Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Magdy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 597
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dołączam się do "ochów" i "achów", projekt bardzo mi się podoba, bardzo funkcjonalnie rozwiązany, trochę podobny do Fikusa, który wcześniej wybieraliście, ale ten dla odmiany ma tyle pokoi ile trzeba :wink: jest super

a elewacje jakieś też wrzucisz?

i powierzchnie?

 

Małgosiu, a co u Was słychać?

Nie masz dziennika i jakoś mi ostatnio umknęłaś :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu, a co u Was słychać?

Nie masz dziennika i jakoś mi ostatnio umknęłaś :(

jestem, jestem :D

dziennikka nie mam po co zakładać, bo chyba by był o tym, jak bardzo nie możemy zacząć budować, a nie o budowaniu :lol:

już myślałam, że złożymy projekt do pozwolenia, a tu nam jeszcze geolog "wyskoczył" :cry: :cry: i kolejne dwa tygodnie w plecy

tak więc "gościnnie" u Magdy, którą serdecznie pozdrawiam w ten mroźny wtorkowy poranek :D , pozwoliłam sobie wrzucić dwa słowa

reasumując - w moim przypadku szansa na stan "0" w tym roku równa jest już dokładnie "0"

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu, a co u Was słychać?

Nie masz dziennika i jakoś mi ostatnio umknęłaś :(

jestem, jestem :D

dziennikka nie mam po co zakładać, bo chyba by był o tym, jak bardzo nie możemy zacząć budować, a nie o budowaniu :lol:

już myślałam, że złożymy projekt do pozwolenia, a tu nam jeszcze geolog "wyskoczył" :cry: :cry: i kolejne dwa tygodnie w plecy

tak więc "gościnnie" u Magdy, którą serdecznie pozdrawiam w ten mroźny wtorkowy poranek :D , pozwoliłam sobie wrzucić dwa słowa

reasumując - w moim przypadku szansa na stan "0" w tym roku równa jest już dokładnie "0"

pozdr

 

To na przyszły rok rozpoczniesz budowę ze zdwojoną siłą i będziesz przez zimę miała czas, żeby sobie wiele rzeczy zaplanować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na przyszły rok rozpoczniesz budowę ze zdwojoną siłą i będziesz przez zimę miała czas, żeby sobie wiele rzeczy zaplanować :)

i tego się trzymam :D

a do tego czasu z wielką przyjemnością poczytuję dzienniki innych i czekam z niecierpliwością na dalsze "odsłony" projektu MRS.CONSTR., bo rozkład baaardzo mi się podoba 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

 

Nie mam czasu na pisanie :oops: :oops: ,ale bardzo sie ciesze ze podoba sie Wam rozmieszczenie pomieszczen :D :D .My niestety tez zaczniemy budowe dopiero na wiosne :( :( :( ,ale nic nie da sie przeskoczyc a ja sie nie rozdwoje 8) 8) 8) 8) .Zima pewnie dostaniemy pozwolenie na budowe i jak zaczniemy ,to Magana bedzie juz mieszkac w swoim domku :) :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meganko...ale to prawda!!! :lol: :lol:

Ty poprostu masz zawrotne tempo!! :o

 

Kalu, stawiam na Ciebie pierwszą :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jeżeli obie nadal będziecie tak zasuwać, to razem skończycie! :wink:

 

ale wykończeniówka bywa bardziej upierdliwa... :-?

 

Bardzo się boję wykończeniówki, jak patrzę jak się inni męczą z wszystkim, to mi włosy dęba stają :o

 

Kalu, to co razem w jednym czasie się wprowadzamy????

A tak poważnie, na kiedy Kalu planujesz wprowadzenie się?

I Ty sure na kiedy planujesz?

 

Bo ja będę szczęśliwa jak się wprowadzę na w lipcu chociaż na kuchnię i salon gotowy :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meganko...ale to prawda!!! :lol: :lol:

Ty poprostu masz zawrotne tempo!! :o

 

Kalu, stawiam na Ciebie pierwszą :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jeżeli obie nadal będziecie tak zasuwać, to razem skończycie! :wink:

 

ale wykończeniówka bywa bardziej upierdliwa... :-?

 

Bardzo się boję wykończeniówki, jak patrzę jak się inni męczą z wszystkim, to mi włosy dęba stają :o

 

Kalu, to co razem w jednym czasie się wprowadzamy????

A tak poważnie, na kiedy Kalu planujesz wprowadzenie się?

I Ty sure na kiedy planujesz?

 

Bo ja będę szczęśliwa jak się wprowadzę na w lipcu chociaż na kuchnię i salon gotowy :) :)

jak się wkurzę, to wprowadzę się w sobotę!.. :wink:

a tak poważnie, to zależy, na ile uda mi się pogonić wykonawców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...