Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze, komentarze czyli Cafe pod Barrankami


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I znowu strona pękła! - pękła ze zdumienia pani barrankowa.

Kochane zwierzątka! Jest akcja, o której pan barranek miał napisać, ale jak widzę mu umkło (mogę mu to łaskawie wybaczyć, albowiem, ma na tej głowie sto czterdzieści siedem spraw). Otóż trzeba trzech dobrych domów, albo chociaż dwóch dla rodowodowych piskóreckich (znaczy rodem z Piskórki:D ) kociaków, do wzięcia za jakieś dwa tygodnie. Są cudne, białe w pręgatych płaszczykach o różnym kroju i fasonie. Miodzio. Same chłopaki, bo jedyna dziewczyna już obstawiona. Wiem, że przed wakacjami to trudno, ale może ktoś?

Aha, z doświadczenia wiem, że bardzo fajnym rozwiązaniem, jeśli ktoś nie mieszka w kawalerce, jest wzięcie rodzeństwa dwóch - poważnie. Koty się nie nudzą, więc mniej niszczą, lepiej rozwijają, no i nie siedzą same jak ludzie są w robocie, bo mają siebie. A różnica dla właściciela jeśli chodzi o kłopot - żadna. Za to fun dwa razy większy, wiem, bo przerabiałam na własnej skórze :D :D

Uściski - pani barrankowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogole to Wam powiem, ze pstryczek pozlocony 24-karatowym zlotem to sciema, poniewaz najwiecej zloto do zlocenia moze miec 23. I mozna kazdy pstryczek pozlocic i posrebrzyc, pomiedziowac i poaluminiowac za duuuuuuuuuuzo nizsza cene. 8)

 

Tylko po co?????? :o :o :o :o

Dorcia, za nisko patrzysz :D Szukaj na liście od samej góry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogole to Wam powiem, ze pstryczek pozlocony 24-karatowym zlotem to sciema, poniewaz najwiecej zloto do zlocenia moze miec 23. I mozna kazdy pstryczek pozlocic i posrebrzyc, pomiedziowac i poaluminiowac za duuuuuuuuuuzo nizsza cene. 8)

 

Tylko po co?????? :o :o :o :o

Dorcia, za nisko patrzysz :D Szukaj na liście od samej góry :wink:

 

Nie wiem po co. Mowie tylko, ze to sciema jest, bo zloto tyle nie kosztuje. Ksiazeczka zlota ok. 60 dolarow, z tego mozna byc ze 20 takich pstryczkow zrobic. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieeee na wzrok mi już padło od tego kwasu foliowego :oops:

 

ymp? Dzień dobry wszystkim, ale ulepek w powietrzu :D

 

 

a wiecie co.... jak ta cała woda teraz zacznie parować, ale będzie duchota :o

 

 

no ale lepiej tak niż deszcz i deszcz :)

 

witanko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...