Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny, chciałam Wam zwrócić uwagę na opaski wokół ościeżnic. One są takie "papierzaste", także lekki szajs. Jak komuś to nie przeszkadza to okej, ale żebyście nie były tym zaskoczone.;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, chciałam Wam zwrócić uwagę na opaski wokół ościeżnic. One są takie "papierzaste", także lekki szajs. Jak komuś to nie przeszkadza to okej, ale żebyście nie były tym zaskoczone.;)

ja polskone nie biorę,ale opaski zawsze można drewniane kupić.

Magdo byłaś u mnie w dzienniku?zajrzyj bo planowałam biało kremowe drzwi,ale nie wiem czy nie za duży kontrast,może bębowe jak deski w salonie i reszcie pomieszczeń:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdo, widziałam opaski w Belpolu i nie sprawiały wrażenia papierzastych. W zasadzie wyglądały normalnie. One są chyba z mdf-u. Jesli wezmę te Polskone, to będę dopłacać do malowanych, bo standard to okleina. To, co zmieniłabym w opaskach, to łączenia - nie po skosie, ale prosto. Występują jednak tylko w modelu Noble bezprzylgowym, a nie ma tu opcji malowanych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdo, widziałam opaski w Belpolu i nie sprawiały wrażenia papierzastych. W zasadzie wyglądały normalnie. One są chyba z mdf-u. Jesli wezmę te Polskone, to będę dopłacać do malowanych, bo standard to okleina. To, co zmieniłabym w opaskach, to łączenia - nie po skosie, ale prosto. Występują jednak tylko w modelu Noble bezprzylgowym, a nie ma tu opcji malowanych.

 

Spireo, my kupowaliśmy drzwi własnie w Belpolu i nie zwróciłam uwagi wtedy na te opaski, ale po montażu to widać. Nawet chłopak, który montował te drzwi zwrócił na to uwagę. Ale masz rację, że one wykonane sa z płyty mdf:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Pol-skone, to w wątku o drzwiach Robespierre (spec od drzwi) na pytanie o Polskone Sempre napisał, że "Pol-Skone można polecić, konstrukcja dobra - nie sprawia problemów użytkownikom. " Jeśli tak, to decyzja co do drzwi miedzy Polskone/stolarz/Euroba dotyczy w zasadzie wyglądu. Czyli czy mam dopłacić ok. 4,5k za wygląd. Euroba ma na pewno ładniejszą strukturę, jest kanciasta na brzegach. Druga sprawa, że wklejane przeze mnie zdjęcia Euroby przedstawiają wersję bezprzylgową z ukrytymi zawiasami, czyli cena w okolicach 2500 zł.

 

 

Sheenaz, tu poglądowo ceny zawiasów:

http://okucia24.com/25673/bezprzylgowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kanciastosc to chyba jeden z kilku argumentow przemawiajacych za drzwiami "lepszej" firmy

My mamy Eurodoor i kiedy nas na nie w salonie namawiano facet kilka razy o tym mowil. Nie zwrocilabym nawet na to uwagi i dopiero teraz, kiedy mam porownanie moge stwierdzic ze to faktycznie widac. Poza tym drzwi te z wyzszej polki sa czym innym wypelnione. W tanszych jest to plyta, w drozszych drewno. W tanszych sa dwa zawiasy, w drozszych 3

Ja mam w domu Eurodoory i 1 szt Polskone Simple. I musze powiedziec ze Simple jak na drzwi wartosci 1/3 reszty sa naprawde bardzo OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te swoje Polskone chcę brać w wersji wypełnienia - pełna płyta wiórowa - nie jest to pełne drewno, ale są już cięższe i stabilniejsze. Bralibyśmy też 3 zawiasy. Faktura malowanych jest całkiem ok. Będzie taka jak Twoich Simple.

 

dzięki za opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spireo ? czy masz ogrzewanie na gaz?

jeśli tak to możesz brać pod uwagę termostat,ale jak rzadko używana to niekoniecznie.Aczkolwiek powiem szczerze,że termostatyczne dla mnie ładniejsze i w zestawach wychodzą fajnie cenowo.

Czy bierzsz pod uwagę kludi też?

http://allegro.pl/kludi-zenta-bateria-termostatyczna-zestaw-2s-i2381176471.html

Deszczwonicy nie ma sensu

Aha i nie patrz na przepływy bo małą ją będziecie używać kup to co ci się podoba i odpowiada cenowo

Ja dostałam wycenę w łązience plus ,powiem szczerze,że poprostu zsumowali ceny które mają na swojej stronie,bez żadnego upustu.Jestem zawiedziona.Ja wprawdzie większość baterii mam ,tylko mi brakuje prysznicowych,ale mam 3 wc ,bidet ,umywalkę, kabinę prysznic i zero rabatu,to na allegro mam taniej kupując pojedyńczo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spirea, do łazienki gościnnej olej wodotryski.

Natomiast, jeśli chodzi o drzwi - widzę bardzo dużą różnicę jakościową między Pol-skone Modern (z wypełnieniem tym lepszym), które miałam w poprzednim mieszkaniu, a obecnymi. Ogólnie niestety tam, gdzie oszczędziłam - te oszczędności wychodzą bokiem. Ale coś za coś, pytanie, jak jesteście wrażliwi na prowizorki budowlane, jak szacujecie tempo gromadzenia pieniędzy (może warto teraz rozliczyć zwrot vat na materiały?) i jakie macie priorytety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...