Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Magdy


Recommended Posts

Witaj Ryska

 

Wczoraj kupilam farby.Wybralam Dulux

cafe latte(juz jest na scianie w sypialni i wyglada super),cynamonowy deser i magnolie do kuchni.Farby bardzo wydajne :o ,ale to chyba dobrze :D

 

Jezeli o dzialke chodzi to juz wkrotce pojade ,trzeba zaczac robic na niej porzadki. Sama z czasem posadzisz jakichs zielonosci i nie bedzie juz pole :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 597
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Na razie w lesie :( :( .Jednak nie ma co sie zalamywac,bo jak rusze z kopyta to wszystkich przegonie :D :D ,bo zapal mi rosnie i rosnie a jak sie nie zmiesci w takiej drobnej istocie to trzeba go bedzie jakos spozytkowac.

 

Na razie trzymamy sie planu,mieszkanie ,przprowadzka blizej dzialki i budowa.Chyba wszystko jasne :roll: :roll: :wink:

 

Ale juz marze i marze i planuje i rysuje wszystko co w glowie sie pojawi.

Najchetniej pojechalabym na dzialke ,bo tak cieplo i zaczela kosic chocby kosa,ale nie mam jak sie ruszyc. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!!! Wpadłam sie przywitac do ciebie. Projekt domu wygłada bardzo interesująco. Gdybym nie zdecydowała sie na styl dworkowy to pewnie szukałabym czegos własnie takiego. A tak wogole to my też za oceanem spędziliśmy sporo czasu (ja zdążyłam tam studia zrobić....) Jak zdecydowalismy sie wrócić to pomyślałam ze jak w Polsce to tylko dworek 8) 8) :p :p

 

Kolory o ktorych piszesz możesz pooglądać u mnie (Dulux). Magnolię mam np. w kuchni, jadalni i na górze w holu, a cafe late mam w sypialni. Moge ci napisac jeszcze ze dosyc ładnie wygląda jasny beż (pokoj gościnny) i biała czekolada (salon, gabinet).

 

pozdrawiam Was, będę wpadac i życzę mocnych nerwów na czas budowy (...i nie tylko :wink: :p )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to supe!!! ale sie ciesze może jak dobrze pójdzie to równo zaczniemy hiihih no bo jak my sie wyrobimy z papierkami to chceilibysmy wylac fundamenty jeszcze w tym roku ,a jak sie nie wyrobimy (zalezy od urzędów :cry: :cry: ) to zaraz na wiosne i to wczesna ihhihi chyba ze zima bedzie łagodna to i wczesniej :p :p

 

a jakie papierki macie załatwione ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puk, puk, można ?) :)

 

Super działka, drzewka strumyczek, uwielbiam takie klimaty :) Ja mam w sąsiedztwie starą przyczypę, którą muszę obsadzić drzewami :)

 

I bardzo interesujący domek, będzie sie tam cudnie prezentował.

 

Nie dość że będziemy sąsiadkami, to jeszcze mamy podobne gusta co do kolorów, właśnie wczoraj też wybrałam caffe late - bardzo fajny kolorek, magnolia też mi się podoba.

 

Trzymam kciuki za powodzenie w załatwianiu formalności, nim się obejrzysz a budowa ruszy pełną parą i tak już będzie co najmniej przez rok, mnóstwo atrakcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puk, puk, można ?) :)

 

Super działka, drzewka strumyczek, uwielbiam takie klimaty :) Ja mam w sąsiedztwie starą przyczypę, którą muszę obsadzić drzewami :)

 

I bardzo interesujący domek, będzie sie tam cudnie prezentował.

 

Nie dość że będziemy sąsiadkami, to jeszcze mamy podobne gusta co do kolorów, właśnie wczoraj też wybrałam caffe late - bardzo fajny kolorek, magnolia też mi się podoba.

 

Trzymam kciuki za powodzenie w załatwianiu formalności, nim się obejrzysz a budowa ruszy pełną parą i tak już będzie co najmniej przez rok, mnóstwo atrakcji :)

 

OTWARTE !!!!!!!!!!!!Zawsze mozna :D , z wielka radoscia witam w swoich dziennikowych progach przyszla sasiadke .

 

Moze kiedys razem pojezdzimy na rowerkach po naszych wioskach i polnych drozkach :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez przyszlam sie przywitac.

Tez mam duluxa w domu. W calym to samo, tzn. gora, bo na dole jeszcze nie pomalowalam. Sufity mam pastelowy jasmin, a sciany pastelowa orchidee (chyba). W kazdym razie o ton ciemniejsza sciana.

Ale i take bede musiala chyba pomalowac raz jeszcze, zeby odswiezyc, bo jak zakladali mi schody, to tak sie kurzylo i nikt oczywiscie nie pomyslal, ze mozna drewno ciac na dworze. A po co?

Dopiero tato im powiedzial, ale i tak wszystko bylo biale.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...