Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

cześć Madeleine, własnie weszłam, żeby Ci napisać, że dzwoniłam do Sotexu :) Pani podala, że mają w kolorze aluminium za 630 zł brutto 120x410 chyba. Muszę podjechać i zobaczyć go. Jeśli będzie ok, to pewnie weźmiemy. Dzięki za pomoc :) Jesteś nieoceniona :)

Czekam też na wycenę staronu, ale raczej poprzestaniemy na laminacie. Czy mogłabyś podesłać mi na priv fotkę tej szafki w łazience z blatem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a na myszy porozstawiajcie łapki - to jest w sumie dość humaniarne urządzenie, bo uśmierca stworzonka w ułamku sekundy (w porównaniu do kota na przykład). tylko łapka raz skutecznie uzyta już się nie nadaje, bo myszy czują zapach poprzedniczki.

 

Zabrzmiało brutalnie ;)

Ale myślałam, że będzie gorzej, że napiszesz, że skutecznie użyta łapka jest tak powalana zwłokami myszy w rozkładzie, że już się do użytku nie nadaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żyjemy....już w pracy.....

jakoś sporo zajęć ostatnio i nawet niezbyt chce mi się pisać na forum. Bardziej mnie chyba ekscytował etap ściśle budowlany :)

 

Tatarak. z tymi umywalkami, to kupiłam już szafkę, więc nie będziemy robić tych chromowanych syfonów. Może to i dobrze - przynajmniej będzie szuflada na najpotrzebniejsze rzeczy. Mamy już ustalony wygląd łazienki i trzeba będzie jedynie dokupić blat na szafkę.

 

Co do myszy, to wykończeniowiec miał nam jakieś pułapki porozkładać i muszę spytać z jakim efektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Nefer :) miło Cię widzieć, Twój dziennik przeczytałam dawno temu i nieźle się ubawiłam (szczególnie przy okołokredytowych historiach). A dom masz piękny :)

Ja też czekam z zapartym tchem na schody, a adrenalina ciągle rośnie ... parafrazując - nie znasz dnia ani godziny, tylko ślusarz ją zna ;)

Edytowane przez Spirea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...