Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

Spireo - Monsanbii ktoś doradzał nałożenie takiej szerszej chromowanej(?) rury, która zakrywała wychodzącą ze ściany paskudną rurę przyłączeniową. były zdjęcia u niej na stronie, ale nie umiem tego na szybko znaleźć (za dużo przepisów kulinarnych ;)) może ona będzie pamiętała, kiedy to było, albo podeśle Ci zdjęcia rozwiązania? mam nadzieję, że w ogóle nie mylę jej z kimś innym. muszę lecieć - zawalonam robotą :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Dziwne, nie widać moich wpisów.

 

WOjgoc, z głowy nie wiem. Musiałabym sprawdzić, ale dzisiaj nie dam rady. Najwyżej późnym wieczorem lub jutro rano.

Edytowane przez Spirea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spirea, tak czy siak potrzebujesz miejsca na kosmetyki, zapasowe ręczniki itd. Możesz zrobić gdzie indziej szafkę (masz na nią pomysł? i co wtedy z podręcznymi kosmetykami? wystawkę zrobisz? bez sensu...) albo wykorzystać tę, którą masz. Podpowiem, że mój godmorgon 120cm jest bardzo, bardzo pojemny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję.

Znalazłam fotki, jak Tofee poradziła sobie z probleme syfonu. Ale jest tak, jak Madeleine piszesz.

Trzeba ją skręcić, przymierzyć do ściany i zobaczyć.

 

Kasia, dzięki. Farba to Para Platinium Plus. Na żywo nie robi wrażenia jakiejś specjalnej powłoki. Faktura skorupki jajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dorzucę swoje trzy grosze i powiem, ze taka szafka to z praktycznego punktu widzenia skarb - chowasz wszystko i na blacie masz co najwyżej kubek ze szczoteczką do zębów, albo i jego chowasz:)

A gdzie byś trzymała te wszystkie drobiazgi (jak choćby ten kubek i szczoteczka) gdybyś nie miała ani szafki ani blatu? jakieś osobne półki planowałaś przy tych umywalkach?

CO do blatu to ja jestem banalnie za czerwonym - a może tak jak u monsanabii z mozaiki ten blat zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie mogłam otworzyć!!! moja mama ma z ikei i białą i szarą .są naprawdę fajne!!! o to chodzi,żeby były takie własnieplastikowe . i one są w utrzymaniu czystości o niebo lepsze ,niż moje lakierowane.

Spirea koło 2 ooo plus minus 100:p ale mam ponad 2 metry. chyba 2,30m/

mnie strasznie podoba się szara, wtopiłaby się w scianę.

ta brzozowa mi nie pasuje:no: może ją przemaluj, ale nie wiem czy to się da zrobić.

Spirea same umywalki będą bardzo niepraktyczne. ewentualnie sam blat. tali jak mam na dole w łazience.widziałaś????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spireo - Monsanbii ktoś doradzał nałożenie takiej szerszej chromowanej(?) rury, która zakrywała wychodzącą ze ściany paskudną rurę przyłączeniową

 

 

To Monsanbia doradziła Tofee :lol: (założenie rury - nogi chromowanej kupionej na dziale "nóg" ;) w Leroy)

 

Ja nie widzę tych blatów, ale chyba zrobiłabym jakiś neutralny - biały, grafitowy, brzozowy jeśli będzie identyczny jak szafka, ale nie jestem przekonana czy będzie to grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, dzięki za wszystkie rady. Wiem, jakie są zalety szafki, dlatego w ogóle na samym początku miało być coś takiego tylko w kolorze limonki (ale wtedy były szare kafle). Właśnie chciałam mieć wszystko pochowane. Potem z tymi syfonami, to mąż mnie przekonał, że tak będzie ładniej a z chowaniem rzeczy coś wymyślimy. A potem wyszła sprawa syfonu. Pozbędę się szafki i problemu blatu, to będę miała problem, gdzie trzymać to wszystko. Szafka więc musi być. Musi też być długa 1,4m i jednopoziomowa (dwa poziomy będą u nas już wizualnie za ciężkie). W Ikei obecnie są tylko w takim rozmiarze białe. Skręcimy więc szafkę i albo dobierzemy jakiś blat albo przemaluję szafkę tą specjalną Parową farbą.

Blat z mozaiki nie podoba się mężowi. U Monsanbii wygląda bardzo ładnie, bo Jej mozaika jest bardzo drobna. Nasza jest większa i będzie wyglądało już gorzej. Jak już robić czerwień, to inną fakturę - myślałam o wysokim połysku. Mamy miesiąc na myślenie i załatwienie sprawy, bo wykończeniowiec wraca do nas po montażu schodów.

 

Ups, miałam dzwonić w sprawie fugi czerwonej. Do tego tyle roboty i jeszcze dzisiaj mamy rozliczenie z wykończeniowcem.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spirea dziewczyny dobrze radzą. Mam blat 180 a pod nim szuflady (2 x 60 cm) w dwóch poziomach (łącznie 4 szt) i już jest za mało. Nie wiem co bym zrobiła bez. Nawet się nie zastanawiaj. I nie rób blatu w połysku ... każdą kroplę będzie widać!!!

 

Ps. Dziwne ale moje 4 szuflady zupełnie nie wyglądają ciężko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, aby mieć spokojną noc (chociaż i tak znowu nie mogłam spać) zamknęliśmy sprawę szafki. Blat będzie brzozowy. Szafka będzie całością i nie będzie rywalizować z wanną. Trochę drewna w łazience już jest, bo olśniło mnie, że mamy drewniane okno ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...