Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pestko, pod korę, zgodnie z propozycją Elfir, dajemy gazety. I powiem, że w większości zdaje to egzamin. Są jednak miejsca, gdzie i tak wyłażą, np. na obrzeżach, gdzie były brzegi gazety.

Tatarak, nie wiem jak z jogą. Jestem kompletnie nie porozciągana mam wrażenie, że nic nie byłabym w stanie zrobić. Ale muszę to sprawdzić.

Jeszcze nie kosiliśmy trawy. Możecie doradzić przy wyborze kosiarki. Ortopeda zakazała mi ścinać trawy, ale mogę kosić.

 

Na jaką wysokość przyciąć lawendy? Do zdrewniałe części?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Spirea, wspolczuje kontuzji, mialam tez swoją po upadku na nartach tej zimy, bylam unieruchomiona tylko pare dni, ale myslalam, ze sie zapłaczę. Z rehabilitacja najlepiej znajdz dobrego fizjoterapeute zanim zaczniesz jakas aktywność (wg moich doswiadczen maja duzo wieksza wartosc niz ortopedzi w procesie rehabilitacji), mam jednego kolo siebie, w sumie to tez nie tak daleko Ciebie.

Kosiarke polecam spalinowa NAC z silnikiem briggs&stratton, u nas tamren sezon juz przecwiczona. Nam chwast po zimie tez sie rzucil. Trawy juz poscinalam ze 3 tyg.temu i nawet juz odbily. Pozdrawiam i duzo zdrowia! Mlody daje pożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosiarka każda byle z silnikiem briggs&stratton. To najlepsze silniki i w dodatku jako jedyne nie sprawiają kłopotu nawet kobiecie przy odpalaniu po zimie. Wiadomo, że spalinowa :) Elektryczne nadają się tylko do ogrodów wielkości chusteczki do nosa :wiggle:

A dalej to już zależy jak dużo masz trawnika do koszenia, czy chcesz mieć boczny wyrzut zmulczowanej (posiekanej) trawy, czy potrzebujesz napęd.

 

Spirea, przerastają Ci trawki i chwaściory z trawnika. pomogłoby obrzeże np. takie jak ma GalaBord.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lawendy... mam dwa linki do dobrych informacji, tylko qrczę znowu gdzieś utkałam i nie mam w bookmarkach. Wkleję jak tylko znajdę.

Tnie się w półkulę. Wysokość - poczekaj na linki, bo coś pomylę jeszcze.

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosiarka - koniecznie z napędem. Jeśli spalinowa, to rzeczywiście polecamy z silnikiem B&S - mąż się nie może nachwalić. Ja tam żadnej spalinowej nie umiem odpalić, ale akurat do koszenia się nie rwę, więc nie szkodzi :)

Co do jogi - dobry instruktor Ci powie, że zawsze robisz ćwiczenia na tyle, na ile możesz - rozciągasz się z czasem, jeśli ćwiczysz regularnie. Ale najpierw spytaj lekarza, czy mozesz już zacząć ćwiczyć i czy nie masz jakichś przeciwwskazań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałam i ścięłam przedwczoraj lawendę. Mam nadzieję, że odrośnie :)

Pestko, mamy obrzeża Slimbord (czyli tej Galabord).

Mamy niecałe 300 m2 trawy, więc właśnie nie wiem, czy nie wystarczy elektryczna.

Dzięki za życzenia. Dzisiaj już było lepiej, to trochę poplewiłam i zasypałam korą seslerię, przycięłam kilka rozplenic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pestko, Twoje linki lawendowe są dla mnie dziś bezcenne. Mam glebę kategorii VI, a w zasadzie sam piach... I czytam, juhuuu! Mogę ją sadziś na samym piachu. To znaczy, że będę sadzić już dziś, bez oczekiwania na czarnoziem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Spirea, szukam kontaktu do Ciebie, bo skrzynkę masz zapchaną..

Dotarłam do informacji na forum, że użytkujesz Medivis Lux 20 cm z MK Foam Koło. W sklepie bardzo spodobał mi się ten materac...

Możesz skrobnąć w chwili czasu jak ten model sprawuje Ci się po 2 latach ? Producent daje na niego tylko 2 lata gwarancji i obawiam się, że może być jakiś ukryty powód...

Odpisz proszę na priva.

Sorry za offtop ! Jak przeczytasz, to skasuję z tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 3 months później...
Witam, podziwiam od jakiegoś czasu pani dom i myślę nad urządzeniem łazienki i sypialni tak jak pani na górze. czy posiada pani zdjęcia skończonej łazienki na poddaszu? nie mogę znaleźć nigdzie ukończonej na tym forum. zwłaszcza interesuje mnie ściana z prysznicem i sedesem, ale jestem ciekaw też takiego całościowego zdjęcia. uwielbiam takie surowe wnętrza jak pani. są surowe, a jednocześnie ciepłe. czy jest możliwość umieszczenia ich gdzieś tu na forum albo przesłania mi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...