Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze, komentarze czyli Cafe pod Barrankami


Recommended Posts

Przeżyłeś, kamyk, i to się liczy :wink:

Dziękujemy bardzo, dziękujemy. Mimo że strasznie momentami lało, to w niczym nikomu nie przeszkadzało :wink:

Nefcia, a po drabinie skaczesz jak jaki pasikonik normalnie :wink:

Betka z połówką (trzeba mu nadać jakom ksywe), Nefcia, Mysza, Kamyk - fajnie że zajrzeliście, to był pierwszy forumowy nalot... Pierwsi zostaną odnotowani jako pierwsi

 

Frida pozdrawia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

wczoraj już mi siłki zbrakło więc już nic nie napisała.

Spotkanie super.

Było mi miło spotkać się znowu z barrankami i porozmawiać dłużej niż na zlocie i AP a przede wszystkim zobaczyć ich piękny domek. Cieszę się że znowu miałam okazję spotkać innych forumowiczów. Nefcia, Mysza, Kamyk było mi miło. I dziękuję za dużo dawkę humoru :lol: Jeszcze po powrocie do domu śmialiśmy się z mężem.

A sucz, no cóż, ma jakieś ale do panów, bo z paniami to nawet na jednej kanapie siedziała. Ale barrankowa pracuje nad jej wychowanie więc może jeszcze się poprawi :wink:

 

barranku mąż ma oficjalną ksywę "słoń" a tu na spotkaniach przedstawia się "mąż BetaGreta" :roll:

 

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o mamusiu , Betka to ja Twojego Męża tak ochrzciłam na spotkaniu u Raśki 8) Nie sądziłam , że to tak przetrwa :lol: :lol: :lol:

 

Ale którym "nickiem"?

 

Kamyk, a trzeba ci było zobaczyć sucz, jak między nefcią i myszą śpi sobie na sofce i mysza na niej rękę trzymie :wink:

 

Po prostu musicie sobie poustać pryncypia :wink: Ona ma trochę kamienia na zębach i mogła się porządnie przestraszyć fachowca :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnom razom zakładam sukienkie ciekawe czy siem skapnie!! :wink:

 

 

 

Siemka i pozdro!!! :lol:

 

No to będzie czad :D :D :D

 

No to niech będzie MążBetaGreta - ślicznie, prosto i nie sposób się pomylić :D

 

Dobroś, a ty się dlaciemu nie zawieruszyłaś ku nam, ha? I dalej nie mieliśmy okazji zobaczyć ciem na żywo (wczoraj to na mokro) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myślę że w końcu dotrę 8)

 

Czy ktoś może wie jak to jest z meldunkiem??

 

Chciałabym się zameldować ale do tego trzeba mieszkać w domu - ja nie mieszkam jeszcze będe za rok ale chcę meldunku i tu moje pytanie czy jak z lekka skłamię o tym zamieszkaniu to potem mogą mi dowalić jakąś karę albo cuś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...