Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowanie Lisów - Asi i Rafała


Recommended Posts

cieszy mnie to że mój cynk na inwestę okazał się trafiony :)

Też się cieszę bo już byłam załamana ..... no i będę odbierać w Kielcach zawsze to kilka zł w kieszeni ...

 

co do układu w łazience - wg mnie nie jest za czarno :) ale ja bardzo lubię czarny i jestem stronnicza :-P

Ja te lubię czarny więc chyba będzie ok

 

edit

a lustro nie możesz dać tak by były płytki bez docinek? niech będzie niżej i szersze?

lustro chiałam powiesić na ścianie tak żeby zachodziło na kafle , chciałam wyszukać jakąś ciekawą ramę, myślałam tez o wklejanym nad dekorami na całą szerokość ściany ... to jest jeszcze sprawa do dyskusji .. z M :)

i koło kibelka ściana w drzwiami - już chyba tylko białe bym dała...

 

siedząc na kibelku nie widzisz jakoś super wiele tej czerni przed sobą, bo zawsze masz przeplatane bielą - umywalka biała???

no też mi jakoś nie podchodzą te czarne tam koło kibelka ale chciałam zachować jakąś ciągłość szachownicy.. pewnie wyjdzie to w "praniu" już podczas układania,

umywalka biała i kibelek też biały i bateria stojąca na blacie

 

ja mam identyczny układ i wymiary kibelka i mam tak:

ściana z umywalką i kibelkiem cała w czarne płytki od podłogi do sufitu :) + będzie czarny kibelek + czarny sufit (jak się Ł zgodzi, bo jeszcze o tym nie wie :D ), reszta na biało + czerwona umywalka i czerwona lampa :)

no to zapowiada się fajna łazienka no i ciekawe czerwone akcenty ...

 

co do lamy u siebie to sama nie wiem czy tylko jakieś ledy od góry czy może reflektorek czy coś wiszącego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 432
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Taki już los budujących ;-) cierpliwość i kompromisy, eh...

 

tyle czekałam to i teraz poczekam... szkoda by mi było spaprać tą łazienkę takimi byle jakimi płytkami.... cóż będzie gotowa jakoostatnia ... :)

 

 

 

A moim zdaniem powinnas również na tej ścianie z drzwiami wkomponowac dekory w miejscu białych kafli coby zachować spójność :-)

 

Co będzie powyżej kafli? Biała ściana?

A lustro jakie chcesz dać? Jakie oświetlenie przy lustrze?

 

Niestety dekorów jest tylko 12 szt .. to komplet od Bardelli i niestety dokupić pojedynczych sztuk nie ma możliwości, więc albo zwykła szachownica może być albo cała biała ściana...

powyżej kafli będzie ściana malowana na biało, sufit też biały (ukośny)

lustro chciałabym wieszane w jakiejś ozdobnej ramie, a jak nie znajdę to chyba będzie klejone do ściany na całą szerokość, co do oświetlenia na razie się zastanawiam, czy same ledy, czy jakiś reflektorek albo coś wiszącego, nie chce przedobrzyć w łazience w sumie to dekory mają grać pierwsze skrzypce :)

Edytowane przez jo-aska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

no też mi jakoś nie podchodzą te czarne tam koło kibelka ale chciałam zachować jakąś ciągłość szachownicy

...

a drzwi jakie? białe?

bo jak białe to ja bym koło kibelka darowała sobie te czarne i zrobiła całą ścianę w bieli - drzwi + kafle... a szachownica tylko na tych dwóch ścianach

za kibelkiem masz całkiem czarno i nagle pojawia się znów szachownica - moje skromne zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w domku się dzieje :)

Początek mojej ścianki ceglanej .... nie wiem dociągnąć do końca ściany czy zostawić takie gołe paski ściany po bokach ??

IMG_20140816_171616.jpg

IMG_20140816_171320.jpg

IMG_20140816_171603.jpg

a na podłodze leżą moje płyteczki Milo Sandston ... podobają mi się .... to był dobry wybór... zobaczymy tylko jak będą się czyścić :)

Edytowane przez jo-aska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałąm że kolor na ściane wybiorę od tak raz dwa i już.... a to nie takie łatwe ... mam już mętlik kolorów w głowie ....

 

A na którą ścianę ma iść ten szary? Na kuchenną z oknem? A reszta biała? Czy jak Ty to widzisz? :-)

Jakie kafle masz na podłodze w kuchni i salonie?

 

edit.

Juz doczytalam :-D Milo Sandstone :-) ale krem czy beż?

Dzisiaj już chyba mało kto wybiera takie kolory. Wszędzie głownie szarości ...

Edytowane przez jazzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...