Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wojgoc, toż to niezłe komplementy :)

Basia, mam ral 7024, a ten 7016 to antracyt, który moim zdaniem czasami wpada w zielony. Zależy jak się spojrzy ;)

Moorela, miałam w dolnej łazience przeznaczone ok. 100 cm na przestrzeń prysznicową. Wylewkarze zostawili dziurę na odpływ o szer. 96 cm. Kupiłam odpływ Wiper 90, którego widoczny ruszt ma 90 cm, a kołnierz po 3 cm z każdej strony. Wpasował się więc idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spireo odnośnie "wtopy", ja mam prysznic równo nad baterią i woda z niego kapiąca (chwilę po zakręceniu jednak trochę jeszcze kapie) załatwiła mi baterię, mam ohydny kamienny osad na niej. Co prawda ja mam twardą wodę, ale weź to też pod uwagę. Ja bym przeniosła na boczna ścianę ale z przesunięciem w bok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spireo, zastosowanie drewna na stopnie to jednak był świetny pomysł. Bardzo mi się podoba:yes: No to możecie już powoli zwozić Wasze rzeczy, bo chyba niedługo sie wprowadzicie. Została Wam tylko kuchnia praktycznie:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z kuchnią problem, bo nie wiem jaki blat :(

 

Jak to: nie wiesz? Myślałam, że zdecydowałaś się na lupus od mayland? A w czym jest problem?:(

 

Edit: nie pamiętam czy Ci to wysyłałam, ale wkleję tutaj http://formasystem.pl/pl/oferta/blaty-combo-42

 

Może taki blat by Cię zainteresował, choć mało kolorów, ale cenowo przystępnie, Jeszcze jeden minus to taki, że blat jest dlugi max na 3 m, a u Ciebie (z tego, co pamiętam to długość tej ściany to jakieś 340cm), więc trzeba by było sztukować:-(

Edytowane przez Magda 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, Wojgoc, nie ma sprawy. W ten weekend rodzina już się zapowiedziała. Wojgoc, a Ty kiedy jesteś w kraju?

Magda, zajrzę na stronę. U nas jest właśnie te 3,4m i szerokośc maksymalnie coś niecałe 90 cm. No i wolałabym uniknąć łączeń.

Wstępnie wchodzą w grę 2 rodzaje u Lupusa - jeden całkowicie gładki biały drugi wklejony kiedyś przez Mayland - biały ale z takimi przetłoczeniami. Wstępnie myślałam o listwie aluminiowej, ale chyba lepiej, żeby ten blat się odznaczał i bok był po prostu w kolorze blatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...