Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Magdy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 597
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam po przerwie ;)

z dziennika wyczytałam (bo umiem a co :lol: ) że już macie pozwolenie i zaczynacie działać :)

Suuuuper... powodzenia życzę :D

 

Mamy z Lisowicach kolegę... nawet b. dobrego :) Mieszka w ostatnim domku... w kierunku na Lubin :) Grześ się zowie....

 

pozdrawiam!!!

 

Fajnie ze wpadlas.Rzeczywiscie juz zaczelismy dzialac z czego bardzo sie ciesze:):):):)Jak widze postep w pracach(choc nie jest jeszcze imponujacy )to nawet nie czuje zmeczenia.Czy ten domek najbardziej wysuniety to taki w stylu dworkowym???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze wpadlas.

Zaglądam tu co jakiś czas ;) I będę jeszcze popatrywać i kibicować :)

 

Czy ten domek najbardziej wysuniety to taki w stylu dworkowym???????

 

Nieeee... wiesz gdzie jest to skrzyżowanie ze stopem??!! Jakbyś chciała jechać z Prochowic ( z tego mostku) to możesz na tym skrzyżowaniu jechać prosto, nie skręcając w stronę "zajazdu Marcin" i tą drogą dojedziesz do głównej na Lubin...ona idzie tak na skos... Jakbyś jechała prosto, to po lewej stoją takie domki z lat 80-90, jeden z nich jest taki blado-różowy a ostatni jest jego ;) Nie wiem czy dobrze to wszystko tłumacze... ale to chyba nie aż tak ważne :p

 

 

więcej odpisałam na twojego posta u mnie ;)

Edytowane przez kasiulakp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Megan, ja się 9 razy przeprowadzałam w czasie studiów, a potem jeszcze 3 :) Nawet to polubiłam :)

 

Magda, zdjęcia!!!!!!!!!!!!!!! :)

 

Mój mąż stwierdził, że w sumie to nam się te kręgi przydadzą do studni na nowej działce, więc problem się rozwiązał sam :)

 

Ufffffffff kamien z serca:)juz sie martwilam ,ze tak nieladnie to wyszlo.

 

Zdjecia beda ,tylko musze na komputer zgrac:rolleyes:.Dla mnie najwazniejsze ,ze juz budujemy.Najchetniej rozbilabym namiot i mieszkala na dzialeczce:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu, podchodzę do tej przeprowadzki jak do jeża :)

Nie mam siły znowu się pakować i rozpakowywać, to moja 11 przeprowadzka w całym moim życiu i chyba już dość :)

mam nadzieję, że ostatnia :)

 

Mam nadzieję, że załatwicie sprawę w sądzie, a ten gad odda kasę :mad:

 

Pociesz sie ,ze to juz ta ostatnia i w najpiekniejszym miejscu na ziemi.....W DOMU I TO WLASNYM:wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...