Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze, komentarze czyli Cafe pod Barrankami


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...jest bajorko. Zatem upraszamy wszystkich, co siem wybiorom jutro do nas o stroje mocno niezobowiązujące przed praniem. Nie ma katastrofy, spore obszary działki znajdują się już nad wodą, ale...

Uwaga! Sucz chlapie :D :D :D

Ale za pomocą cuuuuuuuuuuuuudoooooooownej kosy spalinowej wykosiliśmy dziś część zielska i uzyskalismy zupełnie zgrabny trawniczek. Nie jest to łemblej, ale RKS Wola Duża to już prawie :D

Ja kcem kosę spalinową, to takie męskie narzędzie, człowiek czuje, że ma władzę nad materią, wgryza się w chaszcze, a chaszcze się bronią, ostrzeliwują resztkami łodyg, podstępnie wkręcają w wirujące grube żyłki, ale nic ich nie uratuje...

Tylko dlaczego tak przedramiona potem nap.... Łomatkoicórko, jakby powiedziała mysz pod odkurzeniu 1/3 domu, strasznie. Ale adrenalina... Kcem kosem spalinowom i piłem spalinowom, bo elektryczna to za mało, to takie nieprofesjonalne, gdzie ja oczy miałem jak cie brałem, zielony boszu ty na pront :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko Ty masz dzisiaj z tą kosą jak ja z odkurzaczem. Mam nadzieje i wiarę w to ze sie u Was jutro (w)stawie o ile oczywiscie odkurzacz mnie nie wciągnie, bo wieeeelki jest zielony boszowaty i na pront, a z takimi to różnie bywa no nie?Czasem moze lepiej było by wtargnąć na chudziaka z piłą i go rozpierdziuchac w drobny mak. Jaką ja mam izolacje badziewną, takie nędzne obwisłe płatki czarnej zmasakrowanej folii 0.2 ulożónej na pomadzie z masy bitumicznej wiszą mi u podstawy ścian. Tak smutno mi się to dzisiaj oglądało. Az bałam się tego dotykać i podnośiłam tylko letko i delikatnie zeby reszty wióróff pamiętających jeszcze stawianie więźby spopod tych frendzli usunąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór barranki,

opis dojazdu wydrukowałam i mam wielką nadzieję jutro wraz z mężem zajechać do Was.

Do której planujecie mieć jutro otwarte dla zwiedzających? :wink:

sąsiad to nie zwiedzający. Jak zostanie na noc albo dwie to przecie nic sie nie dzieje;P

 

jutro będziemy przełamywać pierwsze lody i nawiązywać stosunki dobrosąsiedzkie :p nie będziemy tak przy pierwszym spotkaniu zostawać na noc :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka z rana :p

 

 

ależ mnie tu dawno nie było, kajam się jak mogę :)

 

ale nic poprawię się :)

 

 

Wszyscy już u Barranków... fajnie Wam :roll: moi jeszcze od Bozi nie wrócili i nie wiem jak Maciej da radę .... a jeszcze Monsz na naszą budowe chce pojechać bo cały tydzień tam nie był :roll:

 

zobaczymy :( jak co będziem dzwonić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...