Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Buduję,tylko psia kostka zrobiłam wylewane schody bo szybciej,bo taniej,bo bez zawracania głowy,a wszyscy mi tak właśnie odradzali-a jak się rozmyślisz? :lol2:

Jak zobaczyłam te schody od razu przypomniał mi się ten loft pełen kratek i siatek,może już oglądaliście bo trudno żeby takie cudo uchowało się przed forumowiczami-cudo

http://loft.blox.pl/2008/01/Zalegle-zdjecia.html

Nie wiem Spirea czy mówiłaś już jaki kolor tynku zewnętrznego planujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie z tymi schodami był takie problemy, że załowałam, że nie mamy wylewanych. Okazało się, że można było zrobić betonowe wylewane. Ale wszystko wskazuje, że zbliżamy się do happy end'u. Wystarczyło trafić na solidanych wykonawców.

 

Dr_au, my chyba będziemy mieli okazję spotkać się w listopadzie. Zakładam, że do tego czasu przeprowadzę się ;) więc zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spireo myślę,że Ty będziesz mi mogła pomóc, muszę pomalować barierkę balkonową w kolorze drzwi Reno door Hormanna -tytan metalik, Ty chyba dobierałaś do tego koloru bramę innej firmy ,jaki to kolor RAL? na stronie Hormanna jest tylko podane tytan metalic ,ale numeru z palety Ral nie ma :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spireo myślę,że Ty będziesz mi mogła pomóc, muszę pomalować barierkę balkonową w kolorze drzwi Reno door Hormanna -tytan metalik, Ty chyba dobierałaś do tego koloru bramę innej firmy ,jaki to kolor RAL? na stronie Hormanna jest tylko podane tytan metalic ,ale numeru z palety Ral nie ma :(
mnie wydaje sie ,że ten tytan metalic to 7016:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia, tytan metalic nie będzie miał idealnego odpowiednika w RAL, bo ma strukturę metaliczną. Jak sprawdzałam do RAL 7016 (antracyt) to było dość blisko. Sprawdź jednak jeszcze RAL 7024, to to, co mamy na schodach i najbardziej zbliżone do słupa. Antracyt wpada bowiem pod pewnym kątem w ciemną zieleń.

 

Hazel, dzięki :) Ja zatęsknię za parterówkę, jak będę biegać po każdą pierdołę po 18 stopni w jedną stronę :)

 

Dr_au, nie ma sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...