Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

Na zdjęciach już widać, że kolor kafli idealnie pasuje do stolarki okiennej, więc jak mówisz, że w realu też tak jest, to idealnie wręcz wyszło. Myślę, że w tym wypadku cokół z tych kafli to nie jest głupi pomysł. I chyba nawet taniej wyjdzie, bo materiał już masz;) Fajnie by było, gdyby ten cokół był równo ze ścianą. Wiesz tak, jak ma Anula, ale trzeba by było się podkuwać:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Spireo te kafle wyglądają super, czy to grafit prawie czarny?Pytam bo ja mam takie kafle już dawno kupione grafit-faktura kamienna i się trochę obawiam.Ale u Ciebie się robi fantastycznie.Rób zdjęcia z tej samej perspektywy po wstawieniu kolejnych rzeczy -będzie bardzo ciekawie i pamiątka super, to teraz powiedz czy w pobliżu tych kafli masz jakieś drzwi wewnętrzne jak tak to jakie dajesz

 

Magdo34 ciekawa jestem Twojej opini jakie listwy do" Spireowej podłogi" :)- ten sam mam problem- z płytek czy białe ,ja chyba bym nie dała z płytek .Ale czekam na sugestie profesjonalisty:)

 

Dzisiaj mój wykończeniowiec mówił mi że jeszcze przez dwa lata będą pękać łączenia dachu z ścianami działowymi.Ja mam też spękanie na tynku na tym samym poziomie w dwóch różnych miejscach, ale na ścianie zewnętrznej , z zewnątrz ta cegła na szczęście nie pękła.

Dziewczyny jaki styl? do strony z inspiracjami zapytała Balbina -każdy,

Magda wrzuciłam fotki do dziennika mojego co mi się podoba mniej więcej podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdo, na podkuwanie za pozno. Anula miala zostawione miejsca juz przy tynkach. Kafli spokojnie starczy. Myslalam w koncu, zeby w tym graficie drzwi wewnetrzne zrobic, wiec tez pasowaloby do cokolow.

Tatarak, w wiekszosci mailujemy. Nie dostalam odpowiedzi. Dalam spokoj, nie chce sie denerwowac. Czekam do konca stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiem, że już za późno z tym podkuwaniem. Nie brałyśmy chyba wcześniej pod uwagę cokołów z kafli tylko od razu listwy. Wiesz co, ale skąd weźmiesz takie grafitowe drzwi? Będziesz malować?:rolleyes: ...............................................................................................................................Może lepiej zrób już te listwy białe, tak, jak wizce i białe drzwi. Bo jak dasz grafitowe drzwi to taka plama będzie na tle tych białych ścian.:rolleyes:

 

Edit: oglądnęłam sobie jeszcze raz zdjęcia i wyobraziłam sobie, że na białych ścianach są białe listwy i jednak "wolę" białe listwy:)

Edytowane przez Magda 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafle prezentują się pięknie.

czy kafle będziesz łączyć z podłogą drewnianą?

widzę, że robią Ci drogę dojazdową do domu...

ja nie widzę...:(

z tego co wiem to każde drzwi można polakierować

,dobrze że Spireo jesteś w wykończeniówce na przodzie zobaczę z czym połaczysz ten grafit i to mi ułatwi przy wyborze drzwi i cokołów,

Edytowane przez Barbara74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdo, co do drzwi, to faktycznie myslalam o malowaniu. Bede jednak najpierw wyceniac drzwi w firmie Dana model chyba Euroba. Sa biale, szare i grafitowe. Na gorze na pewno damy ciemne, bo bedzie zbyt jednostajnie. Na razie caly czas aktualne sa calkowicie biale panele z QS dab bialy passionata.

Basia, kafle sa grafitowe, ten kolor w domu wygladal tak aksamitnie, czasami wpadal jakby w granat.

Wojgoc, biorac pod uwage Twoj styl, to jestem zaskoczona, ze sie podoba :) . A drogi dojazdowe to niestety wszystkie podobnie wygladaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnica w stylach nie oznacza, że coś innego nie zasługuje na pochwałę - kafle eleganckie, pieknie komponujące się ze stolarką - widać konsekwencję w działaniu.

a jaki jest mój styl? tak przy okazji

 

 

Nie wiem, jak to ująć:rolleyes: Klasycznie, ale w nowoczesnym wydaniu, elegancko i przytulnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojgoc, nie mamy drewna, dajemy panele. Beda na koncu w gabinecie. Znalazlam bardzo ladne z firmy Torlys (maja je tam gdzie Para). Ale ze wzgledow oszczednosciowych dam chyba panele, ktore zostaly rodzicom.

Basia, korzystaj, jak tylko Ci sie to przyda. Tylko u nas zaraz koniec wykonczeniowki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty jesteś Spirea?

co Ty w ogóle znowu tu robisz?????????????????????

 

Jak to co? Dostałam info, że jest nowy wpis u Spirei, to wpadłam, żeby Jej powiedzieć, że ładnie i w ogóle ze super, a Ty mnie wyganiasz:p

 

Ehhh.. idę sobie. Do jutra:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnica w stylach nie oznacza, że coś innego nie zasługuje na pochwałę - kafle eleganckie, pieknie komponujące się ze stolarką - widać konsekwencję w działaniu.

a jaki jest mój styl? tak przy okazji

 

Masz racje. Wiesz, o te konsekwencje nam chodzilo. Poczawszy od bryly, przez uklad w srodku i teraz wykonczenie, a potem elewacje i otoczenie. Wydaje mi sie, ze u Ciebie jest podobnie, ale w innym stylu. A Twoj styl? Widzialam wizualke domu i rzuty projektu wnetrz, szczegolow nie znam. Nazwalabym go tradycyjnym, troche dworskim (nie mylic z dworkowym), powaznym.

A z kasa- jak to wykonczeniowka. Kredyt sie juz skonczyl, oszczednosci powoli tez, wiem na co mamy, a na co brakuje. Reszta bedzie juz szla z biezacych wplywow, a te nie sa w regularnej wysokosci. Nie chce jednak czekac i jak sie uda dopiac podlogi i pstryczki, to bedziemy sie przenosic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...