Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Magdy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 597
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzień dobry :D

Tak przy czwartku życze owocnego szukania :)

Nas szczęście opuściło na tym etapie :( i musieliśmy wybulić troche kasy za indywidualny :(

Madziu intensywnie szukaj. Duużo mniej czasu stracicie no i $.

A może już coś znalazłaś ?

 

 

Nie znalazlam jeszcze. :-?

Jak mozesz to wklej mi linka twojego projektu,bo nie wiem gdzie go szukac :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ,no super ,jaka jest powierzchnia dachu?Dach jest zawsze ozdoba domu,zwlaszcza kiedy jest skomplikowany ,ale to wiarze sie z kosztami :roll: :roll:

 

Dlatego myslimy nad mniej skoplikowanym dachem ,o mniejszym nachyleniu kata.....

Ale projekt jest naprawde ladny...GRATULUJE!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ,no super ,jaka jest powierzchnia dachu?Dach jest zawsze ozdoba domu,zwlaszcza kiedy jest skomplikowany ,ale to wiarze sie z kosztami :roll: :roll:

 

Dlatego myslimy nad mniej skoplikowanym dachem ,o mniejszym nachyleniu kata.....

Ale projekt jest naprawde ladny...GRATULUJE!!! :D

 

Dwuspadowe dachy są tańsze...., bo mniej więźby na nie idzie...może pomyślicie o takim dachu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobujemy jednak przerobic nieco nasz ulubiony projekt i zrobimy poddasze uzytkowe.Na razie wyslalam kilka maili do biur architektonicznych i zobacze ,co odpowiedza........najwyzej bedzie to projekt w polowie indywidualny.......Mam nadzieje tylko ze te zmiany nie beda trwaly tyle co zrobienie nowego projektu :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge prosic o namiary na dobrego (i niedrogiego)architekta do adaptacji projektu w Legnicy????

 

ja mogę zaproponować ci dobrego z Poznania... zapraszam....;)

 

Glamurko wielkie dzieki ale to troche za daleko :roll: .................wczoraj obdzwonilam chyba 20 architektow i wiekszosc nawet nie odbierala........ach ten czas urlopow :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge prosic o namiary na dobrego (i niedrogiego)architekta do adaptacji projektu w Legnicy????

 

ja mogę zaproponować ci dobrego z Poznania... zapraszam....;)

 

Glamurko wielkie dzieki ale to troche za daleko :roll: .................wczoraj obdzwonilam chyba 20 architektow i wiekszosc nawet nie odbierala........ach ten czas urlopow :roll: :roll: :roll:

 

ach tam...od razu za daleko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, tu zaglądam chyba po raz pierwszy! :D

 

...a u mnie skończyło sie na projekcie indywidualnym, własnie z podobnych powodów. Ale Kuchnię mam nadal od południa, bo jest wjazd na dzialkę od południa, tak mi jakoś pasowalo. Rozwiązaliśmy to wysuwając okap, żeby slońce tak mocno nie operowało od rana i na razie jest ok (ale jeszcze nie mieszkam). W kazdym razie w te upały było całkiem przyjemnie w środku...

 

A Twój projekt byl fajny, czy to z pracowni Z500? Kiedyś też chyba go brałam pod uwagę..

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie domek rewelacja, na działce się zmieści, ale potężna budowla-190 to kawał chałupy :D

 

pozwolę sobie wkleic

http://img172.imageshack.us/img172/6559/74594860.jpg

 

naprawde mi się podoba, gdyby nie moja zabudowa pod dyktando konserwatora, to kto wie, czy teraz nie stało by takie cudo na naszym podwórku :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...