Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam porotherm. Kominiarz powiedział, że zrobią kratkę do tego pustaka wentylacyjnego. Nie widzę robienia kratki bezpośrednio w ścianie, bo będzie mi wiać.

robisz kratkę z przepustem i wentylatorem - podmuch powietrza wentylatora otwiera przepust. Powietrze z zewnątrz nie wpada do garazu

Mozna to też zrobić bez wentylatora ale wtedy trudniej z wywiewem.

Tatarak,

nie wiem co to jest zetka - poza radiem Zet, zwaną zetką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spireo gratuluję Ci pierwszej nocy, to musi być wspaniałe uczucie. Ja też chciałabym spędzić pierwszą noc jak nie ma mebli ,chciałabym już tapetować pokoje dzieci,zapach kleju do tapet kojarzy mi się z dzieciństwem.

 

powiedz mi macie podłogówkę, czy kleiliście te panele do podłogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapeta do dziecięcego super, można oczywiście dyskutować, że potem trzeba będzie zrywać, moczyć ściany, zniszczy się gładź, itd. ale w sumie to za dobre parę lat. Może faktycznie młoda pociągnie zapałki i wylosujecie? Podłogi super, myślę, że będą bardzo uniwersalne, jakby nie zmienił się wystrój w przyszłości. Gratulacje! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff, to dobrze. Miałam mętlik jak zaczęłam czytać, bo przy tych krokwiach zaczęło się komplikować.

 

A w ogóle, to zaczęły mi pękać łączenia kg ze ścianą szczytową i jedną ścianą w środku. Będzie poprawiane, ale nie wiem, czy to poważna sprawa, czy ściągać kierownika. Chyba lepiej ściągnąć. Robi się też jakiś przeciek przy syfonie umywalki w pracowni. Takie drobne rzeczy wychodzą i mam wrażenie, że tych drobiazgów do naprawy/wykończenia/zrobienia do przeprowadzki będzie mnóstwo i się nie pozbieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...