Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

Bossisko, siatkę załatwiał wykonawca. Ona też była robiona w arkuszach 1mx2m, ale montowana była właśnie pod skosem. Wyszło trochę więcej materiału. Wykonawca postarał się, bo pręty są w jednej linii - wychodzą po drugiej stronie słupka w tej samej linii, co wchodzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pokombinowałem chwilę nad siatką i nie wykombinowałem. Jeśli siatka jest w arkuszach 1x2m w układzie +++ a nie xxx , to po obrocie siatki +++ o 45 stopni wychodzi łączenie siatek w środku przęsła. Jeśli masz tak zrobione to niezły spawacz musiał to robić, bo na fotkach ni śladu łączeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam posypać głowę popiołem... dawno mnie nie było:oops:... a u Ciebie coraz piękniej:cool::cool::cool:... Córa to już i ogród Ci zaprojektowała:cool:... czy ja już Ci pisałam, że uwielbiam Twój dom:rolleyes:... pewnie tak, ale nie zaszkodzi raz jeszcze... a mają nasze domki tak wiele wspólnych cech, że w zasadzie mogłabym zamieszkać u Ciebie od jutra i czułabym się jak u siebie;):cool:.

Z pergotendą stoję w rozkroku i chyba w tym roku już nic nie zrobię:(... Na tej tańszej firmie zawiodłam się bardzo i jeśli nic się nie zmieni, to zrealizuję swój autorski projekt pergoli z aluminium z łamaczami światła i szklanym daszkiem po środku... a na wiosnę szmaty;).

Uściski zostawiam:hug:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info

gdzie mogę tę farbę zakupic ?

Jakis market budowlany ?

 

Ja nie Spirea, ale chyba mogę odpowiedzieć;)

 

f.5 , Para nie jest farbą marketową.:no: Mozna ja kupić w wybranych punktach-mieszalniach. Nie wiem skąd jesteś, ale wejdź sobie na stronę Pary i zobacz, gdzie najbliżej masz dystrybutora http://www.para.pl/dystrybucja/ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spireo w salonie patrząc na antresolę widzisz jej przekrój,tam dawałaś styropian,podłogówkę i wylewkę.Mam pytanie nie pęka Ci tam nic.Czyli na tej ściance -co jest grubością podłogi .Ja mam podest mam pęknięcia i mówią ,że zawsze w takich miejscach pęka,dawałaś jakąś siatkę,tapetę z włókna szklanego czy inny wynalazek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia, ja mam to wszystko zabudowane płytą gipsowo -kartonową, bo pod stropem mam pustkę na wentylację parteru. Łącznie jest tego chyba coś ok. 60 cm. Nic mi więc nie pęka.

 

Rasia, Małgoś - cieszę się, że się podoba :)

Rasia, miałam pytać o pergotendę, ale ze względu na ciężki moment z Filipem, nie chciałam zawracać głowy. Na wiosnę będziemy robić elewację, więc musimy podjąć jakieś decyzje, żeby ewentualnie zamontować jakieś elementy do przyszłego montażu.

 

F.5. - Magda wszystko wyjaśniła :) Możesz też farbę kupić w internecie. Jest parę miejsc, ale chyba najlepiej udać się bezpośrednio do dystrybutora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia, ja mam tak samo z antresolą zrobione - "front" jest oklejony płytą kg, co prawda u mnie jest antresola cieńsza, bo nie mam pustki wentylacyjnej, czyli wychodzi jakieś max 40cm, ale wszyscy mówili, że tynk będzie pękać na łączeniu między stropem/styro/wylewką, więc nawet nie ryzykowaliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...