Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Spirea - podoba mi się, że rzucasz hasło siatka, a wykonawca ściąga próbki materiału, żebyś wiedziała, na co się decydujesz :) Mam nadzieje, że będziemy zadowolone.

 

mnie się to bardzo podoba :) I oby podobało mi się do końca.

Dzisiaj mija termin na zwrot kasy. Idę sprawdzić konto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za zwrot kasy i nowego schodziarza.

 

W sprawie płyt - gdzie widziałaś negatywne opinie nt. dużej electroluxowej? chyba źle szukam, ale na ceneo jest tylko łącznie 13 wpisów, pozytywnych i negatywnych.

 

 

Madeleine, w tych 13 opiniach ludzie piszą, też o awariach http://www.ceneo.pl/;0152313667-10.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonisz i zamawiasz. Umawiacie się na działce na przywóz kontenera. Przywożą, płacisz kasę, dostajesz pokwitowanie. Masz kontener na 7 dni (albo 5 dni roboczych, nie pamiętam, ale mówili też, że są elastyczni). Jak kontener będzie zapakowany, informujesz, żeby odebrali. Nie musisz być obecna przy tym, jak przyjadą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, na ile firmy śmietnikowe działają regionami, ale ja bardzo sobie chwalę ten namiar: 696 754 282.

Baaardzo elastyczni czasowo! I tańsi od mtransu dla mnie.

 

Madeleine, w tych 13 opiniach ludzie piszą, też o awariach http://www.ceneo.pl/;0152313667-10.htm

kwestia skali sprzedaży, a ludzie zawsze bardziej chętni pisać o wadach niż zaletach. Inna sprawa, że opinia zachwyconego użytkownika (prawdziwego lub też nie - zwłaszcza biorąc zasięg akcji marketingu szeptanego, jaki np. swego czasu organizował samsung) świeżo po zakupie również nie jest wiarygodna.

 

Ja korzystałam z usług doradcy AGD. No i przeczytałam cały wątek na muratorze nt. agd - szukaj przez googla, warto sprawdzić informacje nt. poszczególnych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie obawiam sie tego marketingu. Zastanawiam sie jeszcze czy nie skorzystac z uslug tego doradcy, co Ty. Na razie przeczytalam ten watek o indukcjach. Mtrans moze byc tanszy blizej Wroclawia. Do mnie mial kawalek, ale i tak okazal sie tanszy niz miejska spolka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...