Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowanie Lisów - Asi i Rafała


Recommended Posts

Noooo dzieje się, dzieje :-)

 

Ano dzieje się dzieje .... tempo prac spowolniło bo wróciliśmy do pracy i M robi na budowie tylko wieczorami ... ale za to MAM DRZWI W DOMU!

Jestem nimi zachwycona! baaaaardzo mi się podobają :)

wiatrołap:

IMG_20140908_123617.jpg

 

 

a tu już mogę dokończyć cegiełkę :)

IMG_20140908_123639.jpg

 

Korytarz:) i drzwi do pokojów

IMG_20140908_123648.jpg

ponieważ nie mam za bardzo pomysłu na schody ... ani funduszy na ich realizację ... w tym roku zostaną pomalowane i tak poczekają do przyszłego roku na jakieś wykończenie.

 

Niestety jedna futryna on małego wc została uszkodzona w transporcie i została reklamowana i teraz czekamy na nową, no ale plus dla Panów montażystów że problem wyłapali i sami odstawili wadliwą sztukę do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 432
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Drzwi śliczne ,dużo światła będą dawały,ale też więcej uwagi musisz im poświęcić przy myciu przeszklonej części,ale to szczegół:)
Myślę że nie będzie tak źle raczej się nie dotyka drzwi na środku .... zresztą raz na jakiś czas przelecę szmatką i będzie gites :) nie może być bezboleśnie .... coś za coś ... ale faktycznie doświetlają fantastycznie korytarz na czym mi bardzo zależało ... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje:

- dokończenie łazienek (fugi) - kupione czekają na położenie

- biały montaż - czeka na montaż

- kuchnia - min zlew + płyta - kuchnia w połowie zamówiona

- ocieplenie z zewnątrz

i możemy się wprowadzić.....

myślę że tak z miesiąc i damy rade to wszystko ogarnąć.

 

 

Przy Waszym tempie pracy jak najbardziej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi fajne, też się zastanawialiśmy nad podobnymi ale jakoś wyobraźnia podpowiadała mi że jak któraś z dziewczyn (żona i dwie córki) będzie mieć "gorsze dni" i walnie drzwiami to zobaczę jak widowiskowo się łamią.. i jakoś ta wizja przeważyła ;)

to już na ukończeniu jesteście.. ale powiem tak.. róbcie wszystko co się da przed przeprowadzką.. obiecywalismy sobie że zaraz po przeprowadzce szybko dalej resztę zrobimy - efekt jest taki że listew przypodłogowych cały czas nie ma, pianki gdzieniegdzie nie poobcinałem, styk ściany z sufitem nie zaakrylowany tam gdzie na biało pomalowane, małe WC nie odpalona (brak umywalki - znaczy jest ale trzeba przykręcić) itp. itd... i nawet żonie nie chce się o to marudzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi fajne, też się zastanawialiśmy nad podobnymi ale jakoś wyobraźnia podpowiadała mi że jak któraś z dziewczyn (żona i dwie córki) będzie mieć "gorsze dni" i walnie drzwiami to zobaczę jak widowiskowo się łamią.. i jakoś ta wizja przeważyła ;)

to już na ukończeniu jesteście.. ale powiem tak.. róbcie wszystko co się da przed przeprowadzką.. obiecywalismy sobie że zaraz po przeprowadzce szybko dalej resztę zrobimy - efekt jest taki że listew przypodłogowych cały czas nie ma, pianki gdzieniegdzie nie poobcinałem, styk ściany z sufitem nie zaakrylowany tam gdzie na biało pomalowane, małe WC nie odpalona (brak umywalki - znaczy jest ale trzeba przykręcić) itp. itd... i nawet żonie nie chce się o to marudzić :D

 

Też się obawiałam tego trzaśnięcia drzwiami, bo chociaż mam syna to on tez potrafi ..... ciężko zamykać drzwi, ale cóż jak się rozsypią to będzie miał plastik fantastik:)

 

No podobno tak to jest że jak się już przeprowadzi to od razu tempo prac spada do zera :) ale cóż ja już bym chciała tam mieszkać nawet z niedoróbkami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się obawiałam tego trzaśnięcia drzwiami, bo chociaż mam syna to on tez potrafi ..... ciężko zamykać drzwi, ale cóż jak się rozsypią to będzie miał plastik fantastik:)

No nie wierzę, że wystarczy mocniej trzasnac i drzwi lecą :o A to są Pol-skone? Ja mam podobne ale z aluminiowymi listwami przy szybie, Twoje chyba ich nie mają, ale wygladaja fajnie :-) Powiem Ci, że już nie mogłam patrzeć na drzwi z poziomymi okienkami, które mają chyba wszyscy :-D no prawie wszyscy ;-)

 

No podobno tak to jest że jak się już przeprowadzi to od razu tempo prac spada do zera :) ale cóż ja już bym chciała tam mieszkać nawet z niedoróbkami:)

Potwierdzam!!!

A niedorobek się potem już w ogóle nie zauważa :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wierzę, że wystarczy mocniej trzasnac i drzwi lecą :o A to są Pol-skone? Ja mam podobne ale z aluminiowymi listwami przy szybie, Twoje chyba ich nie mają, ale wygladaja fajnie :-) Powiem Ci, że już nie mogłam patrzeć na drzwi z poziomymi okienkami, które mają chyba wszyscy :-D no prawie wszyscy ;-)

 

No właśnie dlatego chciałam inne drzwi te poziome szybki mi się już opatrzyły i są wszędzie.. no może prawie, a drzwi raczej są solidne, to DRE szyba ma 8 mm więc tak łatwo się nie potłucze ...

 

Potwierdzam!!!

A niedorobek się potem już w ogóle nie zauważa :-D

 

Zdaję sobie z tego niestety sprawę bo takie niedoróbki mieliśmy w mieszkaniu na początku nas/mnie drażniły a potem już ich nie widziałam ale cóż na tip top nie uda nam się wykończyć przed wprowadzeniem bo nas czas goni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje:

- dokończenie łazienek (fugi) - kupione czekają na położenie

- biały montaż - czeka na montaż

- kuchnia - min zlew + płyta - kuchnia w połowie zamówiona

- ocieplenie z zewnątrz

i możemy się wprowadzić..... Ta

myślę że tak z miesiąc i damy rade to wszystko ogarnąć.

 

To już niewiele brakuje do przeprowadzki.Ja tydzień mieszkałam bez prądu i 2 tygodnie bez frontów kuchennych i jakoś się przeżyło;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się serdecznie! Jestem u Ciebie pierwszy raz i zostanę na dłużej żeby kibicować! W takim tempie jak teraz idzie Wam wykończeniówka, to spokojnie możesz zacząć się pakować :D Zapach kartonów i przeprowadzki wisi w powietrzu :)

Aga witam Cie w moich skromnych progach .... tempo niestety zmalało ale i tak chyba nieźle idzie ... a o pakowaniu to nawet mi się nie chce myślec przeraża mnie to baaardzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...