Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Magdy


Recommended Posts

Nic nie robie. Siedze w Internecie, oczywiscie. Pozniej pojade chyba na zakupy. Po jajka...

To juz na swieta.

Wieje i nas niemilosiernie znowu, ale chociaz jest sloneczko.

Najgorsze, ze teraz 3 dni mam na 6 rano!!! Wyobrazasz sobie. Nienawidze, bo nie moge sie podniesc z lozka, ale o 13.30 jest super. Wszyscy zostaja w pracy, a ty sobie idziesz do domu :D Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 597
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nic nie robie. Siedze w Internecie, oczywiscie. Pozniej pojade chyba na zakupy. Po jajka...

To juz na swieta.

Wieje i nas niemilosiernie znowu, ale chociaz jest sloneczko.

Najgorsze, ze teraz 3 dni mam na 6 rano!!! Wyobrazasz sobie. Nienawidze, bo nie moge sie podniesc z lozka, ale o 13.30 jest super. Wszyscy zostaja w pracy, a ty sobie idziesz do domu :D Extra.

 

A u nas taka piekna pogoda.Wszedzie slychac wiercenie i pilowanie :roll: .Od razu wiadomo ,ze wiosna przyszla :D :D i oby juz nas nie opuszczala.

Milego szperania po necie i udanych zakupow :D jajcarskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

jak tam porządki po remoncie ja chyba utknęłam i nie dam rady dobrze że na Święta wyjeżdżamy

 

Ja tez w samym centrum balaganu ,staram sie sprzatac na bierzaco ,ale nie to bezcelowe :(

Ja rowniez wyjezdzam,wiec nie przejmuje sie tym za bardzo.Najwazniejsze ,ze ladnie wygladaja kolorki na scianach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez wyjezdzam,wiec nie przejmuje sie tym za bardzo.Najwazniejsze ,ze ladnie wygladaja kolorki na scianach :D

 

Witam szczęśliwy człowieku. Ale Ci zazdroszcze tego wyjazdu .... , my nie dość że w domu to jeszcze do nas przyjeżdzają no i do końca kwietnia musimy sie wyprowadzic z naszego mieszkanka do mieszkania które trzeba jeszcze wymalować :(

 

Jak tam strumyczek ? Pewnie pięknie teraz szumi ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez wyjezdzam,wiec nie przejmuje sie tym za bardzo.Najwazniejsze ,ze ladnie wygladaja kolorki na scianach :D

 

Witam szczęśliwy człowieku. Ale Ci zazdroszcze tego wyjazdu .... , my nie dość że w domu to jeszcze do nas przyjeżdzają no i do końca kwietnia musimy sie wyprowadzic z naszego mieszkanka do mieszkania które trzeba jeszcze wymalować :(

 

Jak tam strumyczek ? Pewnie pięknie teraz szumi ......

 

haha...ja tez sie ciesze ,bo nie musze sie wysilac ze sprzataniem ,zwlaszcza,ze jeszcze nie koniec remontu.

No to nie zostalo Wam wiele czasu :-? ,ale na pewno sie wyrobicie-trzymam kciuki.

w strumyczku szumi ,az milo .Szczerze mowiac to bardzo chetnie zajelabym sie juz ogrodem ,no ale coz bede musiala sie wstrzymac.Wiec uprawiam mini plantacje w mieszkaniu.Biedne roslinki ciezko znosza tynkowanie i malowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, ja na etapie tych tynkow zewnetrzych. Czekam jeszcze na drzwi zewnetrzne i po swietach przyjda mi chyba polozyc gres w kotlowni i garazu.

Aha, i panele w jednym pokoju. Na polpietrze.

Pozniej przeniose do niego meble, ktore mam na gorze i bede mogla ustawic w pokoju corki kokeshi voxa i w takim jednym, powiedzmy wypoczynkowym, modern. Tez voxa.

Jeszcze nie wszystkie skrecilam, bo nie chcialam tego robic w salonie, a potem wtaszczac na gore, np. szafy trzydrzwiowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, ja na etapie tych tynkow zewnetrzych. Czekam jeszcze na drzwi zewnetrzne i po swietach przyjda mi chyba polozyc gres w kotlowni i garazu.

Aha, i panele w jednym pokoju. Na polpietrze.

Pozniej przeniose do niego meble, ktore mam na gorze i bede mogla ustawic w pokoju corki kokeshi voxa i w takim jednym, powiedzmy wypoczynkowym, modern. Tez voxa.

Jeszcze nie wszystkie skrecilam, bo nie chcialam tego robic w salonie, a potem wtaszczac na gore, np. szafy trzydrzwiowe :D

 

Super, ze jestes juz prawie na finiszu :D

 

Wrzuc jakies zdjecia wnetrz w moim dzienniku ,chetnie popatrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...