Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no może od tego zacząć - dać krótszy wąż. Ale chyba niepotrzebnie dałam tę słuchawkę tak wysoko.

 

Słuchajcie, mam problem z wyborem blatu do kuchni. Na wprost będzie tak, ze cokół i fronty będą stalowe, ściana jest grafitowa, ściany po bokach białe. Czy dać biały blat:

 

http://www.lupus.eu/o/2782/148/Symbol-138K-Dlugosc-4150-mm-Struktura-K#obraz

 

 

Czy ciemny matowy - (te kropki A. się bardzo podobają)

 

http://www.lupus.eu/o/2817/148/Symbol-C011-Dlugosc-4100mm-Struktura-M#obraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spirea gratuluję już domu , na tym etapie widać ,że jest super. schody i te okna podłozne bardzo fajnie wyglądają.

 

 

tapeta bardzo fajna, a że dziecko może po niej bazgrać bardzo fajowe dla dzieciaka:yes:

 

 

a z kuchnią to nie wiem , z checią bym zobaczyła te twoje szafki:yes: i chyba wolę ciemniejsze bryły. znow wrócę do mojego powidzenia- kosteczka. Czyli całość meble9 szafki) i blat będą w czymś rodzaju kostki na białym tle ( scian). u siebie mam grafitowe fronty i blat i jest super. mam grafitowe cokoły( a wszyscy mnie namawiali na nierdzewkę) i nie żaluję ,. tylko uchwyty mam stalowe ( i wolałabym fronty bez uchwytowe). ale coż:yes:

 

 

wąż przy baterii najpierw bym go skróciła. a jak ci będzie przeszkadzałó, to raczej dodałabym 2 uchwyt nad baterią. a ten stary zostawiła( co by dziurZ nie było=a może da się plytkę wymienić. To jest dłubanina ., może dlatego nie chcą kuć. u mnie wymieniali na podłodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie coś w kierunku tego ciemnego ciągnie, ale sama nie wiem nie widząc szafek.:confused: Może nie zamawiaj jeszcze tego blatu. Ustaw szafki i zrób fotkę, wtedy łatwiej będzie zdecydować.:yes:

 

A tej płytki na pewno nie da się skuć? Przecież to nie jest wewnętrzna płytka tylko skrajna.

Edytowane przez Magda 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spirea, Ty zdaje sie tu i tam jakiś czerwony akcent dajesz, to może i machnij czerwony blat. Tylko, ze pewnie trzebaby do tego Corianu czy innego Kerrocka użyć a to tanie chyba nie jest.

 

Z tych 2 ktore pokazałaś skłaniam się ku białemu, choć nie wiem jak jest z praktyczną strona uzytkowania tego blatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc za Waszymi radami, postanowiłam najpierw zamówić montaż kuchni a potem wybierać blat. Pojechałam do IKEI i .....:mad::mad::mad:

 

Najbliższy termin to 9 sierpnia :bash::bash:

 

Panowie mówili, że spokojnie zamawiać na 3 tyg. wcześniej :(

Będę dzwonić i może gdzieś nas wcisną wcześniej. Najwyżej sami poskładamy te szafki i może wtedy łatwiej będzie nas zmieścić w grafiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałam pisać, żę jasne blaty sa praktyczne inaczej ;)

Spirea - a daj fotkę wanny z wężem z dalszej perspektywy, żeby sobie ocenić skalę problemu z umiejscowieniem węża, hm?

 

stopnie są cudowne - ja już mam u "swojego" wybrane takie same, tylko na konstrukcję pewnie poczekam jeszcze minimum 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Oliwka :)

Tatarak, stopnie wyszły tak ładne, że mnie złość na stolarza za ślusarza przeszła ;) Fotkę z perspektywy musiałabym dopiero zrobić. Ale wierz mi, nie wygląda to dobrze :(

Z blatem nie wiem. Przekonuje mnie podejście Moniki, żeby robić kubiki (aż się zrymowało). Stalowego jednak nie dam, imitacja nie wchodzi w rachubę. Podoba mi się jednolity szary w Ikei, ale wystarczy kluczem przejechać i widać zarysowania. Najlepiej więc, aby byl jednak jakiś niejednolity. Może faktycznie wziąć ciemny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten ciemny blat.

Czerwone blaty zdaje się ma egger,ale gładkie więc na bank rysują się.

A może na miejsce tej słuchawki prysznicowej powiesić jakiś dozownik na płyn do kąpieli jak taki problem z wymiana płytki?

Lejesz miód na moje serce informując o temperaturze w domu "pod ciemnymi roletami" :)

Edytowane przez marynata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blisko, blisko :) w listopadzie będę mogła Cię zaprosić :)

Ten jesion wzięliśmy tylko dlatego, że wychodził taniej o 1000 zł niż dąb. Nieświadomie trafiliśmy bardzo dobrze.

 

Byłam dzisiaj w Ikei, bo chciałam zakupić parę szyn do zamontowania w pralni (Antonius) i spiżarni (Broder). Dla ewentualnie zainteresowanych - Ikea wycofuje oba systemy i ma wprowadzić jeden. Ma być tańszy od Brodera i bardziej wytrzymały na obciążenia od Antoniusa.

Spotkałyśmy się też z Tatarak - miło mi, jak zawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj w Ikei, bo chciałam zakupić parę szyn do zamontowania w pralni (Antonius) i spiżarni (Broder). Dla ewentualnie zainteresowanych - Ikea wycofuje oba systemy i ma wprowadzić jeden. Ma być tańszy od Brodera i bardziej wytrzymały na obciążenia od Antoniusa.

Spotkałyśmy się też z Tatarak - miło mi, jak zawsze :)

 

no a mnie było tak zimno w stopy w przemoczonych szmacianych butach, że w końcu pognaliśmy dalej. muszę tam wrócić kiedyś z rana, jak nie będzie takiego dzikiego tłumu :) mnie miło również, acz głupio, że taka ślepa jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...