Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowania


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oboje jesteśmy w podbramkowej sytuacji. Jak ja odstąpię, to tracę kasę, jak On odstąpi On traci. Żadne więc nie jest tym zainteresowane. Co więcej, chcę żeby zrobił mi schody, bo powinny naprawdę wyjść tak, jak chcieliśmy. Facet jest jednak uparty i rozmowa z nim jest ciężka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, nawet lepiej - bo z 4 kurierów dotarł jeden, więc jutro pewnie będą mnie nękać.

A słuchaj, robiłaś testy na plamy etc. na tym zoomie? Widać mocno? Bernina pod tym kątem (szara) wypada super. Oglądałam jeszcze jedne płytki, ale matowe, bez drobinek, i wypadły w teście pt. czy widać brud dużo gorzej. Zastanawiam się, jak się ma zoom do berniny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, to tajemnica :) (to do Wojgocowego domu)

 

Wojgoc, nie odpisałeś mi na Grupie. Kiedy planujesz przeprowadzkę?

 

Madeleine, nie próbował jakos specjalnie. Płytki leżały u mnie w kuchni przez ok. tydzień tak jak podłoga. Najmniej brudu było widać na Berninie. Najwiecej na Zirconio Cemento.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojgoc, to może gdzieś mi umknęło w dzisiejszej złości.

 

Madeleine, szarej nie kojarzę prawdę mówiąc. A na wejściu, to przed samym domem, czy do furtki? Mnie się marzą płyty betonowe,takie 1mx2m.

Bernina jest właśnie raczej gładka, a Zoom chropowaty. Tylko, że ten mój II gat. jest matowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojgoc, proszę:

http://www.outlet-villeroy-boch.pl/index.php?page=prod&kat=1&ser=6

http://www.outlet-villeroy-boch.pl/index.php?page=prod&kat=1&ser=2

Ale to chyba nie Twoja bajka ;)

 

Spirea, ja oglądałam w armaluxie berninę i matową, i lappato, i dużo bardziej podoba mi się matowa. Wydaje mi się, że ten rodzaj lappato na małej powierzchni wygląda bardzo ciekawie, na większej chyba jednak gorzej.

Bo zooma masz szarego czy antracytowego?

 

 

Przed domem - powiedzmy, że na ganku, mam zadaszone wejście. Do furtki będzie kostka - albo betonowa, albo granitowa. Muszę się zająć tematem, ale nie wiem, co lepsze. Z wstępnego rekonesansu wiem już, że płyty betonowe to w kolejnym domu, cenowe szaleństwo. Zależy mi na równej powierzchni, na której dzieci będą mogły jeździć na hulajnodze itp. - więc chyba jednak betonowa, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i być może powinna wyjść od jednej ze stron o obustronnym zerwaniu umowy, anulowaniu jej czy co tam jeszcze. Poddaję pod rozwagę, chociaż wtedy wracacie do punktu wyjścia (być może wtedy pociągnąć temat ze stolarzem od drewna?)

 

I też uciekam do roboty

 

 

 

to jesteś w dużym błędzie koleżanko - długo te płytki były rozpatrywane na taras - chodzi mi o bernine

ale szare? no to mnie zaskoczyłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...