Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mayland, dziekuję za opis z blatami - będę oglądać. A masz może też próbnik Pfleiderera? Cenowo lepiej stoją. Lupus wychodził mi chyba ok. 1tys., a Pfleiderer ok. 600 zł. - muszę brać rozmiar dłuższy niż 340 i szerszy niż 70 cm, wchodzę więc w te duże gabaryty, bo chcę mieć jeden kawałek, bez łączeń. Dzięki też za farby i lampy :)

 

Kasia, w takich do 27 cm to jest jeszcze parę. Muszę w ogóle sprawdzić, w jakim miejscu mam te podejścia do kranów zrobione, bo nie pamiętam.

Mam Pfleiderera ;) Co Cię interesuje? Fakt, Lupus droższy. Ja jednak go lubię bo ich blaty mają różne wykończenia - kanciaste i zaoblone. No i rozmiarowo też większe robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F8105TC jest pod nazwą Aluminium.

To blat w półpołysku, jednolity, ma mikroskopijny rysunek prążków widoczny z bardzo bliska. Szary, odcień aluminium. Balabym się, ze będzie na nim widać doslownie kazdy paproszek, okruszek bo jest to blat kolorystycznie jednolity i taki trochę jak płyta wyglądający. Byc moze takiego efektu szukacie ale.... zastanówcie się, czy zestawienie stali na frontach mebli z blatem udającym stal to dobre rozwiazanie? Zazwyczaj takie zestawienia materialów naturalnych i tych udajacych nie wypada zbyt dobrze.

Różnice w cenie blatów macie do zaakceptowania myślę. W końcu to blat a nie jakaś lampa którą można powiesić za rok czy wymienic po roku. Tego szybko nie zmienicie a kontakt będziecie mieli codziennie. To część domu dosc intensywnie eksploatowana. Gdyby różnica wynosiła kilka tys to bym też odpusciła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spireo, ja jestem za białymi drzwiami, tak, jak planowałyśmy to wcześniej. :)

 

No i też nie nie mogę się doczekać tych schodów. No i kuchni.

Trzymaj się :hug: Jeszcze troszkę i będziesz się relaksować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w grę wchodzą białe lub szare? Moim zdaniem białe są uniwersalne, do wszystkich pomieszczeń będą zawsze pasować, niezależnie od tego jak sobie pomalujesz ściany. I chyba nigdy Ci się nie znudzą. Poza tym drzwi tak szybko nie zmienisz. Jedyny mankament to sie brudzą, no ale w końcu to też nie jest jakiś wielki problem: bierzesz ściereczkę i przecierasz. Ja tak robię.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziemy chyba losować losy, kto będzie biegać ze ściereczką ;)

 

Szare nie, jak już to wzięłabym ten antracyt. Też mi się wydaje, że białe najlepiej będą pasować. Wątpliwości wynikały stąd, że ściany na górze i podłoga będzie biała. Jednak jeśli nie robimy bezprzylgowych lepiej, żeby te drzwi jak najwięcej wtapiały się niż były eksponowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...