Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

Z zewnatrz na pewno. W srodku jednak wydaje mi sie, ze taki konserwatywny, elegancki styl nie jest pewnie powszechny, ale tez nie jest rzadkoscia. W kupowanych pismach wnetrzarskich co najmniej co drugi miesiac w jednym z nich cos podobnego bywa prezentowane.

Co do Twojego linka- w ogole nie bralismy pod uwage drewna. Ze wzgledu na podlogowke i ze wzgledu na koniecznosc odpowiedniej dbalosci o podlogi drewniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zapraszam do siebie - może zmienisz zdanie o środku.

ja też mam podłogówkę w całej chacie - nie biorę litej deski tylko warstwową.

W Liroy masz deskę 1lamelową dąb select po 95zł/m2 i ułożenie gratis

Wojgoc ,a gdzie można twoje zewnątrz, wewnątrz oglądnąć?gdzie to Spirea widziała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na necie?bo tak żeby specjalnie do Wrocławia jechać, wprawdzie jeszcze budki na autostradzie nie spełniają swoich funkcji,ale benzyna droga a ja kursuję i tak 100km codziennie

 

Spireo drzwi Dana to jakie ceny? zauważyłam fajne z bulajami do chłopców-czerwone ich ulubiony kolor:)zadzwonię jutro-czerwone drzwi chyba bym się bała dać,ale są piękne

Edytowane przez Barbara74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na necie?bo tak żeby specjalnie do Wrocławia jechać, wprawdzie jeszcze budki na autostradzie nie spełniają swoich funkcji,ale benzyna droga a ja kursuję i tak 100km codziennie

paliwo nie potanieje a skorzystaj póki bezpłatny przejazd - i tak na wiosnę zapowiadasz się z wizytą u Tataraka...

a nie, Ty przecież masz widok na stok narciarski....

Edytowane przez wojgoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojgoc, ja nie znam w ogóle Twoich wnętrz (swoją drogą byś coś nam pokazał), a też bym rzuciła, że Ty styl klasyczny lubisz :)

Wyłapałam gdzieś na łazienkach Twoje pytanie o antyczne płytki Tubadzina :) No chyba, że w imieniu sąsiada pytales :)

 

Spirea, świetnie wyszło, aż trochę załuję, że jasnej Berniny nie kupiłam w II gat. Kurde ile bym kasy oszczedziła..

Edytowane przez sheenaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojgoc, ja nie znam w ogóle Twoich wnętrz (swoją drogą byś coś nam pokazał), a też bym rzuciła, że Ty styl klasyczny lubisz :)

Wyłapałam gdzieś na łazienkach Twoje pytanie o antyczne płytki Tubadzina :) No chyba, że w imieniu sąsiada pytales :)

długi czas projekt parteru był umieszczony w stopce Magdy34 - ale chyba nie cieszył się oglądalnością bo zniknął:(

bo mi się ta kolekcja bardzo podoba i swoją łazienkę chcę w nich zrobić.

Wrzucę Salikowi na maila pare fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długi czas projekt parteru był umieszczony w stopce Magdy34 - ale chyba nie cieszył się oglądalnością bo zniknął:(

 

No i powiedział, co wiedział. :o Zalinkowałam zatem Wojtkowy dom łącznie z łazienką. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojgoc, na Parze zbankrutowałabym. Za 10l kolorów ale ich najlepszych produktów - farba ceramiczna Elite Ceramic i Platinum Plus do łazienki zapłaciłam 662 zł. Resztę parteru robimy zwykłym białym dekoralem - 10l kosztuje chyba coś koło 100 zł. Wiadomo, jest różnica, ale na cały dom, w kombinacji różnych rodzajów Pary i Scali (chyba szwedzka farba) wyszło mi od 3tys. do 6 tys. zł. Miałoby to sens, gdybyśmy brali kolory, bo naprawdę są ładne, ale wszędzie indziej będzie biała. Może coś lepszego wezmę do pokojów dziecięcych. Dulux więc na pewno wyjdzie taniej. Naczytałam się jednak sporo negatywnych opinii o nim i nie chciałam kupować. Info o farbach miałam m.in. od Claris, której malował mój wykończeniowiec. Parą była zachwycona, z Dekorala jest zadowolona biorąc pod uwagę też cenę (też zrezygnowała w z Pary), a z Duluxa najmniej. Na forum sporo dziewczyn zachwycało się farbami Kabe. Z kolei Madeleine bardzo polecała Caparola. Pytałam u nich o cenę Samplast 7 (chyba taka nazwa), to cenowo była porównywalna chyba z Parą. Zależy jednak jaki rodzaj farby weźmiesz.

 

Wykończeniowcy malują normalnie wałkami. Mąż z kolei będzie malować już potem pozostałe pomieszczenia (pokoje na poddaszu, sufity w tych pokojach, pomieszczenia gospodarcze). Też wałkiem. Sprawdzaliśmy agregat, tzn. czytaliśmy o tym i uznaliśmy, że nie. Trzeba pilnować konsystencji farby i umieć to robić na takich powierzchniach. A. korzysta z natryskowego malowania, ale aerografem na płótnie, więc nie ma porównania. Uznał, że nie będzie ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...