Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moniko, stopnie powinny być w połowie przyszłego tygodnia. Fotki już całości wkleiłam do dziennika. Panowie dzisiaj skończyli.

 

Łazienkę nazwałam public, bo siostra jak zobaczyła, to stwierdziła, że robimy miejską toaletę. A ta łazienka jest tzw. gościnną, więc "public" jak znalazł ;)

Powiedzieliśmy, żeby Pan wykafelkował tyle, ile starczy kafli. Nie chciała już dokupywać, a trochę ich zostało. Zapomniałam, że nie odliczałam drzwi i wyszło kilka rzędów. Ale powiem, że wyszło ok. Wcześniej było dla mnie jednak trochę za nisko. Teraz jest tak optymalnie, została przerwa do sufitu i może być. Zabrakło niestety fugi i trzeba jechać dokupić.

 

Cronin, przez to okno nie mogły być właśnie pełne tylko ażurowe. Górny bieg zasłoniłby bowiem okno.

 

Mayland, dzięki :) Coś tam jeszcze dojdzie. M.in. oświetlenie, ale na to będziemy musieli niestety poczekać. Na ścianie schodowej będą dwie Artemide Teti, a pod balustradą (pod stropem) i nad balustradą (na poddaszu) będzie szynówka. Będę brać z Briluxa, którego mi poleciłaś. Mają bardzo dobre ceny. Nie wiem tylko, czy szukać identycznych reflektorków nad blat kuchenny czy dać coś innego. Ale to kwestia przyszłości. Na razie musimy zadowolić się zwykłymi żarówkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosko!!!!!!

 

Ja sobie uświadomiłam dopiero na etapie zamawiania materiału na okna,że mam na klatce schodowej od spocznika dwu i półmetrowe fixy sztuk trzy!

Jakaś pomroczność czy co.Też myślałam o myjce,ale podobno bardzo zamaka elewacja.Może jakaś ściągaczka na wysięgnikach,ale jak operować czterometrowym wysięgnikiem :???: Matko z córką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mieszkałam w mieszkaniu gdzie była przechodnia kuchnia z drogą do salonu,to bardzo często mówiłam"zgaś stary światło w kuchni bo bałagan" :lol2:

I musiał po ciemku chodzić,ale ja się nie stresowałam.Ale co na okna to nie mam pomysłu.W każdym razie jak tak patrzę na moje dziury czekające na okna przestaję się pomału dziwić miłośniczkom gęsto upiętych firanek :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...