Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

i jak to wykombinowałaś? w sensie podziel się namiarami na magika, który Ci to zrobił :)

 

czujecie, jak by to ładnie wyglądało przy schodach z czesanej kwasówki?!

można zamówić kątownik ze stali szczotkowanej albo aluminium anodowanego. Albo - jak ja - zlecić cięcie i gięcie blachy tam, gdzie się tnie laserowo/ wodą. I mam śliczne listwy ze stali szczotkowanej, w kuchni cokoły imitujące stal szczotkowaną i w ogóle jest fajnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Madeleine, fajny pomysł, ale do ciemnej podłogi u nas jednak odpada.

Napisz mi, jakie wzięłaś z tej stolarni i o co chodzi z tym malowaniem gotowym. Słyszałam, że dlatego trzeba malowac, żeby nie było widać łączeń. Jeśli kupię już malowane, to jak z łączeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madeleine, fajny pomysł, ale do ciemnej podłogi u nas jednak odpada.

Napisz mi, jakie wzięłaś z tej stolarni i o co chodzi z tym malowaniem gotowym. Słyszałam, że dlatego trzeba malowac, żeby nie było widać łączeń. Jeśli kupię już malowane, to jak z łączeniami?

są widoczne, ale naprawdę bardzo dyskretnie widać łączenia. W końcu końce listew do siebie dochodzą, a i można je tak przyciąć, że wypadną za szafkami itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spireo jak masz wzór tych białych listew to pokaż.

Straszny wiatr u nas na Śląsku, w zasadzie jeszcze na Zagłębiu, u Was tam też tak wieje?

 

Wojgoc zapewne jesteś w pobliżu miałeś mi coś przesłać :)

 

Spireo co z Waszą małą łazienką ,będzie grafitowa z ledowym zaznaczeniem konturów?

Jutro wybieram się do mojego ulubionego sklepu-gdzie stół kupiłaś, podobno dużo mebli jest.Może coś fajnego wypatrzę?

Pytanie do Waszystkich ,czy w przedpokoju planujecie coś do siadania w celu wygodniejszego założenia bucików?

Czy jeszcze ktoś inny oprócz Sheenaz poda mi link stron z fajnymi wnętrzami?please!

Edytowane przez Barbara74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madeleine - to ja poproszę namiary na to miejsce, gdzie robią takie cuda, bo jeszcze mam słup na parterze i właśnie nam przyszło do głowy, żeby go może blachą "owinąć".

 

Monika - może być rano :)

 

Basia - ja planuję coś do siadania w sieni. ławeczkę. nawet mam wybraną, była u mnie w dzienniku. i miejsce na nią zrobiłam kosztem naświetla przy drzwiach wejściowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia, listwa ma być całkowicie prosta bez żadnych wglębień itd.

Z łazienką nie wiem. Na razie jej i tak nie robimy. Zobaczymy, na co będziemy mieli ochotę, jak przyjdzie jej czas.

W przedpokoju będę mieć miejsce za drzwiami po otwarciu. Układ niezbyt wygodny, ale w ogóle mialo tego nie być. Bedzie tam albo szafka metalowa biała ps z ikea albo ławeczka - w Ikei jest w jakiejś serii czerwona ławka.

Nie mam linków. Jak mi się coś podobało, to zapisywałam na komputerze. No i mam całą stertę gazet i książkę Lofty. Co by Ciebie interesowało?

 

Tatarak, braliśmy pod uwagę "obicie" naszego słupa stalą. Ślusarz odradził nam z uwagi na koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...