Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze, komentarze czyli Cafe pod Barrankami


Recommended Posts

Chciałam tylko napomknąć że bardzo ładna umywalka, a kafle mają kolor jak moja pier.... dachówka, czyli nieokreślony, no ale im to wolno :roll:

 

Monitory kłamią :D. Kafle są szarobrązowe, a przez to nieco inne od wielu innych, ta niedookreśloność (i nieco brudu) dodają im tego subtelnego uroku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:lol: :lol:

 

widzisz dorcia? a ty narzekałaś na dachówkę. a ona urocza - pisze wyraźnie. :D a jak za mało urocza to tylko ją przybrudzić i będzie piknie 8)

 

Tylko problem z tym, że w przypadku dachówki podstępne deszczydło będzie starało się ją wyślicznić :wink:

 

Efi, monitory kłamią, pracujemy z grafikami od lat i to co wychodzi naprawdę jest zawsze inne od tego, co nam pokazują. Chyba że to jest matrix wyższego rzędu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie tylko kto jest normalny - my czy nienormalni... :wink:

barranku, jakby to powiedzieć, sama przepracowałam w studio graficznym pewnego miesiecznika ładny kawałek czasu więc jak najbardziej zdaje sobie z tego sprawę.

 

wiesz, ja w tym robię od 19 lat I jeszcze mamy firmę, co też w tym robi. I czasem potrzebuje wsparcia kreatywnych grafików :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie kłamią - płytki są "szarobrązowe" i takie są też moje dachówki, a z tą uroczością to kwestia gustu, a nawet nie gustu, tylko oczekiwań - rozumiem że jak Wy kupowaliście te płytki, to wiedzieliście jaki one mają kolor...

 

Jess - zanim kupiliśmy więcej, kupiliśmy jedną, wyszorowaliśmy ją brudów transportowo-magazynowych, obejrzeliśmy we wszelkich możliwych rodzajach oświetlenia i dopiero wtedy uznaliśmy, że jest cool. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...