Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

Spirea, nam wylewki też robi pan Krzysztof. Oni działają razem z p. Królczykiem, zresztą to kuzyni (a ich trzeci rozkładał mi styropian).

Ciekawa jestem tych Saloni Lumina Mate - one są na żywo w Cermagu do obejrzenia? bo ja właśnie czegoś takiego szukam.

 

Nie musicie już ściągnąć folii z okien od wewnątrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lumina Mate jest wystawione w Cermagu jako ekspozycja przed lub po wystawieniu, bo nie ma sanitariatów. Są położone w poziomie.

O folie pytałam Jareko przy roletach. Powiedział, że te wewnątrz nie są narażone na słońce, więc nie trzeba ich ściągać. Odklejałam każde na próbę jak sprzątaliśmy i odchodziły bez problemu.

A kiedy planujesz wylewki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spirea - wydaje mi się że kiedyś Cię już o to pytałem, ale nie pamiętam co z tego wynikło.

Czy mogłabyś mi pokazać jak bardzo u Ciebie podchodzi styropian pod obróbkę blacharską przy ścianach szczytowych?

Tzn. czy styropianu masz tyle że z tynkiem będzie się prawie licowało z brzegiem dachówek szczytowych czy też kończyło się to będzie 'płyciej' - w kierunku ściany szczytowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, rzuty płytek etc panowie od podłogówki też dostali. Ale chyba posiali, bo nie widziałam.

 

Spirea, jak to pozory mylą - my przecież bez tynków, pieca etc. U Ciebie też planują wyrobić się w jeden dzień czy dwa?

jesli przyjadą na 2ekipy, to zrobią Ci w 3/4dnia.

U mnie robili 2dni - po dniu na kondygnacje i była 1 ekipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salik, u nas nie ma na razie żadnej obróbki ścian szczytowych. Miało być na styk i kiedyś faktycznie pytałeś i wklejałam do komentarzy zdjęcie dachu, który miał być naszym wzorcem. Cieśla zrobił prawdopodobnie za długie łaty i dachówki wystają więcej niż trzeba. Jest tam szpara, ale z dołu nie widzę dokładnie ile - 1-2 cm. Ustaliliśmy, że jak bedziemy robić elewację, to zrobimy tam jakąś obróbkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...