Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie testowałam, bo mnie chłopy przegoniły oglądać szafki na buty. my mamy tak dużo rzeczy do kupienia, ze się skupić nie możemy, tylko tak lecimy jak spłoszone stado (co może też wynikać z tego, że przez ostatnie tygodnie głównie siedzielismy zamknięci w domu ze swoimi bakteriami i wirusami ;))

 

ale poza tym materace mnie przerażają, jak niegdyś bramy garażowe.

 

a, był u nas p. Rajmund - super wrażenie zrobił. mamy juz wstępne wyceny i pewnie w przyszłym tygodniu coś postanowimy. zawsze coś z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że wszyscy zdrowi:yes:

 

Jak będziesz chciała zdobyć podstawową wiedzę o materacach to pytaj. Ja trochę ostatnio się naczytałam, popytałam.:) Pojeździłam też po sklepach, ale powiem szczerze, że z wiedzą o tym, co sprzedają to u nich marniutko. A już na szczegółowe pytania to robią wielkie oczy.

 

A z Rajmundem to szybko się uwinęliście:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tatarak!!!! :) Już myślałam, że przepadłaś w czeluściach nowego domostwa :)

 

W Agatameble nigdy nie byłam. Meble na fotkach reklamowych jakoś nie zachęcały. Ale jak są materace, to trzeba zajrzeć. Materace oglądałam w trzech miejscach:

- IKEA - był jeden wygodny, sprężynowy. Trzeba byłoby sprawdzić na ile ważna jest różnica w kieszeniowych + np. 7 strefowych. Na plus IKEA - 25 lat gwarancji, ale tu chyba trzeba ją najpierw przeczytać.

- Domar - nie pamiętam nazwy, jakiś sklep z materacami i meblami - w większości zagraniczne firmy i drogie materace (chyba od 3 tys. wzwyż)

- Domar - sklep z materacami, chyba Dla Spania - spory wybór materacy w różnym przedziale cenowym. Była całkiem sensowna Pani, która poopowiadała o materacach. Tam właśnie siedziałam godzinę. Myślę więc przede wszystkim tam uderzyć. No i teraz doszła ta Agata.

 

 

Wojgoc, nie chcę regulowanych. Ani ja ani A. nie mamy zwyczaju czytania na siedząco. Przy czytaniu wolę leżeć na boku lu: na brzuchu.

W komentarzach na blogu MrQba napisał, że np. stelaż Koło Twins mu po roku skrzypi, więc stelaż wezmę chyba z IKEA :

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10160229/ - 17 listewek

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40109913/ - 42 listewki

 

Chyba, że będą jakieś promocje materac +stelaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania sie z ofertą mteracy Agata Meble: http://www.agatameble.pl/produkty/typy-mebli/materace-i-stelaze?sort=price-asc Ceny rozpoczynaja sie już od 249zł na 2059zł koncząc - znajdzie sie coś na każdą kieszen. W kwestii różnicy w wyglądzie towaru moge powiedzieć tylko tyle, że żadne zdjecie w pełni nie oddaje rzeczywistości i trzeba sie liczyć z pewnymi różnicami. Zapraszam do odwiedzenia naszych salonów i rozwiania wątpliwości. Życze udanych zakupów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spireo,przeglądałam Twój dziennik,z Twojej łązienki zapamiętałam czerwoną wannę (obudowę) a nie czarną ścianę,pamiętasz jaki kolor dałaś czarnego?

W weekend muszę zamówić baterię,zastanawiam się nad Franke coxy i Twoją sentinel,czy Ty znasz różnicę obrócz tego dinksa do załączania wody.Różnica 100 na korzyść coxy,patrzymy na wygodę załączania ,mąż i mały są praworęczni,ja w zasadzie oburęczna,a starszy całkowicie praworęczny.Powiedz mi czy dobrze rozumuje.

Wylewkę wiadomo można obracać,a czy ten korpus z tym pionowym dinksem do załączania też? czy to jest nieruchome.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia, w łazience mam ciemno szarą ścianę wg numeracji w Parze to 2283-5.

Co do baterii, to nie zwracałam prawdę mówiąc uwagi na "ręczność". Sentinel bardziej podobał mi się wizualnie, ma funkcję prysznica (Coxy chyba nie). Z tym układem dźwigni, to wydaje mi się, że w Coxy część z dźwignią jest nieruchoma, a kręci się wylewka. U nas pozycję zmienia też ta część z dźwignią. Jak mi się uda, to wrzucę wieczorem fotki, w jakich pozycjach można je ustawić.

 

Basia, pięknie masz :) Wieczorem postaram się napisać coś więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...