Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mayland, lampa bardzo fajna, ale chyba nie mam gdzie jej powiesić.

Mayadaski, w lipcu to ja po cichu marzę już mieszkać. Panele mają być w czwartek, odbierzemy pewnie w piątek. A kładzione będą jak szwagier będzie miał wolny weekend. Może na ten majowy uda się Go ściągnąć.

Olgo, nie pomogę. Nie mamy odpływu liniowego. Będzie w przyszłości w łazience na dole, więc nie zgłębiałam teraz tematu. WOjgoc ma liniowy, Anula i chyba Mazo, więc może u nich popytaj. Ale cena za żywicę po zbóju. Muszę iść zatem w kafle. Chyba, że wezmę jeszcze taką farbę do betonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do kabiny 120 i 100 bralam odpowiednio odplyw 95 i 85. Nalezy pamietac, ze cala konstrukcja ma jeszcze marginesy po bokakach (w przypadku moich odplywow po 40mm po bokach). To istotne jesli robi sie spadek, bo odplyw moze sie zwyczajnie nie zmiescic

 

Czesc Spirea, do lipca juz blisko, kciuki trzymam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayadaski, w lipcu to ja po cichu marzę już mieszkać. Panele mają być w czwartek, odbierzemy pewnie w piątek. A kładzione będą jak szwagier będzie miał wolny weekend. Może na ten majowy uda się Go ściągnąć.

 

Czyli niebawem beda zdjecia:D czekam z niecierpliwoscia:D:D

Trzymam kciuki za ten lipiec:yes: Mam nadzieje, ze Ci sie uda...przyjade obejrzec panele na zywo:D:D:D...zartuje;)

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia, z farbami się pogubiłam i prawdę mówiąc nie wiem, jaka jest sufitowa. Odkupiłam część farby Caparol biały mat od Madeleine, ale przy białej, którą mieliśmy na ściany wyszla szara. Musieliśmy więc z niej zrezygnować. Potem kupiłam zwykły akryl z Decoral na część pomieszczeń i chyba właśnie na sufit. Po pomalowaniu nią całego jednego pokoju i zaczęciu malowania Parą drugiego pokoju różnica jest diametralna. Będziemy więc dokupywać tę Parę. W zasadzie więc nie wiem, czy sufit zostanie z Decorala czy weźmiemy jakąś Parę. Ich przedstawiciel proponował nam takie warianty

Opcja I Farba PARA 976/876 sufitowa

Opcja II Farba PARA 250 mat

Opcja III Farba Dynamic Hobby Mat

ta pierwsza jest najdroższa - to taka, że jak malujesz jest różowa, a potem robi się biała.

A. maluje, więc nie wiem, na co się w końcu zdecyduje. Na tego dekorala trochę psioczył, bo miała słabe pokrycie.

Madeleine bardzo chwaliła sobie własnie ten Caparol, u nas niestety wyszedł za ciemny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Para różowa, która później robi się biała jest rewelacyjna. Świetnie kryje i jest bardzo wydajna. Byłam w szoku, jak praktycznie za pierwszym razem pokryła mi bardzo brudny sufit w kuchni bez okna. Pomalowałam dwa razy tylko dlatego, że mojej mamie przy gotowaniu wystrzelił tłuszcz i zabrudził sufit. Te tłuste plamy po pierszwym pociągnięciu wałkiem prześwitywały.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, czy mogłybyście zagladnąć i coś od siebie dodać w sprawie mojej kuchni? :) Please.

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?142331-Projekt-kuchni-wizualizacje&p=5347714#post5347714

Edytowane przez Magda 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spireo jesteś moim aniołem, nie dość ,że mi pomogłaś dziennik założyć ,masz dach bezokapowy i napisałaś o nim referat, to jeszcze masz gliniastą ziemię i bierzesz pod uwagę podjazd betonowy o innych rzeczach które mi prace ułatwiły nie wspomnę.

Gdzieś czytałam ,że gliniastą zimię dobrze zmieszać z piaskiem.Ja jeszcze nie jestem na tym etapie,a Ty na szczęście dla mnie jesteś kilka kroków przed mną :)

Drzwiami też się nie zajmowałam ,choć najwyższa pora... i tu zapewne będziesz pomocna ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...