Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze, komentarze czyli Cafe pod Barrankami


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też bym taką przyjemność sobie chętnie sprawiła :wink: powodzenia :lol:

 

A gdzie ty się gosiek w ogóle zawieruszasz teraz, co? gdzieś cię tam widać w opłotkach tylko... Na jakąś kawę na taras byś w końcu wpadła

 

Ba, jak już miałam wolny weekend :o to tak mi szyję połamało, że uziemiona zostałam :-? :-? budowa w końcu znowu stanęła. Teraz gruntujemy, malujemy a i moja praca znów mnie goni :oops: A jeszcze w międzyczasie próbujemy wybrać gresy na balkony, do łazienki dolnej i w ogóle masakra :roll: ale nie narzekam zanadto, bo to lepsze niż stagnacja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedłem powiedzieć, że stan dziennikowy ma się do stanu rzeczywistego jak dupa do doniczki (obie na De podobnie jak oba stany należą do Tych na Be) i nic poza tym. Przypominam jednocześnie, że odbierając dyplom na oczach forumowiczów, jeden taki zadeklarował, że już kwrótce, może pojutrze, za tydzień a góra za dwa, stany wyżej wzmiankowane połączą się w jedno niczym haszcze nad grobami tych dwojga z Verony ( a może to były krzaki nad Tristanem i tą jego bląd lalą - nie pamietam) i staną się stanem jednolitym. Gołosłowność mili przyjaciele znad stawu nie może byc poddana zabiegom wybielania ani eksfoliacji, tak wiec apeluję: paprawcie się bo są na forum tacy, którzy na kolejny odcinek czekają z wypiekami a czekają tak bardzo bo dość mają dzienników w których obowiązującym stylem stał sie bełkot! :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedłem powiedzieć, że stan dziennikowy ma się do stanu rzeczywistego jak dupa do doniczki (obie na De podobnie jak oba stany należą do Tych na Be) i nic poza tym. Przypominam jednocześnie, że odbierając dyplom na oczach forumowiczów, jeden taki zadeklarował, że już kwrótce, może pojutrze, za tydzień a góra za dwa, stany wyżej wzmiankowane połączą się w jedno niczym haszcze nad grobami tych dwojga z Verony ( a może to były krzaki nad Tristanem i tą jego bląd lalą - nie pamietam) i staną się stanem jednolitym. Gołosłowność mili przyjaciele znad stawu nie może byc poddana zabiegom wybielania ani eksfoliacji, tak wiec apeluję: paprawcie się bo są na forum tacy, którzy na kolejny odcinek czekają z wypiekami a czekają tak bardzo bo dość mają dzienników w których obowiązującym stylem stał sie bełkot! :evil:

 

No, doigrałem się - jak odezwał się grzmiący głos z bagien, to już nikąd ratunku ani ucieczki. Kurcze, Sienkiewicz Muratora, tak? Dobrze. Dziś. 23.30. Wieszam. Coś. Kawałek. Żeby nie było.

 

A dupa do doniczki, tak odwracając temat do ogona, czy jakoś tak - ja bardzo lubie siadywać na koszach na śmieci w pracy. Czyli czasem d do k pasuje całkiem nieźle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu widzę zaletę architekta - z wyprzedzeniem wiesz co będzie potrzebne i ile.

Teoretycznie - jak inwestor w trakcie nie zmieni zdania 100 razy ;)

 

Dziń dybry :)

 

Kurcze, dorcia, a już myślałem że ci się tak ślicznie podłożyłem :D Ale naprawdę spędziliśmy w niedzielę tak z półtorej godziny chodząc wokół małej łazienki i na nowo wykuwaliśmy ja w boju, i właściwie poza lokalizacją poszczególnych elementów prawie wszystko się zmieniło :D I trzeba szukać na gewałt tego nowego. Wiesz, to jest bardziej kwestia gewałtu, bo nawet jeśli inwestor zmienia zdanie 100 razy, bo taka jego wola i ochota, to potem jednak ten projekt zostaje o tyle o ile zamknięty przed rozpoczęciem wykańczania, a my szlejemy w trakcie, kiedy już np. połowa płytek na podłodze leży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś. 23.30. Wieszam. Coś. Kawałek. Żeby nie było.

 

robię cytuj/wklej bo usuniesz ostatniego posta i ni jak nie będę mógł zawlec Cię przed trybunał

 

ja bardzo lubie siadywać na koszach na śmieci w pracy

 

Boże jak mnie kręcą takie aberracje... Idę posiedzieć na niszczarce i zobaczę co z tego wyniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja bardzo lubie siadywać na koszach na śmieci w pracy

 

Boże jak mnie kręcą takie aberracje... Idę posiedzieć na niszczarce i zobaczę co z tego wyniknie

 

A poza tym to nie aberracja, tylko multifunkcjonalizm praktyczny, czyli stosowany :wink: Wielofunkcyjność jest tematyką wielce ciekawą, a nie do końca spenetrowaną jak się okazuje. A stwarza tyle arcyciekawych możliwości, niekiedy być może faktycznie ocierających się (mrrrrrauuu) o aberrację :wink: Ale żeby zaraz kosz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedłem powiedzieć, że stan dziennikowy ma się do stanu rzeczywistego jak dupa do doniczki (obie na De podobnie jak oba stany należą do Tych na Be) i nic poza tym. Przypominam jednocześnie, że odbierając dyplom na oczach forumowiczów, jeden taki zadeklarował, że już kwrótce, może pojutrze, za tydzień a góra za dwa, stany wyżej wzmiankowane połączą się w jedno niczym haszcze nad grobami tych dwojga z Verony ( a może to były krzaki nad Tristanem i tą jego bląd lalą - nie pamietam) i staną się stanem jednolitym. Gołosłowność mili przyjaciele znad stawu nie może byc poddana zabiegom wybielania ani eksfoliacji, tak wiec apeluję: paprawcie się bo są na forum tacy, którzy na kolejny odcinek czekają z wypiekami a czekają tak bardzo bo dość mają dzienników w których obowiązującym stylem stał sie bełkot! :evil:

 

No, doigrałem się - jak odezwał się grzmiący głos z bagien, to już nikąd ratunku ani ucieczki. Kurcze, Sienkiewicz Muratora, tak? Dobrze. Dziś. 23.30. Wieszam. Coś. Kawałek. Żeby nie było.

 

A dupa do doniczki, tak odwracając temat do ogona, czy jakoś tak - ja bardzo lubie siadywać na koszach na śmieci w pracy. Czyli czasem d do k pasuje całkiem nieźle :wink:

 

Na przyklad jak sie idzie po wyciag z KRS-u w Krakowie, to trzeba przejsc przez blok D zeby dojsc do K. Nie pytajcie, jakim sposobem to kiedys w koncu zapamietalam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...