieli lub prawie bieli.Szarośc jest łagodna dla oka i neutralna, choć jak ze wszystkim nie można przesadzać.

Ciesze się, coraz więcej szarego na sklepach. Widać czekolady i beże zaczynają się juz przejadać, bo królowały w domach ładnych parę lat.

Ładny ten affron, taki świeży.Widzieli go na żywca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, wychodzę go sobie pogłaskać, bo w Jupiterze koło redakcji jest nim cały zakącik wytapetowany... Zajefajowy on jest... Ale niestety lokuje się w grupie płytek średniodrogich, tak od 90 do 160 za metr w zależności od formatu

chyba można taniej znaleźć :) wystarczy wejść na Allegro:

http://www.allegro.pl/search.php?string=affron&order=p&change_view=1

i od razu ceny są jakieś takie milsze dla oka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, wychodzę go sobie pogłaskać, bo w Jupiterze koło redakcji jest nim cały zakącik wytapetowany... Zajefajowy on jest... Ale niestety lokuje się w grupie płytek średniodrogich, tak od 90 do 160 za metr w zależności od formatu

chyba można taniej znaleźć :) wystarczy wejść na Allegro:

http://www.allegro.pl/search.php?string=affron&order=p&change_view=1

i od razu ceny są jakieś takie milsze dla oka :)

 

Dzięki :D Ale i tak nikt by nie kupował w Jupiterze, bo w większości przypadków jest tam sporo drożej. Ale czasem jest i taniej. Zawsze trzeba zbadać temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek, doberek :D

Koncert fajny, dwie godziny szoła, może bez ekstazy, ale bardzo zgrabnie i sympatycznie. Głównie kabaret, ale była też na bis wiązanka starszych utworów, między innymi z Piano Baru. Generalnie było warto...

 

A po drugiej turze ataku na rynek znów wróciła nadzieja na schody z nierdzewki... Zobaczymy, zobaczymy... I jutro zapewne przyjdzie armaturka, to będzie można na żywca pokazać...

Do roboty :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juhuuuuuu! Przyjechała testowa armaturrrka, jeszcze nie widziałem jej ja, ale pani barrankowa mówi, że jest z a j e b i s t a! W woreczkach z materiału żeby się nie odśliczniła, i w ogóle. To jak przejdzie test, w tajmniczą markę Kohlmann uzbroimy wszystkie łazienki :D Zrobimy zdjęcia wieczorem, pokażemy zakupy :D

Bo jeszcze dzisiaj kupiliśmy pierwszą wannę, 45 metrów płytek na podłogę i w ogóle. A dzisiaj albo jutro będzie skończona kotłownia... TRalalalala :D :D :D

 

Tylko dlaczemu pada a ja zasypiam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...