Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

uff... wszystko z moim piecem ok ale nie lubię tego ustrojstwa i już serwisant stwierdził że musiała być przerwa w dostawie gazu lub gaz ma inne parametry- kaloryczność i piec zgłupiał (jest to możliwe co rusz ktoś się podpina do gazociągu)

po ustawieniu działa i mam nadzieję że tak zostanie swoją drogą czułe te piece są nie podejrzewałam:)

tak że humor mi wrócił ale z budowaniem to jest tak raz euforia np. po telefonie że parapety są już do odbioru raz dołek:) np.wycena na osprzęt elektryczny 3.200 netto + robocizna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tak jak Ci pisałam z shivakashi (ivory brown) znalazłam źródełko pod Oleśnicą z dobrą ofertą wieczorem je pooglądam to ocenię jakość obróbki:)

mają duży wybór kamienia i dobre ceny (moje parapety ewoluowały od 2.500 do 1.100 bez montażu)

 

a co do pieca= kotłowni to jak będzie u mnie hydraulik zakładał grzejnik w łazience każę mu opisać wszystkie 3 pompy zawory pętle podłogówki która od czego bo niby wiadomo a jak potrzeba to kicha

aktualnie mam opisane tylko rury wychodzace z wylewki i powinnam od razu iść tym tropem

Edytowane przez Kaśka73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniko, bardzo ładny. Taki by mi pasował na blat kuchenny. Płaciłaś za m2 czy konkretnie za parapet. Teraz tak sobie myślę, że w sypialni ten jesion niezbyt moze pasować. Miał pasować do jasnej podłogi, a przecież ściana z oknem ma być grafitowa. Hm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za m2 . 1050 zł . na parapet ok. ale z blatem jest cięzko . jest szczotkowany i zaimpregnowany. bardzo na nim widać każdy okruszek i tłuste palce. no coż ale ładny jest. więć na mokro i na sucho. żadnym płynem do okien w sprayu. tylko woda, ewentualnie na ujednolicenie woda z płynem do naczyń/ można zamówic jeszcze normalny szlifowany błyszczący . on jest za 950 m2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny ten granit, do salonu i gabinetu to się chyba szarpniemy :) poza tym mam tylko jeszcze parapet w łazience (ale tam okno od środka białe) i garażu (no to pfff) oraz kuchni - tam musi być razem z blatem.

Spirea - jak znajdziesz ten indian black w przyzwoitej cenie, to daj znać, gdzie -dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam go na interstone.pl, ale sam indian black bez szczotkowania. Wg cennika m2 netto kosztuje 400 zł, ale jak dojdzie obróbka to pewnie kwota idzie znacznie w górę. Moniko, a Ty gdzie kupowałaś ten granit? Bezpośrednio u kamieniarza?

Pamiętam, ze Frankai pisał o swoim RainForeście - kupił cały kawał i potem dał kamieniarzowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...