Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Magdy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 597
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

cześc Madziu przyszłam się pożegnać bo znikam na jakiś czas z forum ale wróce i wszystko nadrobie , :cry: :( a teraz troszeczke słoneczka zostawiam http://i279.photobucket.com/albums/kk126/kamilaJ/390.gif

 

Wysokich lotow i szczesliwego powrotu do domu :D :D :D :D :D :D :D

Bede czekala na wiesci z Polski :D

 

dzieki jak się uda wczesniej choc na chwilke dorwać do neta to napewno dam znać :wink: :p ,w planach teraz na najbliższe tygodnie mam do załatwiania duzo papierkowych spraw i juz poumawiana jestem a architektem na pierwsze spotkanie :lol: pozdrawiam buziaki sle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.... Co słychać...w wielkim świecie...:)

 

Jaki tam on wielki :wink: :wink: :wink: :D

 

Zaczynam przymierzac sie do zalatwiania dokumentow a przy okazji zbieram jakies dobre namiary na kierbuda (nie tylko dla mnie ,rowniez dla kolezanki ktora zaczyna :roll: )

 

Zajrze do Ciebie ,bo dawno mnie tam nie bylo i sprawdze jak prace sie posuwaja :wink: :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem dobrej mysli,bo sasiedzi maja takie same dzialki i byly w takim samym stopniu zalesione :roll: i ich domy juz stoja i drzewa zostaly wyciete.

 

Jest jeszcze maly szczegol dotyczacy wycinania drzew.Jezeli wszystko sie wyjasni i bede juz mogla je wyciac ,to jest przepis ,ktory zabrania wycianania drzew w okresie od marca do pazdziernika lub listopada(nie pamietam dokladnie),bo jest to okres legowy ptakow,ale to sie juz wkrotce wyjasni i mam nadzieje ,ze na nasza korzysc :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilam dzisiaj do Urzedu Gminy i Pani powiedziala,ze wypis i wyrys juz na mnie czekaja!!!!!!!!!!!!!! :D :D jupi!!!

 

Jutro rano odbieram.Z geodeta tez sie umowilam,ale troche to bedzie trwalo :-? :-? .Powiedzial ze nawet do 1.5miesiaca :o :o :o :o ......strasznie dlugo :(

 

Powiedzial mi ,zebym juz zaczela rozgladac sie za architektem do adaptacji ,bo pozniej znowu czekanie sie wydluzy :-? :-? .....................Skoro tak mowi ,to zaczne szukac i chociaz naswietlac sprawe ,mam mape sytuacyjna (chyba tak to sie nazywa :roll: :roll: )i wiem jaki projekt .....ciekawe czy to nie bedzie przedwczesne.

 

Chyba za szybko chcialabym wszystko zalatwic :wink: :wink: :wink:

A bałaś się ze nie zdążysz ? :D

A masz już projekt? Może jakieś zmiany w projekcie ? Jak juz bedziesz miała naniesiony projekt na mape to spokojnie możesz pomyśleć czy dobrze, czy coś nie przesunąć, jak zagospodarować resztę działki itp. Może spokojnie leżeć (jeść nie woła :wink: ) To wszystko przed PNB. A jeszcze odrolnienie (odlesienie). Ja tam wolę "co masz zrobić jutro zrób dziś" :D

Widze że Pan Geodeta ma pełne ręce roboty. Widać fach ma ręku, chyba ze te terminy spowodowane tym, że w międzyczasie jedzie sobie na wakacje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilam dzisiaj do Urzedu Gminy i Pani powiedziala,ze wypis i wyrys juz na mnie czekaja!!!!!!!!!!!!!! :D :D jupi!!!

 

Jutro rano odbieram.Z geodeta tez sie umowilam,ale troche to bedzie trwalo :-? :-? .Powiedzial ze nawet do 1.5miesiaca :o :o :o :o ......strasznie dlugo :(

 

Powiedzial mi ,zebym juz zaczela rozgladac sie za architektem do adaptacji ,bo pozniej znowu czekanie sie wydluzy :-? :-? .....................Skoro tak mowi ,to zaczne szukac i chociaz naswietlac sprawe ,mam mape sytuacyjna (chyba tak to sie nazywa :roll: :roll: )i wiem jaki projekt .....ciekawe czy to nie bedzie przedwczesne.

 

Chyba za szybko chcialabym wszystko zalatwic :wink: :wink: :wink:

A bałaś się ze nie zdążysz ? :D

A masz już projekt? Może jakieś zmiany w projekcie ? Jak juz bedziesz miała naniesiony projekt na mape to spokojnie możesz pomyśleć czy dobrze, czy coś nie przesunąć, jak zagospodarować resztę działki itp. Może spokojnie leżeć (jeść nie woła :wink: ) To wszystko przed PNB. A jeszcze odrolnienie (odlesienie). Ja tam wolę "co masz zrobić jutro zrób dziś" :D

Widze że Pan Geodeta ma pełne ręce roboty. Widać fach ma ręku, chyba ze te terminy spowodowane tym, że w międzyczasie jedzie sobie na wakacje :roll:

 

Projekt mielismy od dawna ,ale dostalismy z biura projektowego przekrojr tego budunku i rzuty ........no i troche zaczelismy sie zastanawiac,bo sa tam 2 stropy monolityczne i poddasze ,ale juz nieuzytkowe no i prawie 90m tarasu,......poza tym taki architektoniczny wymysl ,ze taras nad garazem ma byc ocieplany :o :o :o :o

Pan Geodeta ,to podobno dobry fachowiec .....a o wakacjach nic nie wspominal :wink: moze sie bal ,ze straci taka klientke ...hahaha :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

 

Wpadłam z rewizytą się przywitać

Będą kibicować.

Wiedzę, że jesteś n etapie papirologii,

więc na dobry początek życzę krótkich terminów

oraz miłych i kompetentnych urzędników :wink:

 

Witam Cie serdeczniascie w moich progach :D :D :D ,dziekuje za kibicowanie.

Na razie trafilam na bardzo fajnych urzednikow ,ale nie bedziemy sie oszukiwac bo to dopiero poczatki i zapewne jeszcze wiele sie zdarzy o czym zaraz napisze w dzienniku :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...