Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Magdy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 597
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

WItam Cię i dziękuję za wpis i dobrą rade dot. komentarzy.

"Gratuluję" zabytków:( To faktycznie niezła niespodzianka, ale trzymaj się dzielnie, mam nadzieję, że całe to oczekiwanie szybko zleci i będziesz mogła ruszyć z dalszymi pracami!

Głowa do góry!

 

Co nas nie zabije to nas wzmocni - stety niestety to prawda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam Cię i dziękuję za wpis i dobrą rade dot. komentarzy.

"Gratuluję" zabytków:( To faktycznie niezła niespodzianka, ale trzymaj się dzielnie, mam nadzieję, że całe to oczekiwanie szybko zleci i będziesz mogła ruszyć z dalszymi pracami!

Głowa do góry!

 

Co nas nie zabije to nas wzmocni - stety niestety to prawda:)

 

Ja rowniez Cie witam u siebie i zapraszam czesciej :D

Z tego co wiem ,to chyba nie mam stanowisk archeologicznych ale i tak ktos musi byc i nadzorowac kopanie :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Magda :lol:

A co to za wykopiska się u Ciebie szykują :o

 

Czesc i witaj :D

 

Tak mnie tym nastraszyli ,ze juz nie wiedzialam co mam robic :-? :-?

 

Podobno nic nie powinni znalezc ,wiec zobacze co z tym robic :roll: :roll: :-? Musze z sasiadami porozmawiac ,ktorzy juz to przeszli.Ciekawe ,jak oni uporali sie z nadzorem :-? :-? :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Magda :lol:

A co to za wykopiska się u Ciebie szykują :o

 

Czesc i witaj :D

 

Tak mnie tym nastraszyli ,ze juz nie wiedzialam co mam robic :-? :-?

 

Podobno nic nie powinni znalezc ,wiec zobacze co z tym robic :roll: :roll: :-? Musze z sasiadami porozmawiac ,ktorzy juz to przeszli.Ciekawe ,jak oni uporali sie z nadzorem :-? :-? :-? :-?

 

Pytaj, sama jestem ciekawa, choć nadzór to zapewne tylko na pierwszym etapie???

A dzwoniłaś do Urzędu zapytać co ten nadzór w praktyce znaczy? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Magda :lol:

A co to za wykopiska się u Ciebie szykują :o

 

Czesc i witaj :D

 

Tak mnie tym nastraszyli ,ze juz nie wiedzialam co mam robic :-? :-?

 

Podobno nic nie powinni znalezc ,wiec zobacze co z tym robic :roll: :roll: :-? Musze z sasiadami porozmawiac ,ktorzy juz to przeszli.Ciekawe ,jak oni uporali sie z nadzorem :-? :-? :-? :-?

 

Pytaj, sama jestem ciekawa, choć nadzór to zapewne tylko na pierwszym etapie???

A dzwoniłaś do Urzędu zapytać co ten nadzór w praktyce znaczy? :roll:

 

Napisze ci na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

Oj widze że coś się dziać zaczyna w papierologii budowlanej :)

Tylko, żeby szło po dobremu !

 

Wszędzie jest grząsko, bagnisto. Wszedzie - znaczy na południu Polski.

U nas też mokro i nie mogę transportu zamówić bo jak wjedzie w to nasze błotko to będziemy musieli traktora wołać żeby wyciągnął. Wszystkim ta pogoda daje swe znaki :evil:

Gdzieś wyczytałam że taki konserwator zabytków - dozór - kosztuje ok 600 zł , ale ni groma nie wiem co on tam za te 600 zł ma robić ? Stać i patrzeć jak pracuje koparka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

Oj widze że coś się dziać zaczyna w papierologii budowlanej :)

Tylko, żeby szło po dobremu !

 

Wszędzie jest grząsko, bagnisto. Wszedzie - znaczy na południu Polski.

U nas też mokro i nie mogę transportu zamówić bo jak wjedzie w to nasze błotko to będziemy musieli traktora wołać żeby wyciągnął. Wszystkim ta pogoda daje swe znaki :evil:

Gdzieś wyczytałam że taki konserwator zabytków - dozór - kosztuje ok 600 zł , ale ni groma nie wiem co on tam za te 600 zł ma robić ? Stać i patrzeć jak pracuje koparka ?

 

Chyba tak :roll: :roll: :roll: :roll:

 

a tak na marginesie to gdzie sa twoje komentarze ,albo dziennik ja sie pytam :x :x :wink: ....moglabys sie postarac :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu :roll: :roll:

Zabieram się za to jak sójka za morze :oops: Wczoraj było czasu trochę więcej bo dzieci poszły spać już o 19 :D (potrafią iść spać o 23) no to siedziałam i rysowałam kuchnie. I tak to jest. Chroniczny brak czasu.

 

 

A co masz zamiar wykopać z działki ? Może jakieś skarby Ślaska i będzie głośno o Tobie - wywiady, audycje. Lisowice będą znane na caałą Polskę .

Hm. Trochę mnie poniosło - przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu :roll: :roll:

Zabieram się za to jak sójka za morze :oops: Wczoraj było czasu trochę więcej bo dzieci poszły spać już o 19 :D (potrafią iść spać o 23) no to siedziałam i rysowałam kuchnie. I tak to jest. Chroniczny brak czasu.

 

 

A co masz zamiar wykopać z działki ? Może jakieś skarby Ślaska i będzie głośno o Tobie - wywiady, audycje. Lisowice będą znane na caałą Polskę .

Hm. Trochę mnie poniosło - przepraszam.

 

Nic nie szkodzi ....lubie twoje fantazje :D :D :D :D .Fajnie mogloby byc,ale znajac zycie to slawna nie bede i moze lepiej :wink: :wink: :wink: a zaraz okazaloby sie ze musze finansowac ich kopalnie skarbow :roll: :roll: :roll: :wink: a to juz mi sie wcale nie podoba.

 

No i jeszcze same problemy ,bo musze szukac innego projektu :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...