Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Ha! U mnie dokładnie ta lampka jest na razie numero uno do pokoju Małej:)

I nie martwię się, że wyrośnie - zmienię, jak do tego dojrzeje.

Niech będzie na razie małą słodką dziewczynką (niecałe 5 lat) i ma pokój, jaki sobie wymarzy, nawet jakby miał być cały różowy. Oczywiście bym jej odradzała (ja dostają odruchu wymiotnego na samą myśl o tym kolorze), ale jakby się upierała to się zgodzę. Niech czuje się jak wyjątkowa księżniczka. Przecież i tak z tego wyrośnie, a później tego już nie przeżyje:)

 

I do drzwi też u mnie stanęło na Polskone.

Myślę nad modelem (musi być mega prosty) i dobieram teraz laminat, bo będzie pod kolor podłogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też stwierdzam, że mi taki baldachim działałby na nerwy, ale to mi... Moja młoda obkłada się codziennie pluszakami, zasypia na baczność, żeby ich nie strącić... dzieci zdolne są do różnych dziwnych poświęceń. A księżniczkowy pirat to ostatecznie nie koniec świata :) Można ten baldachim w trupie czachy pomalować ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spireo dworzec przepiękny,a na żywo to musi być niezły czad.W takim razie trzeba się przejechać do Wrocławia,ale podobno dzisiaj mówili w radio,że taxi spod dworca to lepiej nie brać.

Czy Ty wiesz,że Twój stół był u nas przeceniony na 280 zł.Miał blat trochę powyginany i zrobiła się szczelina.Moja siostra go kupiła ,ale jak pojechałą po odbiór z mężem to on ze względu na blat nie kupił.Więc miałąm ja go kupić,u nas bardziej pasowałby 180 cm + dostawki, a on miał 2 m.Niestety to 20 cm robiło róznicę.W każdym razie ktoś mądry go kupił,ale wiem,że drugi taki jest u Ciebie i będę czekała na zdjęcia w gotowym salonie.

 

A to ja myślałam,że Ty lodówkę już masz, bo zawsze podkreślałaś ,że Sharp jako lodówka to pewniak.

A może Ty wiesz , myślałam aby przy półwyspie w kuchni dać stołki takie ( ja nazywam kręciołki)że jak kręcisz siedziskiem to on się podwyższa albo obniża.Bo jest jakby na śrubie.Moja ciotka ma takie przy pianinie.Ale gdzieś w aranżacji widziałam takie drewniane włąsnie w kuchni.Wiesz o co mi chodzi? Jak na coś takiego się natkniesz to daj znać

Edytowane przez Barbara74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym piwku też myślałam :)

 

Taksówek spod dworca nigdy lepiej nie brać, ale tak jest chyba w każdym mieście.

Stół ma niecałe 2 m (chyba 1,9m). U nas jest w jednym miejscu lekkie rozeschnięcie. Jak się z czasem coś będzie poważnego dziać, to zawsze mogę wymienić blat, a stelaż zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Dom przepiękny.Gratuluję.

Wpadłam z pytaniem na które być może już padła odpowiedz,ale przeczytanie 180 stron komentarzy przekracza moje siły siły,więc z góry przepraszam ;-)

Zamówiłam antracytowe okna i stoję przed wyborem koloru rolet.Oczywiście od razu nasuwa się kolor antracyt.Jednak przeczytałam na forum opinie krytykujące ciemne rolety,jako te które latem bardzo nagrzewają pomieszczenia,więc używanie ich w upały jest nie do przyjęcia.

Wiem że jeszcze nie mieszkacie,więc na pewno trudno będzie rzetelnie odpowiedzieć jak to jest w praktyce,ale może zauważyłaś już jakąś zależność lub zasięgałaś wcześniej opinii dotyczących użytkowania ciemnych rolet latem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia, lodówka była od początku pewniakiem, ale nie nabytym :) Poleciła mi ją gorąco koleżanka, ma bardzo dobre opinie, odpowiada dam pojemnościowo, użytkowo i wizualnie. Dostała też bardzo dobrą ocenę od doradcy AGD. Meble kupowałam też pod nią, więc już nawet nie było jak się wycofywać.

 

Co do stołków, to najprościej w Ikei - będę coś takiego kupować do pracowni - http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60155602/ Równie fajnego w takiej cenie chyba nie znajdziesz.

 

Marynata, witaj i dziękuję Ci bardzo :) Nie odpowiem Ci do rolet, właśnie dlatego, że nie mieszkamy. To, co na razie zauwazyłam, to to, że po podniesieniu temperatura w środku idzie o stopień do góry. Nie funkcjonujemy tam na razie na tyle, żeby trzymać rolety zamknięte w czasie słonecznych dni. Jak będę mieć jakieś spostrzeżenia, to napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...