Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

Białe lakierowane drzwi rzondzą ;).

 

Może ci się na coś przyda - moje linki z drzwiami:

 

http://dan-pol.com.pl/kategoria/drzwi-drewniane-biale-i-ncs/euroba.html

http://www.swiat-stolarki.pl/Sklep/Marconi/Drzwi-Asilo-Marconi,2,0,880,6711.htm

http://www.interdoor.pl/produkty/drzwi-wewnetrzne/plaskie.html#info

 

Nie oglądałem na żywo, ale o ile pamiętam ceny oscylują wokół 1000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No własnie Euroba jest moim numerem dwa. Wychodzą ok. 1500 zł Widziałam je na zywo, bo mam je 5 min od pracy. Są bardzo ładne. I biję się z finansami.

Na wątku o drzwiach Robespierre (spec od drzwi) podał jeszcze Jagdor, Dewro, Moric, Stolmat. Jak sprawdzałam Jagdor, to cena oscyluje bliżej 2000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Eurobą kiedyś trafiłem na cennik, zgodnie z którym wychodziły nieco taniej. Może warto poszukać i mocno się potargować.

 

W mojej ocenie na drzwi warto wydać. Są jednym z tych elementów wnętrza, które później bardzo mocno wpływają na to, jak jest postrzegane. To trochę tak jak buty - liche potrafią zepsuć całe wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to odpadają.

Co do podcięć, to Pol skone robi takie spłaczone U, można skrócić ewentualnie drzwi. I nie wiem, co wizualnie jest ładniejsze - to podcięcie U (z wycięciem na środku) czy skrócenie skrzydła.

 

Basia, myslę, że jest to kwestia odpowiedniej mieszanki, porządnie przygotowanego podłoża (utwardzonego jak na kostkę) i zdylatowania. Zwróć uwagę, że te wszystie podjazdy są podzielone na kostki.

Czekam na informacje od Katti, jak Ona będzie miała robiony podjazd. Ma tak zaprojektowane, dobrych architektów, kontakt z człowiekem od betonów, więc może będzie mieć rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam wycenę w takiej formie tabeli z dziesiątką oznaczeń. Wersja podstawowa wychodzi mi 1215 netto. Montaż to na drzwi średnio 217 zł netto. Rabat dostałam tylko 5%.

Nie trafiłam na inne miejsce poza Wro (tzn. nie szukałam). Może faktycznie wyślę, jeszcze w inne miejsca zapytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjazd betonowy jest w domu na Dróżniczej. Wygląda super. Ale nie ma tam różnicy wysokości, tylko po płaskim. Chętnie podepnę się pod pytanie o wycenę na beton lany, przydałoby mi się mocno coś takiego do ogrodu.

 

Spirea, nie porównuj cen bez rabatów, to niewiele wnosi. Realnie dostaniesz do 15% spokojnie. I zgadzam się z Dr_au, jeśli już nie robisz bezprzylgowych - to nie idź w taniochę, to naprawdę będzie widać. A jeśli już tanie - to raczej laminat ze strukturą drewna, nie gładkie, wyglądają lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

tak, chyba ok. 5 cm. Będę na dniach na budowie to zmierzę.

Zamówiłam je, żeby utrzymać jeden kolor na rynnach i obróbce dachu. Jak widziałam zbliżenie stalowych w dzienniku Salika, to bardziej mi się podobały. Muszę też kupić coś do ich wyczyszczenia, bo pozostawały po deszczu jakieś zacieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, chyba ok. 5 cm. Będę na dniach na budowie to zmierzę.

Zamówiłam je, żeby utrzymać jeden kolor na rynnach i obróbce dachu. Jak widziałam zbliżenie stalowych w dzienniku Salika, to bardziej mi się podobały. Muszę też kupić coś do ich wyczyszczenia, bo pozostawały po deszczu jakieś zacieki.

 

a może to nie zacieki tylko blacha po prostu nierówno patynuje? masz blachę gołowalcowaną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może to nie zacieki tylko blacha po prostu nierówno patynuje? masz blachę gołowalcowaną?

koktail my z tego samego regionu,dlaczego nie masz dziennika?a Ty na jakim etapie budowy?bo może Ty mi powiesz gdzie parapety zewnętrzne można kupić, F.5,poleca aluminiowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...