Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie, będzie montowana dopiero w czerwcu, jak wykończeniowiec wróci na resztę prac po montażu schodów.

Na razie nie podjęłam ostatecznej decyzji - czy zostawić brzozową czy pomalować lub dorobić widoczne części białe. Najprawdopodobniej zamontujemy brzozową. Ikea wprowadziła nowe modele - jest ładny dąb bielony. Nie ma jednak już szafek na 1,4m i chyba wszystkie są z szufladami w dwóch rzędach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też zastanawiam się co z nią zrobić,możliwe ,że zmienię frony.Początkowo miałą iść do chłopców,ale teraz im nie pasuje.Wielkościowo pasuje do naszej łazienki, ale wtedy jaki blat, -z tym jest problem.A na jakim blacie u Was stanęło?Gdyby się dało dopasować identyczny blat do frontów byłoby fajnie.A Ty z tego co pamiętam też planujesz umywalkę nablatową -nie te ikeowskie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spireo, nie chcę Cię stresować, ale właśnie czytałam sobie starego muratora do kawy i stało napisane, że ocieplenie zaciągnięte klejem a bez tynku nie powinno tak stać dłużej niż trzy miesiąca, no chyba że jest pociągnięte specjalnym gruntem, który ogranicza brudzenie się kleju, wtedy 6 m-cy, bo inaczej to potem jest gorsza przyczepność tynku. wiem, że to zła wiadomość, ale chyba lepiej wiedzieć. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałam właśnie różne opinie. Nasz wykonawca twierdził, że będzie ok. Ktoś inny, że lepiej gruntować. Nie pamiętam już czy pytałam kierownika i co powiedział. Już i tak nic nie zrobimy.

 

Ale tu jeszcze poczytałam

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?123329-siatka-z-klejem-na-styropianie-a-zima

muszę sprawdzić, czy jest popękany, bo nie przyglądałam się

 

postaram się odpisać na maila, mam sajgon, dzisiaj spałam 3 godz., dzisiaj pewnie podobnie, a jutro muszę na 6 rano nadać przesyłkę konduktorską :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...