Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Magdy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 597
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kiedy Nowy Rok nadchodzi

kieliszeczek nie zaszkodzi,

kufel piwa to za mało,

litr szampana by sie zdało.

Trzeba opić wszelkie troski,

by następny ROK był BOSKI!!!

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2010r

życzy

Glamcia z rodziną

 

http://www.empikfoto.pl/albumy37/394383/805107/previews/31487837_sylwester.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Hej :D

Za 2 tygodnie skladamy papiery o pozwolnie na budowehuraaaaaaaaa

Mam nadzieje ,ze w marcu zaczniemy

 

To już został tylko tydzień :D Super! :D

Szybciutko dostaniecie pozwolenie i do dzieła ! :D

Jeśli szybciutko wiosna przyjdzie ( a wszyscy na nią czekają z niecierpliwością ) napewno zaczniecie już na początku marca.

 

O bloczki popytaj w Czystopolu w Miękini - można się z nimi dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

Za 2 tygodnie skladamy papiery o pozwolnie na budowehuraaaaaaaaa

Mam nadzieje ,ze w marcu zaczniemy

 

To już został tylko tydzień :D Super! :D

Szybciutko dostaniecie pozwolenie i do dzieła ! :D

Jeśli szybciutko wiosna przyjdzie ( a wszyscy na nią czekają z niecierpliwością ) napewno zaczniecie już na początku marca.

 

O bloczki popytaj w Czystopolu w Miękini - można się z nimi dogadać.

 

Juz nie moge sie doczekac :roll: .........a co do wiosny to nie zanosi sie na nia zbyt szybko :-? :-? mam nadzieje ,ze w marcu sniegi juz stopnieja :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny rozkład pomieszczeń. Podoba mi się wejście na taras z jadalni i salonu (tak ten rysunek odczytałam).

No i ta pustka na salonem .... :D

 

Super że będziesz miała przy kuchni spiżarkę. Ja ze swojej w projekcie zrezygnowałam :( na rzecz większej kuchni.

 

A salon będziecie mieli od której strony świata ?

 

PNB oderane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny rozkład pomieszczeń. Podoba mi się wejście na taras z jadalni i salonu (tak ten rysunek odczytałam).

No i ta pustka na salonem .... :D

 

Super że będziesz miała przy kuchni spiżarkę. Ja ze swojej w projekcie zrezygnowałam :( na rzecz większej kuchni.

 

A salon będziecie mieli od której strony świata ?

 

PNB oderane ??[/quote

 

Wyjscie na taras bedzie tylko z jadalni :D :D a co do stron swiata to hmmm......nie pamietam dokladnie jak to bylo pozniej sprawdze na projekcie....pozwolenia jeszcze nie mamy :-? :-? ale i tak na razie sniegi nas zasypaly wiec nie ma sie co denerwowac jego brakiem 8) 8)

Mysle ,ze do konca lutego juz wszystko bedziemy mieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt fajnie pomyślany, wszystko jest wygodnie rozplanowane, jedno co mnie zastanawia, to jeśli dobrze widzę - brak wanny, dom wygląda na duży, ale nie ma wymiarów - może dopiszesz np powierzchnie pomieszczeń?

no i oczywiście pokaż koniecznie elewacje, chciałaś dom nowoczesny, więc pewnie taki jest :D

złożyliście już projekt?

czy możesz napisać na priv jakies info o cenach bloczków - my w końcu też wiosną będziemy zaczynać, to chyba już czas rozpoznać materiały przynajmniej na "0"

z czego będziecie budować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt fajnie pomyślany, wszystko jest wygodnie rozplanowane, jedno co mnie zastanawia, to jeśli dobrze widzę - brak wanny, dom wygląda na duży, ale nie ma wymiarów - może dopiszesz np powierzchnie pomieszczeń?

no i oczywiście pokaż koniecznie elewacje, chciałaś dom nowoczesny, więc pewnie taki jest :D

złożyliście już projekt?

czy możesz napisać na priv jakies info o cenach bloczków - my w końcu też wiosną będziemy zaczynać, to chyba już czas rozpoznać materiały przynajmniej na "0"

z czego będziecie budować?

 

wanny nie ma bo mi nie potrzebna :D :D i celowo z niej zrezygnowalismy ...........kubatura domu 500m a reszte wymiarow musze dokladnie posprawdzac i elewacje wrzuce jutro

 

czesc materialu juz zamowiona tzn.bloczki fundamentowe ,bloczki na sciany Max ,belki stropowe i jeszcze takie tam duperele :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i czekam na fotki elewacji domku :D

Coś Madzia jest zajęta bo elewacją i wymiarami nie ma czasu się pochwalić.

 

Madziu, a może już masz wytyczoną działkę i dokładnie wiesz odkąd dokąd jest Wasz kawałek ziemi ?

 

 

Ach ,bo nie mam kiedy ,problem w tym ze musze znowu zrobic zdjecie projektu z kartki ,bo nie potrafie zamienic z pdf :roll: :roll: :roll: ogolnie troche to dla mnie skomplikowane hahah a dopiero 10 min.temu wrocilam z pracy do domku :( :( :( :(

poczekajcie jeszcze z dzien :wink: :wink: :wink: moze jutro uda mi sie wkleic a powierzchni uzytkowej jest okolo 147m2,ale jeszcze dokladnie sprawdze(zakrecona jestem i nie moge sie doszukac w tych papierkach pokserowanych :roll: :roll: :roll: bo na jednym gniazdka a na drugim inne duperelki i nie ma powierzchni ,wiec musze bardzie poszukac :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...