Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

No i powiedział, co wiedział. :o Zalinkowałam zatem Wojtkowy dom łącznie z łazienką. :)

 

no to Wojgoc źle zapamiętałam. Nie jest to styl dworski. Magdy określenie było właściwsze.

 

Poważnie, masz takie okna z pofalowanymi szprosami? U Ciebie musi fajnie wyglądać w kontekście tych pofalowań na dachu, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Spiereo, ja w kontekście białych listew przypodłogowych. Wszystko trzeba sprzątać i czyścić. Zapraszam Cię do siebie, zobaczysz jak wyglądają białe listwy, z którymi od 3 lat nic nie robię. Od czasu do czasu tylko "przelatuję" po nich tylko odkurzaczem.:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojgoc, jak będę miała możliwości czasowe, to z chęcia skorzystam. W kolejce jest jeszcze Tatarak :) I koleżanka, która urodziła dziecko półtora roku temu i nie mam kiedy Ich odwiedzić.

Z Torlysa, to interesowałam się jedynie panelami. 99 zł za m2 netto. Wychodziło mi drożej niż najlepsze serie QuickStepa. Podoba mi się jeden wzór i dlatego myślałam o jednym pokoju. Mają też piękne podłogi skórzane :)

Jak chcesz, mogę dać maila do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spirea, zła kobieto.

No nie pędź tak szybko, Ty już krucze malowanie, a my nawet nie zaczęliśmy tematu farb (z drugiej strony mamy je wstępnie wybrane - o ile pamiętam Parę...).

Z ciekawości - ile płacisz za m2?

I jak długo Ci będą malować?

Myślenie o naszej kuchni mi spędza sen z powiek - mam wrażenie że jestem w ogóle niepomocny i bardziej przeszkadzam żonie :(

Do tego jakoś nie potrafię mieć zdania w wielu tematach.

 

Czy dobrze pamiętam że wymieniałaś swoje rotametry?

A może to Ty miałaś od razu te z czarnym pokrętłem przy samej belce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spirea, zła kobieto.

No nie pędź tak szybko, Ty już krucze malowanie, a my nawet nie zaczęliśmy tematu farb (z drugiej strony mamy je wstępnie wybrane - o ile pamiętam Parę...).

Z ciekawości - ile płacisz za m2?

I jak długo Ci będą malować?

Myślenie o naszej kuchni mi spędza sen z powiek - mam wrażenie że jestem w ogóle niepomocny i bardziej przeszkadzam żonie :(

Do tego jakoś nie potrafię mieć zdania w wielu tematach.

 

Czy dobrze pamiętam że wymieniałaś swoje rotametry?

A może to Ty miałaś od razu te z czarnym pokrętłem przy samej belce?

 

no,no, to Wy zaczęliście szybciej kafelkować...

 

Parę polecam, ale uważajcie na kieszeń, jeśli polecicie z nią wszędzie - vide mój post do Wojgoca.

Za malowanie płacę bardzo dobrą stawkę 5 zł/m2 - dwukrotne malowanie. Gruntowanie miałam juz w cenie gładzi.

Panowie, to co mieli, to poza łazienką, już pomalowali :)

 

Wymieniałam całe rozdzielacze, bo nie miałam rotametrów. Nie pamiętam już jak wyglądają. Mają czarne pokrętła. Fotka na pewno w dzienniku.

 

Z kuchnią współczuję. U nas ustalanie było w lutym ubiegłego roku, jak Magda robiła nam projekt. Najważniejsze decyzje zapadły już wtedy, a inne jeszcze przy projektowaniu domu (np. układ, że nie robimy górnych szafek, wnęka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiereo, ja w kontekście białych listew przypodłogowych. Wszystko trzeba sprzątać i czyścić. Zapraszam Cię do siebie, zobaczysz jak wyglądają białe listwy, z którymi od 3 lat nic nie robię. Od czasu do czasu tylko "przelatuję" po nich tylko odkurzaczem.:D

 

Magda,a pokaż jakieś zdjęcie - w jakim są kształcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda,a pokaż jakieś zdjęcie - w jakim są kształcie?

 

Proszę bardzo:-) Ja musiałam kupić wysokie na 12 cm, bo mam bardzo nierówne ściany, a z takich tylko takie były, więc nowoczesne typowo nie są:no: A, i jeszcze dodam, że są pomalowane białą farbą wodną, więc wystarczy mokra ścierka i są czyściutkie.

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/d8395e990f23271f4529fe0ca8eabbba,21,19,0.jpg

 

białe listwy sa też pod linkiem mieszkanie bez barier, ale tam nie robiłam zbliżeń. W każdym razie są niższe i proste w kształcie. Jakby ktoś był zainteresowany, to mogę porobić zdjęcia z bliska, zwłaszcza, że niedługo powinnam tam pojechać, bo będzie montowana kuchnia

Edytowane przez Magda 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...