Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Spirea, znowu przyszłam z porcją pytań, mam nadzieję, że jeszcze teraz mnie nie przegonisz, przepraszam, ale Twój dom znam w miarę dobrze z dziennika i mamy kilka podobnych rozwiązań ;) - do rzeczy:

- robiliście dylatację w panelach między np. pokojem a korytarzem? jeśli tak, co było na dylatacji? ta sama listwa quick stepa?

- czy u Was prace stolarskie robił Pan Jerzy K.? był u mnie na oględzinach schodów i wydaje się w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moorela, nie przegonię :) pytaj, bylebym znała odpowiedź :)

ad.a.

dylatacje mamy między każdymi pomieszczeniami - już na etapie wylewek. Musiały być też powtórzone przy panelach. Wszędzie mamy profil Incizo z QS. Kupuje się go w kolorze panela i jest bardzo sprytnym urządzeniem - nadaje się na łączenie między panelami (też o różnych grubościach), między kaflami i panelami (tak mamy przy gabinecie na parterze) i przy wykończeniu schodów (w połączeniu z dodatkowym profilem, ale jeszcze nie zamontowaliśmy tego do końca). Minusem Incizo jest koszt - coś ok. 100 zł za 2m z kawałkiem. W zestawie jest profil metalowy, który przykręcaj się do podłogi, z Incizo dołączonym nożykiem wycina się to, co niepotrzebne, a potem wciska na ten profil. W dzienniku powinny być gdzieś fotki.

ad.b.

nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharlotko, przepraszam, że dopiero teraz. Mam sporo pracy i nie ma kiedy napisać.

Panele to Quick Step Vogue Dąb Biały Passionata. Są całe białe, więc widać na nich kurz czy moje wypadające włosy :( Trzeba więc przejechać odkurzaczem, najlepiej codziennie. W miejscach najintensywniejszych (przy łazience, pralni) trzeba mocniej przy myciu przycisnąć mop, bo trochę brudzą się żłobienia. Trochę zabawy więc z nimi jest. Są jednak piękne, pod słońce połyskuje usłojenie i wybrałabym je ponownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...